Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

na va, prisiduodu ir aš - vakar atkeliavo mmm, tai nuo 5c.d. liepė gerti po dvi clost. vakarais ir kitos savaitės antradienį eiti apžiūrinėt kas gavosi.
ale įdomu kaip ax.gif
mačiau pas kažką ant liniuotės tik mėnuo mano pirmos stimuliacijos parašytas, tai dabar ir dieną galima įdet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 16, 11:58)
o tai tu savarankiskai Clost pradesi gert? mastau.gif Nes as per mmm einu, na 4 CD jau tu mmm beveik nera  blush2.gif ir echo padaro per pilva paziuret, ar nera cistu. Ant kedes gi neziuri  blush2.gif



blink.gif Dar niekad nedare echo per pilva, visada tik vaginalinis unsure.gif Gal tavo gine super truper echo turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 16, 10:58)
o tai tu savarankiskai Clost pradesi gert? mastau.gif Nes as per mmm einu, na 4 CD jau tu mmm beveik nera  blush2.gif ir echo padaro per pilva paziuret, ar nera cistu. Ant kedes gi neziuri  blush2.gif


Na nežinau, man rodos, kad vaginalinę echo daro g.gif . Aš nieko dabar nevartoju, stimuliuosim tik su gonaliu nuo 9 iki 13 c.d. mirksiukas.gif Gal kitą ciklą prašysiu, kad skirtų clost.+ gonal. Nes su clost. tai pas mane geriau išstimuliuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 16, 10:51)
blink.gif Dar niekad nedare echo per pilva, visada tik vaginalinis unsure.gif Gal tavo gine super truper echo turi g.gif


mastau.gif na nezinau, superinis, ar ne, bet vaginalini darom, kai ziurim, kaip folikulai auga ir panasiai, kai ne mmm. O sio ciklo pradzioj net AS maciau per pilva ta folikula blush2.gif Beje, man tas vaginalinis echo tai ziauriai nemalonus reikalas blink.gif O jums kaip?
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 16, 12:10)
Beje, man tas vaginalinis echo tai ziauriai nemalonus reikalas  blink.gif O jums kaip?


nu nea, malonumo daug nėra tame schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2007 04 16, 13:24)
nu nea, malonumo daug nėra tame  schmoll.gif


Man ziauriai juokinga, kai gine ant jo sargi mauna lotuliukas.gif doh.gif vos susilaikau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 16, 11:30)
Man ziauriai juokinga, kai gine ant jo sargi mauna lotuliukas.gif  doh.gif  vos susilaikau hihihi.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif o galvojau, kad as nesubrendele lotuliukas.gif Na, man juokinga buvo tik pirma karta, bet didvyriskai nesusizvengiau didis.gif Dabar kazkaip nebejuokinga blush2.gif nors vaizdelis nemirtingas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2007 04 16, 11:47)
na va, prisiduodu ir aš - vakar atkeliavo mmm, tai nuo 5c.d. liepė gerti po dvi clost. vakarais ir kitos savaitės antradienį eiti apžiūrinėt kas gavosi.
ale įdomu kaip  ax.gif
mačiau pas kažką ant liniuotės tik mėnuo mano pirmos stimuliacijos parašytas, tai dabar ir dieną galima įdet  blush2.gif

Jau įrašiau. Tai sekmės stimuliuojantis, lai geras derlius būna thumbup.gif .
O tau tikrai liepė po 2 tabletes tik vakare gerti, kažkaip keista, kitos geria vieną ryte, kitą vakare, bet tavo ginė geriau žino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 16, 12:57)
Jau įrašiau. Tai sekmės stimuliuojantis, lai geras derlius būna thumbup.gif .
O tau tikrai liepė po 2 tabletes tik vakare gerti, kažkaip keista, kitos geria vieną ryte, kitą vakare, bet tavo ginė geriau žino mirksiukas.gif


nu taip, liepė einant miegot įkalt dvi tabletes.
po truputį pradedu jaudintis, taip buvau nusiteikusi, kad bus kaip bus lemta, bet dabar jau žiūriu, kad vis galvoju apie tai, o ne apie ką reikia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2007 04 16, 12:06)
nu taip, liepė einant miegot įkalt dvi tabletes.
po truputį pradedu jaudintis, taip buvau nusiteikusi, kad bus kaip bus lemta, bet dabar jau žiūriu, kad vis galvoju apie tai, o ne apie ką reikia  tongue.gif


As irgi si cikla kazkaip maziau galvojau apie nestuke.gif , nes manau, kad man naturaliai nelabai gali gautis... doh.gif O kai geri Clost., tai neimanoma negalvot ir nebut isitempus schmoll.gif Kur tau doh.gif kai lakstai paskui vyra tomis dienomis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 16, 12:30)
Man ziauriai juokinga, kai gine ant jo sargi mauna lotuliukas.gif  doh.gif  vos susilaikau hihihi.gif

O mano ginis tai vienkartinę pirštinę lotuliukas.gif lotuliukas.gif , tai vis galvoju, kurį pirštą šį kartą užmaus hihihi.gif hihihi.gif tai irgi vos susilaikau lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 16, 12:40)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o galvojau, kad as nesubrendele  lotuliukas.gif Na, man juokinga buvo tik pirma karta, bet didvyriskai nesusizvengiau didis.gif Dabar kazkaip nebejuokinga  blush2.gif nors vaizdelis nemirtingas hihihi.gif

Sveikutes 4u.gif Na jus mane cia prajuokinot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif iki asaru biggrin.gif

Atsakyti