Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(sivana @ 2007 04 15, 22:48)
Labas  4u.gif ech kaip greitai savaitgalis praėjo taip nesinori rytoj į darbą  doh.gif
verysad.gif aš pirmą kart geriau clost. ir iki šiol kažkodėl krūtinė nejautri  verysad.gif

blush2.gif norėčiau paklausti, o po 2 clost.tabletės iškart gerdavai, ar vieną ryte, o kitą vakare ?  blush2.gif


Viena ryte , kita vakare, tuo paciu laiku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 15, 22:07)
Viena ryte , kita vakare, tuo paciu laiku 4u.gif

ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, tarškaliuk, aplenkiau tave tongue.gif
QUOTE(cooliuke @ 2007 04 15, 15:01)
sveikos merguzeles smile.gif
ar jums ilgokai po O jautri krutine? Nes nuo pat ovritelio susileidimo jauciu kad turiu papukus smile.gif  Cia kazkada berods agnesse atsake jog jai irgi pajautreja. Tik idomu iki kada ji tokia jaurti? Ir delko ji tampa jautresne. Siaip man visada pries mmmm pajautredavo, bet dabar manau iki mmmm pora savaiciu drasiai smile.gif Ka galetumet pakomentuoti? Man labai svarbu. Aciu

Šiaip man labiau jautri krūtinė nuo Duph, nes kai kelis mėn. nevartojau Duph, tai nieko beveik ir nejaučiau, o kai jausdavau tai iki mmm tempdavo žemyn biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Dzesika @ 2007 04 15, 21:03)
Na stai kaip buna bigsmile.gif  O ar as geai suprantu, hiperstimuliacija tai kai priauga daug folikulu ar as cia nusisneku blush2.gif ? gal gali apsviesti ax.gif    Na as jau pradejau jausti savo folikulus ipac kai reikia atsisesti toks spaudimas rodos akmenu pilve prideta butu biggrin.gif  tai bijau kad neperaugtu kol reiks pas gine eiti doh.gif  tai dar vienas klausimas iskilo,o jie kai perauga tai nebegeri palieka,ar jie negali sprogti dar nesusileidus Ovitreli,kaip ten su jeis buna g.gif ?

Hiperstimuliaciją teisingai supratai smile.gif
O kai folikulai perauga, jie jau netinkami apvaisinti, gali būti, kad jie savaime ankščiau ir be Ovitrelio susprogs, jei pas tave O savaime vyksta mirksiukas.gif
O jei nesprogsta ir su Ovitreliu, tai tokie folikulai virstas cistomis ir tada gali tekti mėnesiuką palaukti, kol ji dingsta, nors dažniausiai ji dingsta per mmm mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytukas 4u.gif

QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 13, 19:55)
na, aš dabar ant peilio ašmenų vaikštau, padvigubinus dozę clost. laukiu derliaus.

labai linkiu, kad derlius užaugtų didelis didelis biggrin.gif wub.gif

QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 13, 21:56)
kaina didesnė, bet gal ir tikimybė didesnė?

tikimybė užaugti folikulams yra didesnė, o toliau jau priklauso ir nuo to, kas iš aukščiau ten viską pareguliuoja mirksiukas.gif

QUOTE(Amade @ 2007 04 15, 09:02)
Bet keistoka, ir stimuliuojant neivyksta ania?

Kai man stimuliavo CL, kad ir dviguba doze, O vistiek nevykdavo mirksiukas.gif

Agnesse, tikiuosi mmm nesulaukei wub.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif
agensse, tai mmm atejo? bash.gif:

pas mane O tikrai nebuvo, belieka laukti savaitgali mmm. unsure.gif Jau Duph nesuveikia net papuku, seniau budavo iskart pradeda skaudet, o dabar nieko. Matyt priprato organozmas hihihi.gif Dar noriu pasiidomauti, ar yra koks limitas, kiek is eiles ciklu galima gerti Duph? Nes as nuo Rugsejo stabiliai vartoju... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 16, 09:18)
Sveikutes  mirksiukas.gif
agensse, tai mmm atejo? bash.gif:

pas mane O tikrai nebuvo, belieka laukti savaitgali mmm.  unsure.gif Jau Duph nesuveikia net papuku, seniau budavo iskart pradeda skaudet, o dabar nieko. Matyt priprato organozmas hihihi.gif Dar noriu pasiidomauti, ar yra koks limitas, kiek is eiles ciklu galima gerti Duph? Nes as nuo Rugsejo stabiliai vartoju...  blush2.gif


Duf. gerti gali ir visą gyvenimą, nėra limitų biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2007 04 16, 08:20)
Duf. gerti gali ir visą gyvenimą, nėra limitų biggrin.gif  4u.gif


ai, tai viskas ok, nes galvoju, jei negalima tiek daug gerti... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 16, 09:18)
Sveikutes  mirksiukas.gif
agensse, tai mmm atejo? bash.gif:

Aha, atėjo, tos begėdės blush2.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
QUOTE(agnesse @ 2007 04 16, 10:03)
Aha, atėjo, tos begėdės blush2.gif

ech tos zarazos gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 16, 09:03)
Aha, atėjo, tos begėdės blush2.gif


tai sia savaite suoliuoji pas gine? mirksiukas.gif

dar as mastau... O 4-5 folikulai nesiskaito hiperstimuliacija? g.gif Nes mano gine si cikla ir nenorejo stimuliuoti del uzsilikusio folikulo, kad nesigautu hiper... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 16, 10:27)
tai sia savaite suoliuoji pas gine?  mirksiukas.gif

dar as mastau... O 4-5 folikulai nesiskaito hiperstimuliacija?  g.gif Nes mano gine si cikla ir nenorejo stimuliuoti del uzsilikusio folikulo, kad nesigautu hiper...  unsure.gif

Nea, kitą savaitę, pirmadienį varau pas ginių ax.gif . Bus 9 c.d.
Mano ginis nepraktikuoja per mmm biggrin.gif . Kadangi pas mane viskas ovuliavo, tai cistų neturėtų būti, kad tik neprisišnėkėčiau unsure.gif . Nes kiek žinau ir geltonkūnio cistos susidaro unsure.gif . Bet tikiuosi, pas mane jų nebus cool.gif
Kiek žinau, tai 4-5 dar nesiskaito, nes IUI skyrelyje merginos rašė, kad joms IUI darė, kai turėjo net 5 folikulus. Gal tik tada Ovitrelio ar Pregnylio neskiria, arba mažiau jų skiria, bet čia individualu ax.gif . Čia turbūt priklauso ar tu pati sutinki, aš tai sutikčiau, man nesvarbu, aš gal dar labiau noriu dvynukų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 16, 09:50)
Nea, kitą savaitę, pirmadienį varau pas ginių ax.gif . Bus 9 c.d.
Mano ginis nepraktikuoja per mmm biggrin.gif . Kadangi pas mane viskas ovuliavo, tai cistų neturėtų būti, kad tik neprisišnėkėčiau unsure.gif . Nes kiek žinau ir geltonkūnio cistos susidaro unsure.gif . Bet tikiuosi, pas mane jų nebus cool.gif
Kiek žinau, tai 4-5 dar nesiskaito, nes IUI skyrelyje merginos rašė, kad joms IUI darė, kai turėjo net 5 folikulus. Gal tik tada Ovitrelio ar Pregnylio neskiria, arba mažiau jų skiria, bet čia individualu ax.gif . Čia turbūt priklauso ar tu pati sutinki, aš tai sutikčiau, man nesvarbu, aš gal dar labiau noriu dvynukų biggrin.gif


o tai tu savarankiskai Clost pradesi gert? mastau.gif Nes as per mmm einu, na 4 CD jau tu mmm beveik nera blush2.gif ir echo padaro per pilva paziuret, ar nera cistu. Ant kedes gi neziuri blush2.gif

Na, as manau, kad ir si cikla, jei buciau sakius, kad rizikuojam, butu leidus stimuliuotis, bet dabar nebesigailiu, kad padarem pertraukele. Visai i nauda, atsigavau ir net neskaiciuoju nieko. BT matuoju tik, bet tik tiek mirksiukas.gif
Atsakyti