Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(Amade @ 2007 04 14, 18:15)
labas savaitgalis yu.gif yu.gif Amade niekur nedingus hihihi.gif as penktadieniais paprastai vaziuoju i Vilniu darbo reikalais, tai todel ir ''dingstu'' is eteriaus  blush2.gif

agnesse ir murauske laikau as kumscius siom dienom  thumbup.gif  thumbup.gif Tikekimes sulaukti dar vienu naujienu  mirksiukas.gif

as irgi skaiciuoju dieneles iki mmm (dar savaite liko blush2.gif ). O greiciausiai nelabai ivyko bent jau BT labai itartina, kad O butu akivaizdi. irnesakyk.gif na ir nereikia beee.gif laukiu kada eisiu pas gine ir labai tikiuosi kita cikliuka vel stimuliuotis ax.gif

Siandien atputem pas mano tevus, kuriam lauzeli, kepsim saslykiukus kieme tourist5.gif:, gersim sidriuko  ax.gif Toooks orelis... thumbup.gif

kaip smagu jums...o aš namie sėdžiu verysad.gif
na, tikėkimės, kad jau kitą ciklą galėsi stimuliuotis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 14, 18:15)
labas savaitgalis yu.gif yu.gif Amade niekur nedingus hihihi.gif as penktadieniais paprastai vaziuoju i Vilniu darbo reikalais, tai todel ir ''dingstu'' is eteriaus  blush2.gif

agnesse ir murauske laikau as kumscius siom dienom  thumbup.gif  thumbup.gif Tikekimes sulaukti dar vienu naujienu  mirksiukas.gif

as irgi skaiciuoju dieneles iki mmm (dar savaite liko blush2.gif ). O greiciausiai nelabai ivyko bent jau BT labai itartina, kad O butu akivaizdi. irnesakyk.gif na ir nereikia beee.gif laukiu kada eisiu pas gine ir labai tikiuosi kita cikliuka vel stimuliuotis ax.gif

Siandien atputem pas mano tevus, kuriam lauzeli, kepsim saslykiukus kieme tourist5.gif:, gersim sidriuko  ax.gif Toooks orelis... thumbup.gif

Aciu,Amade, uz rupesteli,bet sis ciklas man jau nurasytas-progesterono tyrimas parode,kad O nevyko verysad.gif,dabar geriu dufastona ir laukiu mmm, o po menesiuka ilsiuosi,nes mano gine isvykus bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Murauskė @ 2007 04 14, 17:50)
Aciu,Amade, uz rupesteli,bet sis ciklas man jau nurasytas-progesterono tyrimas parode,kad O nevyko verysad.gif,dabar geriu dufastona ir laukiu mmm, o po menesiuka ilsiuosi,nes mano gine isvykus bus unsure.gif


Labas rytelis mirksiukas.gif Kol pas mamuka, dar parasinesiu biskutuka...

Murauske, matyt nespejau visko perskaityt atidziai unsure.gif gaila, kad O neivyko... Bet keistoka, ir stimuliuojant neivyksta ania? mastau.gif Mano BT irgi grybauja, bet nieko keisto, naturalus ciklas, na bent jau gerai, kad Duph geriu, tai bent mmm nereikes belekiek laukti... ax.gif

Einu gal rytines kavytes kieme isgersiu ir Telebimbam ziuresiu wub.gif As ju FANE blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 15, 09:02)
Labas rytelis  mirksiukas.gif Kol pas mamuka, dar parasinesiu biskutuka...

Murauske, matyt nespejau visko perskaityt atidziai  unsure.gif gaila, kad O neivyko... Bet keistoka, ir stimuliuojant neivyksta ania? mastau.gif Mano BT irgi grybauja, bet nieko keisto, naturalus ciklas, na bent jau gerai, kad Duph geriu, tai bent mmm nereikes belekiek laukti... ax.gif

Einu gal rytines kavytes kieme isgersiu ir Telebimbam ziuresiu  wub.gif As ju FANE  blush2.gif

smagu kaip rytinė kava su TELE BIM BAM bigsmile.gif

na, žiūrėsim Amade, kaip šį kart seksis. mirksiukas.gif Įdomu kaip stimuliuos, po 1 tabl. Clost.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 15, 13:34)
smagu kaip rytinė kava su TELE BIM BAM  bigsmile.gif

na, žiūrėsim Amade, kaip šį kart seksis. mirksiukas.gif Įdomu kaip stimuliuos, po 1 tabl. Clost.? g.gif


Man gine, kad "nezaisti" is karto dave po 2 clost. + Gonal, tai pavarydavau po 4 folikulus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 15, 12:47)
Man gine, kad "nezaisti" is karto dave po 2 clost. + Gonal, tai pavarydavau po 4 folikulus ax.gif

ogo, bet gal taip ir geriau. jei jau bandyt - tai užtikrintai
Atsakyti
sveikos merguzeles smile.gif
ar jums ilgokai po O jautri krutine? Nes nuo pat ovritelio susileidimo jauciu kad turiu papukus smile.gif Cia kazkada berods agnesse atsake jog jai irgi pajautreja. Tik idomu iki kada ji tokia jaurti? Ir delko ji tampa jautresne. Siaip man visada pries mmmm pajautredavo, bet dabar manau iki mmmm pora savaiciu drasiai smile.gif Ka galetumet pakomentuoti? Man labai svarbu. Aciu
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2007 04 15, 15:01)
sveikos merguzeles smile.gif
ar jums ilgokai po O jautri krutine? Nes nuo pat ovritelio susileidimo jauciu kad turiu papukus smile.gif  Cia kazkada berods agnesse atsake jog jai irgi pajautreja. Tik idomu iki kada ji tokia jaurti? Ir delko ji tampa jautresne. Siaip man visada pries mmmm pajautredavo, bet dabar manau iki mmmm pora savaiciu drasiai smile.gif Ka galetumet pakomentuoti? Man labai svarbu. Aciu

Man po susileidimo irgi pajautrėdavo. Praeidavo kelios dienos iki mmm. Sako kad susileidus organizmas būna kaip nėsčios.
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 04 13, 20:54)
Dzesika, tai tavo derlius  thumbup.gif  Jau tokie dideli folikulai, tai tikrai nesunyks, nors tik 8 c.d. Bet jei dar 5 dienas leisies Gonalį, ar ne užaugs jie per dideli g.gif  Nes per dieną folikulais vidutiniškai užauga po 2 mm, o po 5 dienų tai jau jie gali būti peraugę g.gif  Nors bendrai, kai aš leidausi Gonalį tai jie tikrai lėčiau auga. Tai kitas vizitas po 5 dienų ax.gif  Man rodos, tau O bus apie 13 c.d. ax.gif
[b]Papildyta:[/----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gal neperaugs,gal jie labai greitai neauga kai leidiesi ne po visa Gonalio doze o tik po puse g.gif.O tu kiek dienu ir po kiek leidaisi? Kai buvau nuejusi pas gine ji man minejo kad jei buciau leidusi visa Gonalio doze tai butu tikriausiai uzauge daugiau folikulu bet taip pat yra rizika hiperstimuliacijai.

o as tai ir uzkibau po hiperstimuliacijos smile.gif man hipersimuliacija nuo 2 tableciu clost per diena gavosi...

Sveikutes, visos smile.gif darbas skaitineju ir po truputi komentuoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(godulia @ 2007 04 15, 17:50)
o as tai ir uzkibau po hiperstimuliacijos smile.gif man hipersimuliacija nuo 2 tableciu clost per diena gavosi...

Sveikutes, visos smile.gif darbas skaitineju ir po truputi komentuoju smile.gif

dievulėliau wub.gif kokia liniuotė graži tavo wub.gif wub.gif wub.gif

o man nuo clost. krūtinė buvo jautri pirmą kart išgėrus ...o šį kart niekas niekur neskauda - ramiai. baigiau gert clost ir nejautri. gal kaip pirmą kart taip jautriai sureagavo organizmas...bet g.gif doh.gif nieko neužauginau tuomet. g.gif
Atsakyti
QUOTE(godulia @ 2007 04 15, 17:50)
o as tai ir uzkibau po hiperstimuliacijos smile.gif man hipersimuliacija nuo 2 tableciu clost per diena gavosi...

Sveikutes, visos smile.gif darbas skaitineju ir po truputi komentuoju smile.gif

Na stai kaip buna bigsmile.gif O ar as geai suprantu, hiperstimuliacija tai kai priauga daug folikulu ar as cia nusisneku blush2.gif ? gal gali apsviesti ax.gif Na as jau pradejau jausti savo folikulus ipac kai reikia atsisesti toks spaudimas rodos akmenu pilve prideta butu biggrin.gif tai bijau kad neperaugtu kol reiks pas gine eiti doh.gif tai dar vienas klausimas iskilo,o jie kai perauga tai nebegeri palieka,ar jie negali sprogti dar nesusileidus Ovitreli,kaip ten su jeis buna g.gif ?
Atsakyti
Labas 4u.gif ech kaip greitai savaitgalis praėjo taip nesinori rytoj į darbą doh.gif

QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 15, 18:25)
o man nuo clost. krūtinė buvo jautri pirmą kart išgėrus ...o šį kart niekas niekur neskauda - ramiai. baigiau gert clost ir nejautri. gal kaip pirmą kart taip jautriai sureagavo organizmas...bet g.gif  doh.gif nieko neužauginau tuomet.  g.gif

verysad.gif aš pirmą kart geriau clost. ir iki šiol kažkodėl krūtinė nejautri verysad.gif
QUOTE(simutė @ 2007 04 15, 12:47)
Man gine, kad "nezaisti" is karto dave po 2 clost. + Gonal, tai pavarydavau po 4 folikulus ax.gif


blush2.gif norėčiau paklausti, o po 2 clost.tabletės iškart gerdavai, ar vieną ryte, o kitą vakare ? blush2.gif
Atsakyti