Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(mykolina @ 2007 04 13, 22:46)
O kokia kaina gonalio vienam ciklui?


Labai individualu, priklauso nuo stimuliacijos plano galima stimuliuoti vien tik Gonaliu ( kam Clost. nesureguoja), galima kombinuotai, mano paskutine stimuliacija buvo kombinuota 5 clost. + 5Gonal, viena Gonalio ampule kainuoja apie 110lt, tai man su dvigubu IUI visas dziaugsmas kainavo 1200lt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 13 balandžio 2007 - 20:50
kažin kodėl nesiūlo man gonalio? g.gif o iškart clost.?
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 13, 22:50)
kažin kodėl nesiūlo man gonalio? g.gif o iškart clost.?


Pradzioje visada pradeda su Clost., nes jis pigesnis, jei nieks nevyksta, siulo Gonal
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 13, 21:51)
Pradzioje visada pradeda su Clost., nes jis pigesnis, jei nieks nevyksta, siulo Gonal

o dabar taip...masiškai iki ketvirtadienio kartojam kartu su manim: "pavyks pavyks pavyks lotuliukas.gif "
kaina didesnė, bet gal ir tikimybė didesnė?
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 13, 22:56)
o dabar taip...masiškai iki ketvirtadienio kartojam kartu su manim: "pavyks pavyks pavyks lotuliukas.gif "
kaina didesnė, bet gal ir tikimybė didesnė?


Nezinau ar tikimybe didesne, nes rezultato nebuvo nei vienu atveju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 13, 21:58)
Nezinau ar tikimybe didesne, nes rezultato nebuvo nei vienu atveju schmoll.gif

g.gif vadinasi vėlgi individualu
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 13, 23:20)
g.gif vadinasi vėlgi individualu


Cia kogero ne vaistai nulemia rezultata....
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 13, 21:41)
Clost. ir Gonal yra hormoniniai vaistai, tik Clost. sintetinis, o Gonal naturalus hormonas, todel jo kaina auksta ir geriau organizmas toleruoja 4u.gif

Labas rytelis paneles 4u.gif simute dekui kad issamiau parasei apie vaistukus,o tai nezinojau kad Gonalis yra naturalus hormonas blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Siandien grazi diena. Kaip nuotaikos? Gal naujienu geru kuri nors turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2007 04 14, 10:33)
Sveikutes  4u.gif
Siandien grazi diena. Kaip nuotaikos? Gal naujienu geru kuri nors turi  g.gif

tikrai labai gražus oras. bigsmile.gif
agnesse, kaip Marytė melnikaitė - tyli lotuliukas.gif ir mes tylim hihihi.gif liezuvis.gif o daugiau naujienų lyg ir nėra jokių. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 13, 20:06)
Amade šiandien dingusi kažkur g.gif


labas savaitgalis yu.gif yu.gif Amade niekur nedingus hihihi.gif as penktadieniais paprastai vaziuoju i Vilniu darbo reikalais, tai todel ir ''dingstu'' is eteriaus blush2.gif

agnesse ir murauske laikau as kumscius siom dienom thumbup.gif thumbup.gif Tikekimes sulaukti dar vienu naujienu mirksiukas.gif

as irgi skaiciuoju dieneles iki mmm (dar savaite liko blush2.gif ). O greiciausiai nelabai ivyko bent jau BT labai itartina, kad O butu akivaizdi. irnesakyk.gif na ir nereikia beee.gif laukiu kada eisiu pas gine ir labai tikiuosi kita cikliuka vel stimuliuotis ax.gif

Siandien atputem pas mano tevus, kuriam lauzeli, kepsim saslykiukus kieme tourist5.gif:, gersim sidriuko ax.gif Toooks orelis... thumbup.gif
Atsakyti