Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(Gilaja @ 2007 04 13, 15:55)
na su pirmu nebuvo jokių problemų thumbup.gif  užkibo labai greitai, tada neturėjau jokių bėdų su ciklu, kaip laikrodukas buvo jis 28 dienos ir nei dienos vėliau. Po pirmojo klecko 5,5 metų gėriau KT be jokios pertraukos ir jas nutraukus prasidėjo visos bėdos  doh.gif


Kaip gerai, kad man jų niekad neteks gerti ax.gif Nors ko džiaugtis, jei ir jų nevartojus turiu tokių pačių problemų blush2.gif Man šiek tiek užkilęs prolaktinas buvo, tai dabar geriu Br, kad jį sumažintų, o tiksliau normalizuotų. Tai jau apie 2 metus jį geriu, o rezultatų jokių doh.gif Tai tas prolaktinas veikia kaip KT, jei jis užkyla, mažai šansų pastoti, o jo sumažinti neįmanoma, jis vis viena atsistato, nebent visą gyvenimą gerti vaistukus. Tai kai nenorėsiu leliaus, negersiu nei Br nei KT biggrin.gif Tai taip ir neteks sužinoti, kas tos KT biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilaja @ 2007 04 13, 15:55)
na su pirmu nebuvo jokių problemų thumbup.gif  užkibo labai greitai, tada neturėjau jokių bėdų su ciklu, kaip laikrodukas buvo jis 28 dienos ir nei dienos vėliau. Po pirmojo klecko 5,5 metų gėriau KT be jokios pertraukos ir jas nutraukus prasidėjo visos bėdos  doh.gif

console.gif kitą kart pasiseks gal. tikrai keistai organizmas reaguoja.
na, aš dabar ant peilio ašmenų vaikštau, padvigubinus dozę clost. laukiu derliaus. Niekaip neišeina nerimo nuslėpt. labai noriu, kad bent užaugtų folikuliukas... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lucky_star @ 2007 04 12, 10:39)
sveikos merginos, vis delto as pastojau  smile.gif , dziaugiuosi tyliai ir dar bijau tuo patiket, nes buvau nusiteikus ilgom stimuliacijom, vakar pridaviau krauja ir viskas pasitvirtino  thumbup.gif  einu pas gydytoja pirmadieni, kad dar karteli tai man patvirtintu
sis ciklas man jau ant tiek buvo iskankintas, mmm buvo vasario 2, tempem folikulus uz "ausu" per dvi stimuliacijas tam paciam cikle, ovuliacija turejau kovo 28d., ir pavyko...
ir jums tikrai pavyks, reikia tam smarkiai nusiteikti, as taip ir dariau wink.gif

Sveikutes, mergytes 4u.gif
Vakar uzluzo pas mus internetas, tai vaiksciojau kaip nesava. Taip idomu buvo kaip jus gyvenat.
Nu naujienos tai superines thumbup.gif

Lucky star, sveikinu is visos sirdies drinks_cheers.gif Valioooooooooooooooooo!!!!!

Kazkaip labai gerai nuteikia tokio geros naujienos.

Tarskaliuk, nenukabink nosies. Galvok kaip tau pasiseks ir tu irgi galesi tokias geras naujienas pasigirti.

Agnesse, o kaip tavo reikaliukai? Jau kaip ir turetum zinoti kazka naujo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2007 04 13, 20:12)
Sveikutes, mergytes  4u.gif
Vakar uzluzo pas mus internetas, tai vaiksciojau kaip nesava. Taip idomu buvo kaip jus gyvenat.
Nu naujienos tai superines  thumbup.gif

Lucky star, sveikinu is visos sirdies  drinks_cheers.gif  Valioooooooooooooooooo!!!!!

Kazkaip labai gerai nuteikia tokio geros naujienos.

Tarskaliuk, nenukabink nosies. Galvok kaip tau pasiseks ir tu irgi galesi tokias geras naujienas pasigirti.

Agnesse, o kaip tavo reikaliukai? Jau kaip ir turetum zinoti kazka naujo  ax.gif

ačiū už palaikymą. Mąstysiu pozityviai (atrodo ir daigčioti šiandien pradėjo bigsmile.gif jei tik ne svajones lotuliukas.gif na, tikėkimės ne.)

aha, aš ir pasižiūriu į parašiuką dėl agnesses blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2007 04 13, 20:12)
Agnesse, o kaip tavo reikaliukai? Jau kaip ir turetum zinoti kazka naujo  ax.gif



QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 13, 20:26)
aha, aš ir pasižiūriu į parašiuką dėl agnesses blush2.gif


Ach jūs nekantruolės lotuliukas.gif , aš pati dar su malonumu kelias dieneles palaukčiau, kad tik kuo toliaus nutolinti tą tiesos minutę, labai jau nenoriu nusivilti blush2.gif ax.gif , o jūs vis man primenat cool.gif
Nieko nebus, lauksim pirmadienio tongue.gif
Aš ne iš tų, kur testukus gadina, jei nėra mmm kokių 2 dienas, tai tik tada darausi ax.gif , o šiaip jos pas mane kaip laikrodukas. Tai turėtų pasirodyti sekmadienį arba pirmadienį ax.gif .
Taip kad laukiam pirmadienio ax.gif
Bet žinokit nuo pat 5 DPO jau vis jaučiu, kad ten kažkas vyksta, vis sumaudžia, sudiegia ir taip kiekvieną dieną. Nežinau, ar tai į gerą, bet man neramu ir dar dėl tų grybų, vėl pienligė atsinaujino doh.gif Tai jaučiu, kad šis ciklas bus tuščias, o kitą ciklą darysiu pertrauką, naukinsiu grybus blush2.gif ax.gif
Tarškaliuk, tikrai tikiu, kad kias nors pas tave užaugs, pamatysi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 13, 20:40)
Ach jūs nekantruolės lotuliukas.gif , aš pati dar su malonumu kelias dieneles palaukčiau, kad tik kuo toliaus nutolinti tą tiesos minutę, labai jau nenoriu nusivilti blush2.gif  ax.gif , o jūs vis man primenat cool.gif
Nieko nebus, lauksim pirmadienio tongue.gif
Aš ne iš tų, kur testukus gadina, jei nėra mmm kokių 2 dienas, tai tik tada darausi ax.gif , o šiaip jos pas mane kaip laikrodukas. Tai turėtų pasirodyti sekmadienį arba pirmadienį ax.gif .
Taip kad laukiam pirmadienio ax.gif
Bet žinokit nuo pat 5 DPO jau vis jaučiu, kad ten kažkas vyksta, vis sumaudžia, sudiegia ir taip kiekvieną dieną. Nežinau, ar tai į gerą, bet man neramu ir dar dėl tų grybų, vėl pienligė atsinaujino doh.gif  Tai jaučiu, kad šis ciklas bus tuščias, o kitą ciklą darysiu pertrauką, naukinsiu grybus blush2.gif  ax.gif
Tarškaliuk, tikrai tikiu, kad kias nors pas tave užaugs, pamatysi thumbup.gif

As irgi nepuolu testuku gadinti. Per pirmus laukimo metus ju tiek prigadinau doh.gif , kad dabar jau nebeperku irgi kokias dvi dienas, jei veluoja. Nors siaip tai man irgi kaip laikrodukas tos dienos ateina, o as ju taip nelaukiu lotuliukas.gif Na tai laukiam pirmadienio ir geru ziniu ir agnesses nestuke.gif O tu dabar prieini prie interneti ir namie kaip supratau, tai parasyk per ateinancias dienas kaip sekasi kantrybes bandymas ax.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Dzesika, tai tavo derlius thumbup.gif Jau tokie dideli folikulai, tai tikrai nesunyks, nors tik 8 c.d. Bet jei dar 5 dienas leisies Gonalį, ar ne užaugs jie per dideli g.gif Nes per dieną folikulais vidutiniškai užauga po 2 mm, o po 5 dienų tai jau jie gali būti peraugę g.gif Nors bendrai, kai aš leidausi Gonalį tai jie tikrai lėčiau auga. Tai kitas vizitas po 5 dienų ax.gif Man rodos, tau O bus apie 13 c.d. ax.gif
[b]Papildyta:[/----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gal neperaugs,gal jie labai greitai neauga kai leidiesi ne po visa Gonalio doze o tik po puse g.gif.O tu kiek dienu ir po kiek leidaisi? Kai buvau nuejusi pas gine ji man minejo kad jei buciau leidusi visa Gonalio doze tai butu tikriausiai uzauge daugiau folikulu bet taip pat yra rizika hiperstimuliacijai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzesika: 13 balandžio 2007 - 19:59
Dzesika, o ka tas gonalis daro blush2.gif Klausiu nes as naudoju tik clostyl. ir duph. Gal dar si menesi leisiuos pregnyli jei tinkami folikulai uzaugs. Sekmadieni pradedu clostyl. bus 5c.d. Kita penktadieni varau echoskopuotis bus 10 c.d. Ziuresim kas sikart gausis. Labai optimistiskai lucky star atvejis nuteikia smile.gif
Atsakyti
gerai, agnesse - nebeprimenam biggrin.gif 4u.gif linkiu...na žinai, kad tos nepasirodytų lotuliukas.gif

o aš dar nei vieno testuko nesu dariusi...tai kad ir nereikėjo dar lotuliukas.gif

Amade šiandien dingusi kažkur g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 13 balandžio 2007 - 20:08
QUOTE(mykolina @ 2007 04 13, 21:00)
Dzesika, o ka tas gonalis daro  blush2.gif  Klausiu nes as naudoju tik clostyl. ir duph. Gal dar si menesi leisiuos pregnyli jei tinkami folikulai uzaugs. Sekmadieni pradedu clostyl. bus 5c.d. Kita penktadieni varau echoskopuotis bus 10 c.d. Ziuresim kas sikart gausis. Labai optimistiskai lucky star atvejis nuteikia  smile.gif

Na Gonalio pagalba kaip ir su Clost taip pat yra auginami folikulai,ir kaip supratau is gines pasakymo kad folikulai buna kokibiskesni auginant su Gonaliu,na bus matyti g.gif
Atsakyti
Clost. ir Gonal yra hormoniniai vaistai, tik Clost. sintetinis, o Gonal naturalus hormonas, todel jo kaina auksta ir geriau organizmas toleruoja 4u.gif
Atsakyti
O kokia kaina gonalio vienam ciklui?
Atsakyti