Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(blndz @ 2007 03 26, 11:02)
che che, to ir linkiu  mirksiukas.gif


tongue.gif zinau, as irgi visoms linkiu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Amade, greit permeciau prirasytus naujus puslapius, bet taip supratau, kad tavo testukas nieko neparode?
O krauja nebandei tikrinti?
Atsakyti
QUOTE(godulia @ 2007 03 26, 12:44)
Amade, greit permeciau prirasytus naujus puslapius, bet taip supratau, kad tavo testukas nieko neparode?
O krauja nebandei tikrinti?


aga, testukas kaip ir nieko neparode, bt 37.2 siandien... kraujo nenuleidau, vietoj to uzsirasiau pas gine 17 valandai mirksiukas.gif Taip bus ramiau...
Atsakyti
o kelinta siandien tavo ciklo diena?

na taip, su gine pasikonsultuosi ir gal kas paaiskes, gal visgi lieps kraujuka patikrint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(godulia @ 2007 03 26, 13:25)
o kelinta siandien tavo ciklo diena?

na taip, su gine pasikonsultuosi ir gal kas paaiskes, gal visgi lieps kraujuka patikrint smile.gif


siandien 32 CD, 16 DPO. blush2.gif negaliu sakyt, kad veluoja, nes pastaruosius 7 men geriau Duphastona, su kuriuo ciklai budavo apie 26-27 d. Si men negeriau Duph... tik Clost.
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 26, 13:48)
aga, testukas kaip ir nieko neparode, bt 37.2 siandien... kraujo nenuleidau, vietoj to uzsirasiau pas gine 17 valandai  mirksiukas.gif Taip bus ramiau...

Amade, soriukas blush2.gif , kad parašiau, kad nepergyventum dėl mmm, kad jos tikrai ateis blush2.gif Aišku, kad linkiu, kad jų nebūtų gun_bandana.gif gun_bandana.gif . Tik sakau, jei nėra nėštumo, tai jos tikrai ateis blush2.gif .
O dabar pagalvojau, kad ginė tai nėštumo tikrai nematys, nes dar labai mažai laiko praėjo, galės pamatyti tik cistas, jei jos bus ax.gif . Tai va įdomu, ar gali taip būti, kad ir nėštumas yra ir folikulinė cista yra g.gif , nes kiek pamenu tai tu du folikulus turėjai, ar ne ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

QUOTE(blndz @ 2007 03 26, 09:09)
nu va, pasikalbėjom su gydytoja, kitą mėnesį mane irgi bandys stimuliuoti. gal kas žinot kiek clost. kainuoja? čia noriu pasitikslinti, kad kokio siurprizo nebūtų į vaistinę nuėjus 

blndz, o iš kokio tu miesto ir kokią tau dozę paskyrė? g.gif Turiu aš 5 Cl tabletes, ketvirtadienį einu pas ginį ir jeigu jis tikrai pasakys, kad dabar stimuliuosim tik kitais vaistais, t.y. puregonu, be CL, tai galėčiau tau atiduoti, nes vistiek jas teks išmesti mirksiukas.gif nebent tau jų reikia anksčiau mirksiukas.gif

QUOTE(Amade @ 2007 03 26, 13:46)
siandien 32 CD, 16 DPO.  blush2.gif negaliu sakyt, kad veluoja, nes pastaruosius 7 men geriau Duphastona, su kuriuo ciklai budavo apie 26-27 d. Si men negeriau Duph... tik Clost.

Šiaip jeigu yra nėštumas, tai jis bus dar labai mažiukas ir ginė tikrai dar nieko nematys mirksiukas.gif Oi, Amade kaip būtų smagu iš tavęs išgirsti, kad tu jau nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilaja @ 2007 03 26, 13:54)
Sveikutės  4u.gif

Šiaip jeigu yra nėštumas, tai jis bus dar labai mažiukas ir ginė tikrai dar nieko nematys  mirksiukas.gif Oi, Amade kaip būtų smagu iš tavęs išgirsti, kad tu jau  nestuke.gif  wub.gif


zinau zinau, kad jei ir yra nestumas, jo gali nematyti. Bet jo greiciausiai nera ir man tiesiog neramu dusiai, kur dingo mmm blink.gif
Atsakyti
Sveikute, Kapril bigsmile.gif
Matau, kad skaitinėji, ką mes čia tiek daug prirašėm bigsmile.gif
Niu kaip, čiumodanai jau sukrauti bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 26, 13:47)
Amade, soriukas  blush2.gif , kad parašiau, kad nepergyventum dėl mmm, kad jos tikrai ateis blush2.gif Aišku, kad linkiu, kad jų nebūtų gun_bandana.gif  gun_bandana.gif . Tik sakau, jei nėra nėštumo, tai jos tikrai ateis blush2.gif .
O dabar pagalvojau, kad ginė tai nėštumo tikrai nematys, nes dar labai mažai laiko praėjo, galės pamatyti tik cistas, jei jos bus ax.gif . Tai va įdomu, ar gali taip būti, kad ir nėštumas yra ir folikulinė cista yra g.gif , nes kiek pamenu tai tu du folikulus turėjai, ar ne ax.gif


irnesakyk.gif nieko nieko, supratau, ka norejai pasakyt mirksiukas.gif

mano buvo 15 CD 2 folikulai, vienas 16.8mm, kitas 15.2 mm... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 26, 13:19)
Sveikute, Kapril bigsmile.gif
Matau, kad skaitinėji, ką mes čia tiek daug prirašėm bigsmile.gif
Niu kaip, čiumodanai jau sukrauti bigsmile.gif  bigsmile.gif

Labas mano brangioji supermamine drauge!!! bigsmile.gif Jo skaitineju,ka jus cia prirasete....jo yra ka paskaityt...bet dar ziuriu nei viena kol kas ne nestuke.gif ,o gaila!!!
O del ciumodanu...jo jau sukroviau,dar tik liko kai ka dadeti...jau nebenustygstu savo vietoje!!!Sakes kaip noriu iLt!!!!!!! tongue.gif lotuliukas.gif thumbup.gif tai vat i VK jau as esu uzrasyta,pas Meskauskiene,balandzio 3,15:30,nu ziuresim ka ji mum pasakys!!!!!Laikykit kumstelius mano drauge!!!Kaip tik ka suzinosiu pasistengsiu jums greiciau papasakoti!!!!!!

Su meile Karina!!! biggrin.gif


user posted image
Atsakyti
Nu gerai, varau pas ginį, ryt pranešiu rezultatus ax.gif . Ate visoms.
Papildyta:
QUOTE(karpil @ 2007 03 26, 15:31)
Labas mano brangioji supermamine drauge!!! bigsmile.gif Jo skaitineju,ka jus cia prirasete....jo yra ka paskaityt...bet dar ziuriu nei viena kol kas ne  nestuke.gif ,o gaila!!!
O del ciumodanu...jo jau sukroviau,dar tik liko kai ka dadeti...jau nebenustygstu savo vietoje!!!Sakes kaip noriu iLt!!!!!!! tongue.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif tai vat i VK jau as esu uzrasyta,pas Meskauskiene,balandzio 3,15:30,nu ziuresim ka ji mum pasakys!!!!!Laikykit kumstelius mano drauge!!!Kaip tik ka suzinosiu pasistengsiu jums greiciau papasakoti!!!!!!

Su meile Karina!!! biggrin.gif
user posted image

Laikysim, laikysim būtinai kumštelius ne tik ant rankų, bet ir ant kojų lotuliukas.gif
O žinok vieną nestuke.gif išleidom - Godulia wub.gif po antros stimuliacijos pamatė išsvajotas II wub.gif
Sekančios mes pamatysim II, ane bigsmile.gif lotuliukas.gif Mes čia jau senbuvės ax.gif
Gerai, dabar jau tikrai lekiu...
Iki susirašymo 4u.gif

Atsakyti