Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

Labas rytas 4u.gif oras pasakiškas nesinori darbe sedėti doh.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif
Elephant, kaip gaila, kad taip toli nusitesia tavo bandymai sulaukti leliaus verysad.gif Ot kad galima būtų MB grikiukus užšaldyti šaldytuve lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai grįžta TB, o tu jau lelių supuoji ant rankų ax.gif Nepalik mūsų, užsuk dažniau mirksiukas.gif Gal kiti metai tau bus laimingesni mirksiukas.gif

Dzesika, tai tavo derlius thumbup.gif Jau tokie dideli folikulai, tai tikrai nesunyks, nors tik 8 c.d. Bet jei dar 5 dienas leisies Gonalį, ar ne užaugs jie per dideli g.gif Nes per dieną folikulais vidutiniškai užauga po 2 mm, o po 5 dienų tai jau jie gali būti peraugę g.gif Nors bendrai, kai aš leidausi Gonalį tai jie tikrai lėčiau auga. Tai kitas vizitas po 5 dienų ax.gif Man rodos, tau O bus apie 13 c.d. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sivana @ 2007 04 13, 10:12)
Labas rytas  4u.gif oras pasakiškas nesinori darbe sedėti  doh.gif

Ar aš praleidau, ar tu nepasigyrei savo derliumi ax.gif
Berods ir Gilaja nepranešė ką užaugino ax.gif
O mane tai tie zarazos grybai nervina, neišsigydžiau šį ciklą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 13, 11:34)

Ar aš praleidau, ar tu nepasigyrei savo derliumi ax.gif
Berods ir Gilaja nepranešė ką užaugino ax.gif
O mane tai tie zarazos grybai nervina, neišsigydžiau šį ciklą doh.gif


Kiek zinau, Gilaja dar su mmm vargsta doh.gif prasidejo berods 11 CD, tai teko viska atideti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 13, 10:40)
Kiek zinau, Gilaja dar su mmm vargsta doh.gif  prasidejo berods 11 CD, tai teko viska atideti verysad.gif

O geras blink.gif kažką dabar lyg pamenu g.gif , bet 11 c.d. blink.gif ???
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 13, 10:40)
Kiek zinau, Gilaja dar su mmm vargsta doh.gif  prasidejo berods 11 CD, tai teko viska atideti verysad.gif

unsure.gif oho kaip anksti mmm prasidėjo unsure.gif
Atsakyti
Labas mergytės 4u.gif Kaip nujausdama, kad kalbat apie mane įkišau nosiuką ax.gif

QUOTE(lucky_star @ 2007 04 12, 11:43)
bingo, uzkibo!

didžiausi sveikinimai thumbup.gif clap.gif yahoo.gif

QUOTE(Dzesika @ 2007 04 12, 19:45)
kadangi dar tik 8 ciklo diena tai  jie dar tik 14,5-15,6mm,toliau dar 5d leisiuosi Gonali o tada vel ziuresim ,kad tik neperaugtu

geras derlius thumbup.gif

QUOTE(simutė @ 2007 04 13, 10:40)
Kiek zinau, Gilaja dar su mmm vargsta prasidejo berods 11 CD, tai teko viska atideti

Taip vargstu aš su zarazom šitom doh.gif
Agnesse, gali braukti mane iš savo sąrašiuko, 4 stimuliacija absoliučiai gavosi kažkokia nesąmonė verysad.gif Į vaistus mano organizmas sureagavo taip, kad mmm pasirodė 12 CD doh.gif (500 Lt kaip į balą išmesti doh.gif ) Taigi dabar man jau naujas ciklas, šiandien 7 ciklo diena, o mmm vis dar kankina mane ir galo jų nematyt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gilaja: 13 balandžio 2007 - 10:36
QUOTE(Gilaja @ 2007 04 13, 11:25)
Agnesse, gali braukti mane iš savo sąrašiuko, 4 stimuliacija absoliučiai gavosi kažkokia nesąmonė  verysad.gif Į vaistus mano organizmas sureagavo taip, kad mmm pasirodė 12 CD  doh.gif (500 Lt kaip į balą išmesti  doh.gif ) Taigi dabar man jau naujas ciklas, šiandien 7 ciklo diena, o mmm vis dar kankina mane ir galo jų nematyt  doh.gif

Jo, kažkokia nesąmonė g.gif
O tai dabar geri clost. ar leidiesi Gonalį, ar praleidi šį ciklą unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 13, 11:48)
Jo, kažkokia nesąmonė g.gif
O tai dabar geri clost. ar leidiesi Gonalį, ar praleidi šį ciklą unsure.gif

ne, šį ciklą palikom ramybėj, ginis nusprendė, kad organizmui reikia pailsėti nuo hormonų dozių...labai jau keistai mano organizmas reaguoja į juos: į Cl visai nereagavo, į puregoną kažkaip be ryšio sureagavo...
Bet aš iš čia nebėgu mirksiukas.gif Tik vieną ciklą pailsėsiu ir toliau vėl stengsimės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilaja @ 2007 04 13, 13:04)
Bet aš iš čia nebėgu  mirksiukas.gif Tik vieną ciklą pailsėsiu ir toliau vėl stengsimės  ax.gif

blush2.gif tai gal be vaistukų stebukliuką pagausit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sivana @ 2007 04 13, 13:47)
blush2.gif tai gal be vaistukų stebukliuką pagausit  blush2.gif

labai to norėčiau, bet kažkodėl visai netikiu, kad taip galėtų būti...neauga tie folikulai pas mane doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilaja @ 2007 04 13, 13:59)
labai to norėčiau, bet kažkodėl visai netikiu, kad taip galėtų būti...neauga tie folikulai pas mane  doh.gif

O kaip pirmą klecką suplanavot blush2.gif ax.gif , greit, ar irgi reikėjo vaistukų?
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 13, 14:55)
O kaip pirmą klecką suplanavot blush2.gif  ax.gif , greit, ar irgi reikėjo vaistukų?

na su pirmu nebuvo jokių problemų thumbup.gif užkibo labai greitai, tada neturėjau jokių bėdų su ciklu, kaip laikrodukas buvo jis 28 dienos ir nei dienos vėliau. Po pirmojo klecko 5,5 metų gėriau KT be jokios pertraukos ir jas nutraukus prasidėjo visos bėdos doh.gif
Atsakyti