Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(lucky_star @ 2007 04 12, 10:39)
sveikos merginos, vis delto as pastojau  smile.gif , dziaugiuosi tyliai ir dar bijau tuo patiket, nes buvau nusiteikus ilgom stimuliacijom, vakar pridaviau krauja ir viskas pasitvirtino  thumbup.gif  einu pas gydytoja pirmadieni, kad dar karteli tai man patvirtintu
sis ciklas man jau ant tiek buvo iskankintas, mmm buvo vasario 2, tempem folikulus uz "ausu" per dvi stimuliacijas tam paciam cikle, ovuliacija turejau kovo 28d., ir pavyko...
ir jums tikrai pavyks, reikia tam smarkiai nusiteikti, as taip ir dariau wink.gif

thumbup.gif thumbup.gif sveikinu Labai smagu dėl jūsų 4u.gif saugok save.

lasiniuoti, smagu, kad ir tau sekasi gerai thumbup.gif nebijok džiaugtis mirksiukas.gif

na, merginos, maniau, kad visos jaučia kokius maudenimus ar pan. dėl to ir nuliūdau kažko ryte.
Atsakyti
Lucky_star, didziuliai sveikinimai yahoo.gif sokiai.gif lengvo tau nesiojimo wub.gif
Papildyta:
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 12, 14:06)
thumbup.gif  thumbup.gif sveikinu Labai smagu dėl jūsų 4u.gif saugok save.

lasiniuoti, smagu, kad ir tau sekasi gerai thumbup.gif nebijok džiaugtis  mirksiukas.gif

na, merginos, maniau, kad visos jaučia kokius maudenimus ar pan. dėl to ir nuliūdau kažko ryte.

Neliudek, gal nebutinai turi jausti viska friends.gif

O as su jumis atsisveikinu iki sausio menesio, retkarciais uzsuksiu pasiskaitineti kaip jums sekasi, uz visas labai laikau kumstukus, tikiuosi, kad kai jau rimtai grisiu i si skyreliu jusu nei vienos jame nebebus, tikiuosi, kad jau busite nestuke.gif skyreliuose tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2007 04 12, 15:14)
Lucky_star, didziuliai sveikinimai yahoo.gif sokiai.gif lengvo tau nesiojimo  wub.gif
Papildyta:

Neliudek, gal nebutinai turi jausti viska friends.gif

O as su jumis atsisveikinu iki sausio menesio, retkarciais uzsuksiu pasiskaitineti kaip jums sekasi, uz visas labai laikau kumstukus, tikiuosi, kad kai jau rimtai grisiu i si skyreliu jusu nei vienos jame nebebus, tikiuosi, kad jau busite  nestuke.gif  skyreliuose  tongue.gif

na, tikiuosi, kad jau bus užaugę kas nors blush2.gif
o tu užsuk dažnai pas mus. friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 12 balandžio 2007 - 14:37
user posted image kaip ramu čia pas mus...
kitą savaitę eisiu savo derlių tikrint. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 12, 07:14)
Labas rytas
angel_sadangel.gif ryt paskutinės clost. tabletės...o aš nič nieko nejaučiu, kaip kitos merginos pasakoja...

Na tu cia ir nukabinai nosyte visai nelaiku,gausi musti uz tokias pesimistines nuotaikas nono.gif juk dar net pas daktaryte nebuvai o jau angel_sadangel.gif ,vakar 5 Clost tablete paskutine isgeriau ir toliau Gonali leidziuosi o taip pat nieko nejauciu,siandien buvau pas gine tai jau uzauginau 2 folikulus thumbup.gif vienoje ir kitoje puseje,kadangi dar tik 8 ciklo diena tai jie dar tik 14,5-15,6mm,toliau dar 5d leisiuosi Gonali o tada vel ziuresim ,kad tik neperaugtu g.gif .O kada tavo apziura?
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 04 12, 19:45)
Na tu cia ir nukabinai nosyte visai nelaiku,gausi musti uz tokias pesimistines nuotaikas nono.gif juk dar net pas daktaryte nebuvai o jau angel_sadangel.gif ,vakar 5 Clost tablete paskutine isgeriau ir toliau Gonali leidziuosi o taip pat nieko nejauciu,siandien buvau pas gine tai jau uzauginau 2 folikulus  thumbup.gif  vienoje ir kitoje puseje,kadangi dar tik 8 ciklo diena tai  jie dar tik 14,5-15,6mm,toliau dar 5d leisiuosi Gonali o tada vel ziuresim ,kad tik neperaugtu g.gif .O kada tavo apziura?

19d. tuomet man jau bus 13 c. d. gal per vėlai truputėlį? Aš naudoju tik Clost. g.gif
tavo pavyzdys džiugina thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 12 balandžio 2007 - 18:48
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 12, 19:47)
19d. tuomet man jau bus 13 c. d. gal per vėlai truputėlį? Aš naudoju tik Clost. g.gif
tavo pavyzdys džiugina thumbup.gif

Tikrai ne pervelai smile.gif kai tai pat stimuliavausi tik Clost, taip pat kaip ir tau man tom dienom iseidavo, kadangi pirma karta mane Gonaliu stimuliuoja tai ir stebi dazniau kaip organizmas reguoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 04 12, 20:13)
Tikrai ne pervelai smile.gif  kai tai pat stimuliavausi tik Clost, taip pat kaip ir tau man tom dienom iseidavo, kadangi pirma karta mane Gonaliu stimuliuoja tai ir stebi dazniau kaip organizmas reguoja smile.gif

na, tuomet ramiau laukti galėsiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
lucky star!!!!!!!!

clap_1.gif clap_1.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif thumbup.gif

SVEIKINU!!!!!
Atsakyti
LUCKY STAR, sveikinu thumbup.gif , clap_1.gif, nestuke.gif .


QUOTE(simutė @ 2007 04 11, 22:22)
Piestukas labai gerai, ten nustatysi doze 75 ir paspausi kaip tisinuka ir viskas. Siaip vaisto anotacija atidziai paskaityk ir susitvarkysi.  4u.gif
[


O kiek kainuoja tas pieštukas?
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Andora @ 2007 04 12, 22:54)
LUCKY  STAR, sveikinu  thumbup.gif , clap_1.gif, nestuke.gif  .
O kiek kainuoja tas pieštukas?


Kiek tiksliai nepamenu, bet viena doze iseina pigiau, nei pirkti atskirai po viena
Atsakyti
abas rytas, mergytės,oro_buckis.gif kaip nuotaikos? Saulė labai šviečia, dangus žydras žydras.... wub.gif jau gerai.
Atsakyti