Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 12, 07:14)
Labas rytas
angel_sadangel.gif ryt paskutinės clost. tabletės...o aš nič nieko nejaučiu, kaip kitos merginos pasakoja...

Ramiai,Tarškaliuk group.gif Juk pas kiekvieną vis skirtingi požymiai g.gif Per anksti nepanikuok mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena mergaites 4u.gif ,su praejusiomis sventemis smile.gif Nu va grizau as is Lietuveles,kur labai salta buvo verysad.gif ,o pas mus cia Lndn,silta gera... tongue.gif Tai vat esme tokia,pas manaji viskas gerai spermiukai laksto kaip patrake!!! biggrin.gif nors pas ji tipo azospermija ar kas ten pagal mano anglijos ginekologa,bet viskas yra gerai...man,buvo paimtas kraujo tyrimas,viskas geru geriausei wub.gif ultrogarsasparode,kad lyg tais kiausides lyg kaip ir policistines,bet jos savo veikla atlieka puikiai thumbup.gif ,paklausiau ar tai baisu,sake ne ir nera ko bijoti,daugiau viskas tvarkoje,tik tiek kad laukia manes dabar vasara,nes butinai rekia padaryti ta gimdos nuotrauka,nes gal unsure.gif yra uzsikyse kiausintakiau,nes jei gu nea,tai tada zinokites mergaites nieko nesuprantu...kodel mes nepastojame schmoll.gif g.gif Teta mano net kazkokia knyga padovanojo,sako man tai atrodo kad jus kazka ne taip darot,ir sau lygu ieskot!!! biggrin.gif nes tyrimai geriausi,jokiu problemu...dabar jokiu stimuliaciju nieko,tik vitaminai ir ramaus gyvenimo......


user posted image
Atsakyti
Labas 4u.gif
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 12, 07:14)
angel_sadangel.gif ryt paskutinės clost. tabletės...o aš nič nieko nejaučiu, kaip kitos merginos pasakoja...

g.gif aš irgi nieko nejutau blush2.gif , tik nepatinka man tos karščio bangos doh.gif
Atsakyti
Oi,mergytės,progesterono tyrimas parodė,kad ir šį ciklą O neįvyko verysad.gif verysad.gif verysad.gif Geriu dufastoną ir jau belieka laukti mmm, paskui mėnuo pertrauka, o po to... g.gif Tai jau turbūt braukit mane iš sąrašiuko cray.gif Ir vėl tas pats verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Murauskė @ 2007 04 12, 09:49)
Oi,mergytės,progesterono tyrimas parodė,kad ir šį ciklą O neįvyko verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Geriu dufastoną ir jau belieka laukti mmm, paskui mėnuo pertrauka, o po to... g.gif Tai jau turbūt braukit mane iš sąrašiuko cray.gif Ir vėl tas pats verysad.gif


O kaip folikulai ar buvo uzauge, o ar Ovitreliu sprogdino tau juos g.gif
O nuo kelintos cd geri Duf. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 12 balandžio 2007 - 08:58
QUOTE(Murauskė @ 2007 04 12, 09:49)
Oi,mergytės,progesterono tyrimas parodė,kad ir šį ciklą O neįvyko verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Geriu dufastoną ir jau belieka laukti mmm, paskui mėnuo pertrauka, o po to... g.gif Tai jau turbūt braukit mane iš sąrašiuko cray.gif Ir vėl tas pats verysad.gif


Murauske, nubrauk porą ašarų (truputį galima) ir nosį aukštyn. Ką padarysi, ilgas tas procesas, reikia kažkokiais stebuklingais būdais nusiteikti.

o aš šiandien po darbo įkalu paskutinę duphaston tablečikę ir laukiu mmm ir tada jau žiūrėsim kas bus... g.gif
Atsakyti
Labas... ax.gif Man siryt lupa istino (turbut pusleline, kurios niekada neturejau verysad.gif ) Labai juokingai atrodau... unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 12, 09:58)
O kaip folikulai ar buvo uzauge, o ar Ovitreliu sprogdino tau juos g.gif
O nuo kelintos cd geri Duf. g.gif

Ir folikulai buvo užaugę,ir sprogdino ovitreliu,o gavosi šnipštas verysad.gif Nebežinau kas darosi g.gif
Papildyta:
QUOTE(blndz @ 2007 04 12, 10:07)
Murauske, nubrauk porą ašarų (truputį galima) ir nosį aukštyn. Ką padarysi, ilgas tas procesas, reikia kažkokiais stebuklingais būdais nusiteikti.

o aš šiandien po darbo įkalu paskutinę duphaston tablečikę ir laukiu mmm ir tada jau žiūrėsim kas bus...  g.gif

Laiko tarpas jau nelabai ir mažas-greit bus metai kaip jau aktyviai planuojam su gydytojų pagalba verysad.gif
Atsakyti
sveikos merginos, vis delto as pastojau smile.gif , dziaugiuosi tyliai ir dar bijau tuo patiket, nes buvau nusiteikus ilgom stimuliacijom, vakar pridaviau krauja ir viskas pasitvirtino thumbup.gif einu pas gydytoja pirmadieni, kad dar karteli tai man patvirtintu
sis ciklas man jau ant tiek buvo iskankintas, mmm buvo vasario 2, tempem folikulus uz "ausu" per dvi stimuliacijas tam paciam cikle, ovuliacija turejau kovo 28d., ir pavyko...
ir jums tikrai pavyks, reikia tam smarkiai nusiteikti, as taip ir dariau wink.gif

Atsakyti
QUOTE(lucky_star @ 2007 04 12, 10:39)
sveikos merginos, vis delto as pastojau  smile.gif , dziaugiuosi tyliai ir dar bijau tuo patiket, nes buvau nusiteikus ilgom stimuliacijom, vakar pridaviau krauja ir viskas pasitvirtino  thumbup.gif  einu pas gydytoja pirmadieni, kad dar karteli tai man patvirtintu
sis ciklas man jau ant tiek buvo iskankintas, mmm buvo vasario 2, tempem folikulus uz "ausu" per dvi stimuliacijas tam paciam cikle, ovuliacija turejau kovo 28d., ir pavyko...
ir jums tikrai pavyks, reikia tam smarkiai nusiteikti, as taip ir dariau wink.gif


Labai labai sveikinu 4u.gif 4u.gif
Manau, tai labai įkvepia, juk tu minėjai, kad A ir B rodikliai spermos mažoki, gal gali parašyt prie spermos skyrelio, manau daug kam įkvėps vilties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lucky_star @ 2007 04 12, 09:39)
sveikos merginos, vis delto as pastojau  smile.gif


Sveikinimai!

Atsakyti
QUOTE(lucky_star @ 2007 04 12, 09:39)
sveikos merginos, vis delto as pastojau  smile.gif , dziaugiuosi tyliai ir dar bijau tuo patiket, nes buvau nusiteikus ilgom stimuliacijom, vakar pridaviau krauja ir viskas pasitvirtino  thumbup.gif  einu pas gydytoja pirmadieni, kad dar karteli tai man patvirtintu
sis ciklas man jau ant tiek buvo iskankintas, mmm buvo vasario 2, tempem folikulus uz "ausu" per dvi stimuliacijas tam paciam cikle, ovuliacija turejau kovo 28d., ir pavyko...
ir jums tikrai pavyks, reikia tam smarkiai nusiteikti, as taip ir dariau wink.gif


Na... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kaip smagu suzinoti toookias geras naujieneles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti