Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(Dzesika @ 2007 04 11, 20:13)
Pries 7m per kai kuriu gyditoju aplaiduma aiskus tas zodis per svelniai pasakytas net iki siol ant ju pyktis ima aggressive.gif supuliavo kiausides,apturejau ekstra operacija,bet profesionaliu gyditoju deka kiausides isgelbejo bet liko pazeistos, kiausintakiai taip pat,po operacijos pradejo augti cistos, pries metus padare laparaskopija nes buvo saaugos ir manau kad jos pas mane sparciai vel atsinaujina,gal todel ir rezultatu nera g.gif  beje dar prie to pacio nuolat turiu reguliuoti prolaktina nes jis pas mane per didelis blink.gif

As irgi reguliuoju prolaktina, geriu po puse tabl. bromkriptino kas vakara. Gal vistiek pasieksim savo tiksla nestuke.gif Ane? Tik nei viena cia nerase kad irgi stimuliuotusi ir dar plius bromcriptinas del prolaktino. Gal jis dideles reiksmes neduoda stimuliaciju eigai? Sia stimuliacija pradedu 5 c.d. su gydytoja kalbejau, tai si menesi taip bandysim.
Dar norejau visu paklausti, kai geriat clostylbeg. ar duphast. tai alkoholio nei laselio nevartojat tom dienom? blush2.gif Aisku, kad as be jo galiu gyventi, bet gi visokiu progu pasitaiko, tai zinot kaip buna doh.gif
Atsakyti
Nemanau,nors labai noreciau kad taip butu.Neistisai jis buna isvaziaves,siaip pora sav isvaziaves pora namie.Va ir praeita cikla per vaisingas dienas dirbom is peties blush2.gif ir gydytojas patvirtino kad O vyko bet viso to rezultatas siandien prasidejusios mm verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2007 04 11, 20:53)
As irgi reguliuoju prolaktina, geriu po puse tabl. bromkriptino kas vakara. Gal vistiek pasieksim savo tiksla  nestuke.gif  Ane? Tik nei viena cia nerase kad irgi stimuliuotusi ir dar plius bromcriptinas del prolaktino. Gal jis dideles reiksmes neduoda stimuliaciju eigai? Sia stimuliacija pradedu 5 c.d. su gydytoja kalbejau, tai si menesi taip bandysim.
Dar norejau visu paklausti, kai geriat clostylbeg. ar duphast. tai alkoholio nei laselio nevartojat tom dienom?  blush2.gif  Aisku, kad as be jo galiu gyventi, bet gi visokiu progu pasitaiko, tai zinot kaip buna  doh.gif

Stimuliacijos eigos reiksme del prolaktino tai tokia kad jai jis virsija norma tai jis kaip ir blokuoja pastojima,per didelis prolaktinas tai taip pat nemazas priesas pastojimui.O del alkoholio vartojimo man irgi kartais tenka pasvarstyti ir manau kad bet koks alkoholis kazkiek sumazina vaistu poveiki del to stengiuosi ji aplenkti nors kartais prie kompanijos taip norisi , na alaus bokaliuka ar sampano taures visgi kartais paragauju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkaa @ 2007 04 11, 20:47)
o tai gal nepastojimo priezastis tame kad vyras uzsienyje? Gal nepataikot ant vaisingu dienu?

hihihi.gif vaisingumas išvykęs, o kai jau GRĮŠ lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif uj, nesusilaikiau, bet Vilkaa taip smagiai parašė hihihi.gif liezuvis.gif
Papildyta:
QUOTE(loriuxas @ 2007 04 11, 21:22)
Nemanau,nors labai noreciau kad taip butu.Neistisai jis buna isvaziaves,siaip pora sav isvaziaves pora namie.Va ir praeita cikla per vaisingas dienas dirbom is peties blush2.gif ir gydytojas patvirtino kad O vyko bet viso to rezultatas siandien prasidejusios mm verysad.gif

sėkmės , mergyt console.gif bei gerų vyro turto rezultatų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 11, 10:22)
Tai gal trau reikės leisti po visą švirkštuką. Jei tu tiksliai žinai, kad tau reikės 5 dozių, tai tau geriau nusipirkti Gonal pieštuką, pigiau bus ir kiek žinau, ne tiek daug reikės leistis, nes jei pirksi vienkartines dozes ( 1 dozė 100 Lt) reiks žymiai daugiau susileisti, nes ten vandens yra 1 ml, kuris reikalingas kaip tirpiklis ištirpinti miltelius. Aš tai šiek tiek to vandens nusvirkščiu ax.gif . Tai tuos vaistukus pirma paruošti reikia, ten dvi adatos yra. Bet perskaitysi instrukciją ir viskas Ok bus, suprasi viską. mirksiukas.gif
Tai gal nori į mūsų sąrašiuką ax.gif , parašyk, kada prasidėjo mmm šį ciklą ir įtrauksiu  mirksiukas.gif
Dzesika, na man tikrai neteko pu puse dozės leistis blink.gif , tai net nežinau
Man taip  biggrin.gif


O ta dozė tai kiek? Pas mane parašyta 75, tik neaišku ko. Aš maniau, kad čia bus tabletytės ir gyvenau sau ramiai, kol neperskaičiau, kad tas Gonal yra skystas. doh.gif . Į sąrašiuką pasiprašysiu, kai sulauksiu "tų dienų". Tada viskas bus tiksliau. Tai va, jeigu man reikes 5 dienas po 75 Gonal, tai tas pieštukas gerai ar ne?
Atsakyti
blush2.gif noriu paklausti, ar kuriai nors taip buvo blush2.gif , prieš 6 dienas baigiau gerti Clost. ir pastebėjau kad man užeina trumpam tokios karščio bangos, kad vos visą prakaitas neįma doh.gif , man neramu dėl to.
Atsakyti
QUOTE(Andora @ 2007 04 11, 21:56)
O ta dozė tai kiek? Pas mane parašyta 75, tik neaišku ko. Aš maniau, kad čia bus tabletytės ir gyvenau sau ramiai, kol neperskaičiau, kad tas Gonal yra skystas. doh.gif . Į sąrašiuką pasiprašysiu, kai sulauksiu "tų dienų". Tada viskas bus tiksliau. Tai va, jeigu man reikes 5 dienas po 75 Gonal, tai tas pieštukas gerai ar ne?


Piestukas labai gerai, ten nustatysi doze 75 ir paspausi kaip tisinuka ir viskas. Siaip vaisto anotacija atidziai paskaityk ir susitvarkysi. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sivana @ 2007 04 11, 22:20)
blush2.gif noriu paklausti, ar kuriai nors taip buvo  blush2.gif ,  prieš 6 dienas baigiau gerti Clost. ir pastebėjau kad man užeina trumpam tokios karščio bangos, kad vos visą prakaitas neįma  doh.gif , man neramu dėl to.


Buna buna, cia ne klimaksas, nepergyvenk tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sivana @ 2007 04 11, 21:20)
blush2.gif noriu paklausti, ar kuriai nors taip buvo  blush2.gif ,  prieš 6 dienas baigiau gerti Clost. ir pastebėjau kad man užeina trumpam tokios karščio bangos, kad vos visą prakaitas neįma  doh.gif , man neramu dėl to.


man nuo clost. visada taip būdavo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 11, 22:22)
Buna buna, cia ne klimaksas, nepergyvenk tongue.gif

unsure.gif karsta.gif tada ramiakas
Papildyta:
QUOTE(Fliquiti @ 2007 04 11, 22:29)
man nuo clost. visada taip būdavo  mirksiukas.gif

blush2.gif ačiū nuraminot mane, nes galvojau gal peršalau, nes naktį išvis visą šlapi atsibundu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sivana: 11 balandžio 2007 - 21:36
mane praitą naktį ir karštis labai pylė, tokiom bangom...net nepagalvojau, kad tai gali clost. sukelti hihihi.gif mat ir MB skundėsi karščio bangom lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas
angel_sadangel.gif ryt paskutinės clost. tabletės...o aš nič nieko nejaučiu, kaip kitos merginos pasakoja...
Atsakyti
Lasiniuoti, kaip gyveni?

Sveikos merginos.
Gyvenu po truputi, viskas i prieki.Siandien K atsisveikino su manim.Dabar tiesiai i nesciuju iskaita:)Šiandien 11 savaičių.Savijauta- pykina ir rytais ir vakarais, galva skauda, o ir pilveli pamaudžia.Toks nerimas kartais apima ir baimes kad viskas butu gerai.Keista, bet dar vis bijau džiaugtis garsiai.
Sekmes jums visoms.Viskas bus gerai ir jums pavyks.Kantrybės.
Atsakyti