Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 11, 16:24)
console.gif pavyks būtinai.  wub.gif pamatysi wub.gif

aciū už palaikyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2007 04 11, 16:22)
Sveikutes, mergytes  4u.gif
Pas mane liudnos zinios. Prasidejo siandien to dienos verysad.gif . Taip, kad agnesse, rasyk mane i pabaiga. 2 stimuliacija nuo balandzio 11d. Pagrindine siandienos depresija lyg ir praejo, nors dar nezinau kaip elgsiuos kai MB gris is darbo. Vienu zodziu visoms linkiu geresniu naujienu nei mano, tikiuosi kad ir as ju kazkada turesiu. Agnesse, sekmes tau pabaigiant laukti. Paskutines dienos liko. Sekmes didziausios  wub.gif

console.gif Nagi turim mes dar tu sansu,su dabartine medicina ir musu stipriom pastangom mes laimesim lithuania.gif ir tikrai tapsim mamytem o tas skaudus laukimas liks tik kaip blogas sapnas smile.gif sekmes naujame starte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 04 11, 18:55)
console.gif Nagi turim mes dar tu sansu,su dabartine medicina ir musu stipriom pastangom mes laimesim  lithuania.gif ir tikrai tapsim mamytem o tas skaudus laukimas liks  tik kaip blogas sapnas smile.gif sekmes naujame starte 4u.gif

O kiek laiko trunka tavo laukimas?
Atsakyti
Po kiek dienu testai parodo nestuma ? kraujo tyrimas?
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2007 04 11, 19:12)
O kiek laiko trunka tavo laukimas?

4 m kaip mes su vyru kartu, tai tiek pat laiko ir laukiam ax.gif man dabar 32m,o kad bus problemu pastojant gyditojai perspejo jau pries 7m.
Atsakyti
Sveikos mergytes,
Daznai paskaitineju jusu skyreli,as irgi vis nesulaukiu gandriuku,noriu jusu paklausti jei vyksta ovuliacija ar duoda stimuliacija ar ne?as praeita cikla buvau pas dirzauska tai sake ovuliacija vyksta,gal cia biski blondiniskas klausimas,bet kazkaip jis man iskilo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 04 11, 19:34)
4 m  kaip mes su vyru kartu, tai tiek pat laiko ir laukiam ax.gif man dabar 32m,o kad bus problemu pastojant gyditojai perspejo jau pries 7m.

Tai kaip jie numate kad bus problemu pastojant?
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2007 04 11, 19:36)
Tai kaip jie numate kad bus problemu pastojant?

Pries 7m per kai kuriu gyditoju aplaiduma aiskus tas zodis per svelniai pasakytas net iki siol ant ju pyktis ima aggressive.gif supuliavo kiausides,apturejau ekstra operacija,bet profesionaliu gyditoju deka kiausides isgelbejo bet liko pazeistos, kiausintakiai taip pat,po operacijos pradejo augti cistos, pries metus padare laparaskopija nes buvo saaugos ir manau kad jos pas mane sparciai vel atsinaujina,gal todel ir rezultatu nera g.gif beje dar prie to pacio nuolat turiu reguliuoti prolaktina nes jis pas mane per didelis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(loriuxas @ 2007 04 11, 19:35)
Sveikos mergytes,
Daznai paskaitineju jusu skyreli,as irgi vis nesulaukiu gandriuku,noriu jusu paklausti jei vyksta ovuliacija ar duoda stimuliacija ar ne?as praeita cikla buvau pas dirzauska tai sake ovuliacija vyksta,gal cia biski blondiniskas klausimas,bet kazkaip jis man iskilo g.gif


Stimuliacija skiria dazniausiai po kruvos tyrimu, tiek tavo, tiek vyro ir tik tada nusprendzia ar stimuliuoti ar ne. Dazniausiai stimuliuoja, kai policistines kiausides ar nedideles problemos su vyro grikiukais. Jeigu vyriskos problemos diiidesnes, tada stimuliuoja + IUI. O tau, jau nustatyta nevaisingumo priezastis, ar ji mistine
Atsakyti
QUOTE(loriuxas @ 2007 04 11, 18:35)
Sveikos mergytes,
Daznai paskaitineju jusu skyreli,as irgi vis nesulaukiu gandriuku,noriu jusu paklausti jei vyksta ovuliacija ar duoda stimuliacija ar ne?as praeita cikla buvau pas dirzauska tai sake ovuliacija vyksta,gal cia biski blondiniskas klausimas,bet kazkaip jis man iskilo g.gif

Jeigu daro IUI arba IVF, tai stimuliuoja smile.gif
Atsakyti
Pakolkas mistine,kaip sakiau jau kreipiausi i VK pas Dirzauska pakolkas harmonai geri,ovuliacija vksta,skyre duphastona nuo 16 c,d mano vyras uzsieni dabar kai grys vesim jo turta,jei ir ten gerai tada nuotrauka laukia.Taip man iskilo klausimas,2 metai nesulaukiam stebukliuko ar dar yra sansu naturaliai ar tik IUI ar IVF laukia g.gif
Atsakyti
o tai gal nepastojimo priezastis tame kad vyras uzsienyje? Gal nepataikot ant vaisingu dienu?
Atsakyti