Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

Labukas 4u.gif griztam i darbus po tokio faino ''savaitgalio'' unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Andora @ 2007 04 09, 21:51)
Man irgi ateinati stimuliacija bus su Clost.+Gonal. O tas Gonal skystas? Nieko sau, aš taip bijau adatų  blink.gif , o reikės leistis 5 dienas. Kai sužinosi, kaip reikia elgtis su tuo vaistu, būtinai parašyk. Man irgi aktualu. 4u.gif

Tai gal trau reikės leisti po visą švirkštuką. Jei tu tiksliai žinai, kad tau reikės 5 dozių, tai tau geriau nusipirkti Gonal pieštuką, pigiau bus ir kiek žinau, ne tiek daug reikės leistis, nes jei pirksi vienkartines dozes ( 1 dozė 100 Lt) reiks žymiai daugiau susileisti, nes ten vandens yra 1 ml, kuris reikalingas kaip tirpiklis ištirpinti miltelius. Aš tai šiek tiek to vandens nusvirkščiu ax.gif . Tai tuos vaistukus pirma paruošti reikia, ten dvi adatos yra. Bet perskaitysi instrukciją ir viskas Ok bus, suprasi viską. mirksiukas.gif
Tai gal nori į mūsų sąrašiuką ax.gif , parašyk, kada prasidėjo mmm šį ciklą ir įtrauksiu mirksiukas.gif
Dzesika, na man tikrai neteko pu puse dozės leistis blink.gif , tai net nežinau

QUOTE(cooliuke @ 2007 04 10, 10:59)
mergytes uzduosiu kvaila klausima: ar ovulacijos metu ir po jos praejus kelioms dienoms krutine tampa jautresne?

Man taip biggrin.gif
Atsakyti
blink.gif Zinot, matuoju BT nuo pat ciklo pradzos, tai ji pas mane tolydziai krinta... unsure.gif per mmm buvo apie 36.8, paskiau 36.7, veliau 36.6, siandien priejom iki 36.4 fool.gif Siandien 15 cd, o ryt Duph pradedu... Na, nieko, bent jau siaip maloniai pagyvenom smileysex.gif: klausimu, nes zinojau, kad sis ciklas tiesiog tustuma... doh.gif
Atsakyti
Laba visoms smile.gif
Oi, kaip sunku dirbti po tokių atostogų blush2.gif
Tarškaliuk, jau baigėm kiaušinius ridenti tongue.gif
Mykolina, prašau neliūdėti, juk mmm dar neatėjo, o ir mmm požymiai lygiai tokie patys kaip nestuke.gif , ar bent panašūs tai tikrai. taip kad aukščiau nosytę ir laukiam suspaudę kumštelius
Laba, Amade, kaip tu jautiesi, neverta klausti, nes ir taip aišku, kai tavo MB toks ant bangų šį ciklą thumbup.gif
Na, o pas mane dar nieko ax.gif Šiandien 10 DPO. Nuo 5 DPO vis jaučiu, kad kažkas vyksta ten, tai pamaudena, tai sudiegia. Ale ir aną ciklą taip buvo ax.gif
Tai daug vilčių nededu blush2.gif ax.gif
Žinot, aš padariau tokią išvada, gal ir klaidinga ji, bet aš taip manau, taip kad neimkit to kaip už gryną pinigą blush2.gif - man rodos, kad clost. išauginti folikulai buvo nepilnaverčiai, nes nieko panašaus nejaučiau. Merginos sako, kad kai kiaušinėlis ,,kabinasi'' visos jaučia, o aš va tik su gonaliu tai pajaučiau. Nors su clost. užaugindavau po 2-3 folikulus, o su gonaliu tik 1, bet gal gonalio dėka tas kiaušinėlis pilnavertis būna ir geresnis ax.gif Nes kiek skaičiau, tai pasirodo, kad nebūtinai folikule iš vis yra kiaušinėlis, jis gali būti tuščias blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 10, 20:01)

Man mmm prasideda po 3-4 dienų baigus gerti Duphastoną. manau, kad tai labai individualu. mirksiukas.gif Linkiu, kad neprasidėtų 4u.gif  wub.gif
Papildyta:



tarskaliuk, kaip su tuo duphastonu reikia elgtis? kaip ilgai ji gerti? man paskyre 10dienu po dvi tabletes, po to pasidaryti testa, jei I nutraukti, jei II gerti toliau.
Isgerus 10d. pasidariau testa, pirmas is pradziu nesureagavo, nepasirode jokiu juosteliu isvis, tada as antra karta ant jo pripyliau smile.gif, atsirado is karto viena juostele, kiek pavaiksciuojus nuvariau i vonia ismest testa, ziuriu o ten neryski antra linija blink.gif as aisku puoliau i panika, nepatikejau, nes vis ne pagal taisykles atliktas buvo, kita diena testa kartojau, is karto isryskeja viena linija po kokiu 5-7min antra neryski, bliamba bijau patiket, kad paskui nereiktu skaudziai nusivilti... Vel nusipirkau duphastona geriu ir toliau po 2 tabletes, testa turiu, bet bijau darytis, dabar yra 16DPO.... as pasimetus, pilva maudzia beveik kasdien kaip pries menesines
Atsakyti
QUOTE(lucky_star @ 2007 04 11, 11:33)
tarskaliuk, kaip su tuo duphastonu reikia elgtis? kaip ilgai ji gerti? man paskyre 10dienu po dvi tabletes, po to pasidaryti testa, jei I nutraukti, jei II gerti toliau.
Isgerus 10d. pasidariau testa, pirmas is pradziu nesureagavo, nepasirode jokiu juosteliu isvis, tada as antra karta ant jo pripyliau smile.gif, atsirado is karto viena juostele, kiek pavaiksciuojus nuvariau i vonia ismest testa, ziuriu o ten neryski antra linija  blink.gif  as aisku puoliau i panika, nepatikejau, nes vis ne pagal taisykles atliktas buvo, kita diena testa kartojau, is karto isryskeja viena linija po kokiu 5-7min antra neryski, bliamba bijau patiket, kad paskui nereiktu skaudziai nusivilti... Vel nusipirkau duphastona geriu ir toliau po 2 tabletes, testa turiu, bet bijau darytis, dabar yra 16DPO.... as pasimetus, pilva maudzia beveik kasdien kaip pries menesines

Na, aš ne tarškaliukas, bet galiu irgi pabandyti atsakyti ax.gif blush2.gif
Gerai, kad geri Duph, nes kaip sakė man ginis, jei nėštumo nėra, tai Duph tikrai mmm nesulaikys, o jei jis yra, tai tik palaikys.
Aš tavo vietoje greičiau lėkčiau darytis kraujo HCG tyrimuko, kuris tikrai parodys, ar tu nestuke.gif To tau ir linkiu wub.gif Tada kai žinosi rezultatą, galėsi ir sugydytoju pasikonsultuoti ką toliau daryti, gal daugiau Duph paskirs. Taip kad laukiam iš tavęs žinių, lėk priduoti kraujo mirksiukas.gif
Atsakyti
tarskaliuk, kaip su tuo duphastonu reikia elgtis? kaip ilgai ji gerti? man paskyre 10dienu po dvi tabletes, po to pasidaryti testa, jei I nutraukti, jei II gerti toliau.
Isgerus 10d. pasidariau testa, pirmas is pradziu nesureagavo, nepasirode jokiu juosteliu isvis, tada as antra karta ant jo pripyliau , atsirado is karto viena juostele, kiek pavaiksciuojus nuvariau i vonia ismest testa, ziuriu o ten neryski antra linija as aisku puoliau i panika, nepatikejau, nes vis ne pagal taisykles atliktas buvo, kita diena testa kartojau, is karto isryskeja viena linija po kokiu 5-7min antra neryski, bliamba bijau patiket, kad paskui nereiktu skaudziai nusivilti... Vel nusipirkau duphastona geriu ir toliau po 2 tabletes, testa turiu, bet bijau darytis, dabar yra 16DPO.... as pasimetus, pilva maudzia beveik kasdien kaip pries menesines

lucky-star,

Is savo patirties galiu patart kad darytum kraujo tyrima, kuris tikrai parodys ar esi nestuke.Man nestuma kraujas parode 12d po ovuliacijos.O duphastono jokiu budu nenutrauk.Esant teigiamam rezultatui tau greiciausiai ji teks gert toliau.Dideles sekmes.
Atsakyti
QUOTE(lucky_star @ 2007 04 11, 11:33)
tarskaliuk, kaip su tuo duphastonu reikia elgtis? kaip ilgai ji gerti? man paskyre 10dienu po dvi tabletes, po to pasidaryti testa, jei I nutraukti, jei II gerti toliau.
Isgerus 10d. pasidariau testa, pirmas is pradziu nesureagavo, nepasirode jokiu juosteliu isvis, tada as antra karta ant jo pripyliau smile.gif, atsirado is karto viena juostele, kiek pavaiksciuojus nuvariau i vonia ismest testa, ziuriu o ten neryski antra linija  blink.gif  as aisku puoliau i panika, nepatikejau, nes vis ne pagal taisykles atliktas buvo, kita diena testa kartojau, is karto isryskeja viena linija po kokiu 5-7min antra neryski, bliamba bijau patiket, kad paskui nereiktu skaudziai nusivilti... Vel nusipirkau duphastona geriu ir toliau po 2 tabletes, testa turiu, bet bijau darytis, dabar yra 16DPO.... as pasimetus, pilva maudzia beveik kasdien kaip pries menesines


Ir jei esi nescia - taip ir maus kokias 8-10 sav.
Na, cia gali buti toks kaip ir nerasytas pozymis, kad pleciasi gimdute, todel "tempia", todel reikalingas tas duphastonas gerti.
Bet gal geriau, jei gyveni didmiestyje nubek pasidaryti HCG (choriongonadotropina) is kraujo? Bus aisku, yra tas nestumas, ar ne.
Vilniuje - Geromedoj daro (Naugarduko gatvej), AIDS laboratorijoj.
Gi bus daug greiciau aisku.
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 04 11, 13:38)
Ir jei esi nescia - taip ir maus kokias 8-10 sav.
Na, cia gali buti toks kaip ir nerasytas pozymis, kad pleciasi gimdute, todel "tempia", todel reikalingas tas duphastonas gerti.
Bet gal geriau, jei gyveni didmiestyje nubek pasidaryti HCG (choriongonadotropina) is kraujo? Bus aisku, yra tas nestumas, ar ne.
Vilniuje - Geromedoj daro (Naugarduko gatvej), AIDS laboratorijoj.
Gi bus daug greiciau aisku.


aciu visiems uz patarimus, siandien po darbo nuleksiu i Geromeda, pakeliui, parasysiu rytoj kaip kas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucky_star: 11 balandžio 2007 - 12:15
ačiū agnesse aciuks.gif tu tikra šaunuolė, kad atsakei thumbup.gif
lucky_star, mergytės teisingai pataria, geriaus kraujo tyrimą pasidaryk, tuomet viskas bus daug aiškiau. Nes D. gerti reikia ir toliau iki tam tikro laiko jei laukiesi. Ko ir linkiu wub.gif
Lasiniuoti, kaip gyveni? wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, mergytes 4u.gif
Pas mane liudnos zinios. Prasidejo siandien to dienos verysad.gif . Taip, kad agnesse, rasyk mane i pabaiga. 2 stimuliacija nuo balandzio 11d. Pagrindine siandienos depresija lyg ir praejo, nors dar nezinau kaip elgsiuos kai MB gris is darbo. Vienu zodziu visoms linkiu geresniu naujienu nei mano, tikiuosi kad ir as ju kazkada turesiu. Agnesse, sekmes tau pabaigiant laukti. Paskutines dienos liko. Sekmes didziausios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2007 04 11, 16:22)
Sveikutes, mergytes  4u.gif
Pas mane liudnos zinios. Prasidejo siandien to dienos verysad.gif . Taip, kad agnesse, rasyk mane i pabaiga. 2 stimuliacija nuo balandzio 11d. Pagrindine siandienos depresija lyg ir praejo, nors dar nezinau kaip elgsiuos kai MB gris is darbo. Vienu zodziu visoms linkiu geresniu naujienu nei mano, tikiuosi kad ir as ju kazkada turesiu. Agnesse, sekmes tau pabaigiant laukti. Paskutines dienos liko. Sekmes didziausios  wub.gif

console.gif pavyks būtinai. wub.gif pamatysi wub.gif
Atsakyti