Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(cooliuke @ 2007 04 10, 10:59)
mergytes uzduosiu kvaila klausima: ar ovulacijos metu ir po jos praejus kelioms dienoms krutine tampa jautresne?

Gali tapti jautresne,krutines jautrumas yra kiekvienai individualiai dar priklauso kokius vaistukus vartoji,man pavyzdzdiui krutine pradeda jautreti po mm,dar po kurio laiko net skaudeti pradeda ir taip kol prasideda kitos mm,kol nesistimuliavau nezinojau ka reiskia jautrios krutines as ju net nejausdavau o dabar jauciu kad jas turiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

blush2.gif paskaičius man kylo toks klausimas, ar visoms geriant Clost. dar suleidžiami kažkokie vaistai, tada man keista g.gif kodėl man ginė nieko nesakė g.gif , pageriau 5 dienas Clost. ir jaučiu nuo vakar O prasidėjo tai laukiu rezultato. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Andora @ 2007 04 09, 21:51)
Man irgi ateinati stimuliacija bus su Clost.+Gonal. O tas Gonal skystas? Nieko sau, aš taip bijau adatų  blink.gif , o reikės leistis 5 dienas. Kai sužinosi, kaip reikia elgtis su tuo vaistu, būtinai parašyk. Man irgi aktualu. 4u.gif

Tau gyditoja paaiskins kaip reikia elgtis su Gonaliu jis yra skystas,o is paneliu suzinojau kad likusia nesuleista pusike reikia laikyti saldituve ir jam nieko neatsitiks o numatytu laiku susileisti likusia,pris tai adatike dezinfekuoti spiritu,beje as irgi geriu Clost+G leisiuos 5d vakarais,o adatikiu nebyjok kaip supratau tau nepirma stimuliacija tai jai leidaisi Ovitreli tai jau turi zinoti kaip atrodo adatikes ir Gonalis leidziamas taip pat kaip ir Ovitrelis i paode,sekmes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sivana @ 2007 04 10, 13:16)
Sveiki  4u.gif

blush2.gif paskaičius man kylo toks klausimas, ar visoms geriant Clost. dar suleidžiami kažkokie vaistai, tada man keista g.gif kodėl man ginė nieko nesakė g.gif , pageriau 5 dienas Clost. ir jaučiu nuo vakar O prasidėjo tai laukiu rezultato.  blush2.gif

As taip pat 4 kartus stimuliavausi tik su Clost ir puikiai uzaugdavo folikulai na dar israsydavo gerti Estrofema gimdos gleivinei gerinti bet taip ir nepavyko ax.gif ,tai dabar nutare kitais vaistukais pabandyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 04 10, 13:48)
As taip pat 4 kartus stimuliavausi tik su Clost ir puikiai uzaugdavo folikulai na dar israsydavo gerti Estrofema gimdos gleivinei gerinti bet  taip ir nepavyko ax.gif ,tai dabar nutare kitais vaistukais pabandyti bigsmile.gif

karsta.gif ačiūkas nuraminai mane, 4u.gif sekmės Tau, kad greičiau stebukliuką pagautumėt 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
ačiū agnesse, kad įrašei mane mirksiukas.gif
Dzesika, žiūrėsim, ką mes ten auginsim mirksiukas.gif
kaip šiap laikotės visos?
Atsakyti
Sveikutes, mergytes 4u.gif
Jauciu, kad man tuoj prasides tos dienos verysad.gif Taip tikejausi, nors kazkaip galvojau, kad gali nepasisekti, nes gydytoja sake, kad per dideli folikula uzsiauginau. Dabar clost. pradesiu tik nuo 5 c.d. gerti. Dar parasysiu kada prasides 2 mano stimuliacija, tiksliau pirma mmm diena, kad agnesse sarasiuke pakeistu.
As sestadieni baigiau duphast. gerti. Po keliu dienu jums ateidavo tos dienos po paskutines tabl.
Tarskaliuk, tu aktyviausia turbut sio skyrelio dalyve mirksiukas.gif
Agnesse, kokios pas tave naujienos? Gal jau ka zinai?
Sekmes visoms wub.gif
Atsakyti
Ačiū Dzesika už išsamų atsakymą 4u.gif . Praeitą stimuliaciją nieko nesileidau, nes folikulas užaugo ne toje pusėje mad.gif . Man reikia, kad būtų kairėje, nes turiu tik vieną kiaušintakį. Su tais folikulais kaip su tikimybių teorija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andora: 10 balandžio 2007 - 15:36
QUOTE(mykolina @ 2007 04 10, 16:09)
Sveikutes, mergytes  4u.gif
Jauciu, kad man tuoj prasides tos dienos  verysad.gif  Taip tikejausi, nors kazkaip galvojau, kad gali nepasisekti, nes gydytoja sake, kad per dideli folikula uzsiauginau. Dabar clost. pradesiu tik nuo 5 c.d. gerti. Dar parasysiu kada prasides 2 mano stimuliacija, tiksliau pirma mmm diena, kad agnesse sarasiuke pakeistu.
As sestadieni baigiau duphast. gerti. Po keliu dienu jums ateidavo tos dienos po paskutines tabl.
Tarskaliuk, tu aktyviausia turbut sio skyrelio dalyve  mirksiukas.gif 
Agnesse, kokios pas tave naujienos? Gal jau ka zinai?
Sekmes visoms  wub.gif

console.gif O man begeriant Duphastona mm prasideda ax.gif matyt organizmas reguoja kaip jam reikia blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Andora @ 2007 04 10, 16:33)
Ačiū Dzesika už išsamų atsakymą  4u.gif . Praeitą stimuliaciją nieko nesileidau, nes folikulas užaugo ne toje pusėje  mad.gif . Man reikia, kad būtų kairėje, nes turiu tik vieną kiaušintakį. Su tais folikulais kaip su tikimybių teorija.

Linkiu kad si karta uzaugtu kaireje puseje ir ne vienas wub.gif o adateliu nebyjok jos labai mazytes ir negresmingos o idurimas uz uodo ikandima svelnesnis biggrin.gif as tai paprasiau savo vyrioko kad suleistu ,sakau prisidek ir tu prie stebukliuko atejimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2007 04 10, 16:09)
Tarskaliuk, tu aktyviausia turbut sio skyrelio dalyve  mirksiukas.gif 

hihihi.gif ačiū už įvertinimą flirt.gif lotuliukas.gif tik, kad galbūt plepu nemažai, tačiau nelabai turiu čia patirties irnesakyk.gif tik 2 stimuliacija prasidėjo man. Šį kartą nuo 3 c.d. , nes nuo 5 c. d. nieko neužauginau.

Man mmm prasideda po 3-4 dienų baigus gerti Duphastoną. manau, kad tai labai individualu. mirksiukas.gif Linkiu, kad neprasidėtų 4u.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Andora @ 2007 04 10, 16:33)
Ačiū Dzesika už išsamų atsakymą  4u.gif . Praeitą stimuliaciją nieko nesileidau, nes folikulas užaugo ne toje pusėje  mad.gif . Man reikia, kad būtų kairėje, nes turiu tik vieną kiaušintakį. Su tais folikulais kaip su tikimybių teorija.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif hihihi.gif tikėkimės šį kartą, ta tikimybių teorija bus palankesnė mums. mirksiukas.gif sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
tylu kažkaip ax.gif mergytės, gal užteks aju margučius rident hihihi.gif
labos 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
na, pažerkit kokių naujienų ar ką hihihi.gif flirt.gif
Atsakyti