Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(cooliuke @ 2007 04 07, 10:37)
Sveikos mergytes,

ir as parsiveziau naujienu is K. Desineje kiausideje jau vienas folikulas ovuliavo. Bet dar turiu du pasiruosusius folikulus (po viena kiekvienoj kiausidej). Sake K kad kiausides sureagavo liuksiskai. Jau vakar vakare susileidau ovriteli. Bet turrim kita beda.... Daremes antra karta spermograma - tai rezultatai siaubingai skyresi nuo pirmosios. Pirmasis tyrimas parode kad 1 ml spermukiu buvo 18 milijonu, tai dabar tik 6 milijonai. A+B judrumas pirma karta buvo 52 % tai si karta tik 17 %. Gydytojas sako su tokiais rezultatais naturalaus pastojimas neimanomas, padidinti pastojimo tikimybe gali IUI.
Tai MB susinervines baisiausiai. Sako kaip taip gali rezultatas per pus suprasteti.... Gydytojas sako matyt kad kartais buna geresnes kokybes kartais blogesnes.... Ka jus mergytes siuo atveju pakomentuosit?
Vyrui net sudetinga buvo darbuotis  smileysex.gif O as kaip tik atvriksciai atsiputusi, nes kazkaip optimistiskai nuteike mano pacios rezultatai, o del vyro galvoju gal per silta buvo masinoje tai ir suprastejo rezultatas.... As tikiu kad viskas bus gerai, Jei ne si karta tai kita karta BUTINAI.

Graziu svenciu jums!  4u.gif  thumbup.gif


Moškei didžiausi sveikinimai!!!!! Laikykites!  4u.gif
Godulia, ar pasitvirtino tau dvynukai?  4u.gif

cooliuke, dziaugiuosi, kad tavo kiausides taip sauniai sureagavo, tikiuos, kad tai tau irgi atnes laime, kaip ir man 4u.gif
o man kazkaip nelabai tikisi, kad sitaip galejo tiesiog suprasteti.. gal buvo pirtelej, gal pries spermograma buvo ka tik po meiles, o gal ir ko atvezet kas nors pasikeite.. musiskiai rezultatai tai per pora kartu ne taip zenkliai skyresi, nors tiesa sakant antra karta pasirode , jog grikiukai geresni.. as tai manau, kad jei yra spermiuku, o ir tavo organizmas reaguoja i stimuliacijas, tai kleckiuka tikrai turesit, anksciau, ar veliau thumbup.gif
o mano dvynukus ziuresim po svenciu, tada suzinosiu, kiek mano pilvuko gyventoju ten tuno smile.gif cia vosko gali buti.. nestukiu skyrelyje vienai mate du, o paskui pasirode, kad isviso TRYS!!! o kitai mergaitei liko vienas... taip kad dar anksti ka nors galvoti, turiu kantriai islaukti vizito pas gydytoja smile.gif
o rytoj, per velykas, pasakysim mano teveliams smile.gif kvieciam juos velyku svesti, o as nupirkau atviruka, kur maza rankyte kriauklyte laiko, ir parasiau sveikinima smile.gif mazdaug taip, kad sveikinu su sventem, jus visi man labai patinkat, todel labai noriu i jusu seima, tikiuos, kad lauksit, o sulauke labai mylesit.. iki susitikimo gruodi, mociute ir seneli tongue.gif
labai idomu, kokia bus ju reakcija smile.gif tikiu, kad bus asaru smile.gif


mergytes, o jums visoms, gero derliaus, vis gerejanciu grikiuku ir stebukliuku jusu pilveliuose!!!!!!! Lai si atgimimo svente suteikia nauju vilciu, o jusu karstos maldos issipildo!!!
nuosirdziai,
Goda
Papildyta:
QUOTE(Moškė @ 2007 04 05, 18:06)
Mergytes, noriu pasidziaugti kartu su jumis. Mums pavyko  4u.gif 6oji stimuliacija buvo sekminga: siandien maciau savo zirniuka  biggrin.gif Tai atpirko visus 3jus metus tyrimu, gydimo ir laukimo. Dar tik penkios savaiteles, bet esu laiminga  blush2.gif Labai tikiu, kad ir jums visoms pasiseks sulaukti savo stebukleliu. O mano atvejis parodo, kad viskas imanoma  thumbup.gif

SVEIKINU!!!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
labai labai dziaugiuosi ir sveikinu!!!!!! nuostabios naujienos, kad musu cia vis daugeja! butunai turi parasyti savo istorija ir laimingu istoriju skyreli "iveikiau nevaisinguma" padrasink mergaites smile.gif

lengvo tau nestumo! saugok zirniuka!!!!
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 07, 10:36)
beje, mano mmm pasirodė šiandien  clap.gif tai stimuliacija prasideda balandžio 9  flirt.gif

Tai matau kaip ir pakeleives si men esam siekiant savo stebuklu friends.gif
Papildyta:
Mergytes,su ŠV.VELYKOM,su didziausiu tikejimu ir viltim pasitikime atgimima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzesika: 07 balandžio 2007 - 22:31
QUOTE(Dzesika @ 2007 04 07, 23:30)
Tai matau kaip ir pakeleives si men esam siekiant savo stebuklu  friends.gif
Papildyta:
Mergytes,su ŠV.VELYKOM,su didziausiu tikejimu ir viltim pasitikime atgimima 4u.gif

Dzesika flirt.gif mes tuoj parodysim ką galim lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif (jetau , jetau, kad tik pas mane užaugtų kas blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 08, 07:19)
Dzesika flirt.gif mes tuoj parodysim ką galim lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif (jetau , jetau, kad tik pas mane užaugtų kas blush2.gif )

Aiskiais kad parodysim tarškaliuk biggrin.gif ir priauginsim daug,daug ir dideliu,dideliu lotuliukas.gif viskas bus liuks ok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzesika: 08 balandžio 2007 - 14:56
Labukas, trumpam ikisu nosyte ax.gif Sveikinu su Sv Velykom, kad kiausiukai butu stiprus ir vaisingi thumbup.gif
Pas mus nieko naujo, vakar parokinom Scorpions koncerte ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(godulia @ 2007 04 07, 21:58)
as nupirkau atviruka, kur maza rankyte kriauklyte laiko, ir parasiau sveikinima smile.gif mazdaug taip, kad sveikinu su sventem, jus visi man labai patinkat, todel labai noriu i jusu seima, tikiuos, kad lauksit, o sulauke labai mylesit.. iki susitikimo gruodi, mociute ir seneli  tongue.gif
labai idomu, kokia bus ju reakcija smile.gif tikiu, kad bus asaru smile.gif


cray.gif čia iš laimės, jetau kaip gražu wub.gif wub.gif Tikrai bus ašarų, bet tikrai tik džiaugsmo wub.gif

Cooliuke, džiugu, kad pas tave viskas gerai thumbup.gif , žinosit, kokia schemutė tau stimuliuoja geriausiai thumbup.gif , o savo MB grikiukus gal dar kartą reikėtų priduoti g.gif Mes kai darėm po 3 mėn. pakartotinai, tai rezultatai dar geresni buvo rolleyes.gif Kažkaip labai skiriasi jūsų skaičiukai, manau reikėtų dabar labiau žiūrėti savo MB ax.gif
Tarškaliuk, jau įrašiau tave į sarašiuką ax.gif Lauksim tavo derliaus.
Atsakyti
Paneles turiu klausimuka ax.gif man israse leistis Gonali per du kartus,susileidi puse svirksto kita puse turiu susileisti kita diena tuo paciu laiku,perskaiciau vaistu informacini lapeli o ten raso kad negalima palikti vaistu likucio kitam kartui,tai nebesuprantu g.gif Ar teko katrai taip leistis vaistukus?
Atsakyti
Sveikutes, vel atlekem pietaut pas uosvius ax.gif Gerai man, nereikia namuose terliotis thumbup.gif
As tai laukiu nesulaukiu mmm, nors dar tik ciklo vidurys, dar daug laiko iki mmm ir kaip noriu vel pradet su stimuliacija. blush2.gif Nors MB kaippaseles koks seksomanas si cikla unsure.gif Taigi vis tiek viskas veltui, na tik tiek, kad smagu hihihi.gif
Dzesika, as del Gonalio niekonegaliu padet, pati dar nebandziau tai ir nezinau, kaip ten kas ten... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 08, 14:58)

pas mus visai į skyrely nebeužsuki... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvirbliukė @ 2007 04 09, 12:17)
pas mus visai į skyrely nebeužsuki...  verysad.gif



blush2.gif kaltas, kaltas... nelabai visur speju blush2.gif Ypac kai darbe bunu... vis uzsuku, bet tik paskaitineju, nors jau senokai bebuvau... Matai, uzsiimu stimuliacijom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2007 04 09, 12:52)
Paneles turiu klausimuka ax.gif  man israse leistis Gonali per du kartus,susileidi puse svirksto kita puse turiu susileisti kita diena tuo paciu laiku,perskaiciau vaistu informacini lapeli o ten raso kad negalima palikti vaistu likucio kitam kartui,tai nebesuprantu g.gif  Ar teko katrai taip leistis vaistukus?

Man irgi ateinati stimuliacija bus su Clost.+Gonal. O tas Gonal skystas? Nieko sau, aš taip bijau adatų blink.gif , o reikės leistis 5 dienas. Kai sužinosi, kaip reikia elgtis su tuo vaistu, būtinai parašyk. Man irgi aktualu. 4u.gif
Atsakyti
mergytes uzduosiu kvaila klausima: ar ovulacijos metu ir po jos praejus kelioms dienoms krutine tampa jautresne?
Atsakyti