Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(blndz @ 2007 03 26, 09:16)
ach, kaip gerai, kad ne milijonus kainuoja  bigsmile.gif
labai jau nervuojuos ko tai, po nesėkmės dar tik trys mėnesiai praėjo, o gydytoja jau liepia nieko nelaukt. nežinau kaip čia su savo nervais susitvarkyt...


unsure.gif Bet su planavimais tai tu pati nuspresk, jei jauti, kad dar nepasiruosus psichologiskai... unsure.gif Nes as tai iskart norejau vel pastot, tik va, nesigauna niekaip... verysad.gif O jei tu nori atsigauti ir is naujo pasiruosti, tai, manau, neskubek... friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 26, 10:14)
Clost apie 50 Lt 10 tableciu  mirksiukas.gif
O kodel gali nepamatyt nesprogusios cistos?...  g.gif Juk jei mato koki 0.5 cm folikula, tai ir ta turetu matyt?...  blush2.gif Issigandau...  unsure.gif

Tikrai pamatys, gal ne taip supratai ax.gif Tiesiog merginos rašė ir man taip buvo, kad jei po 30 cd mmm dar nėra, o testukas nerodo nėštumo ir labai skauda pilvo apačią, tai gali būti cistų. Bet man po mmm jos išnyko, nieko negėriau.
Blndz, tikėkimės, kad stimuliacijos tau atneš kitą, bet TIKRĄ stebuklą wub.gif
Neįsivaizduoju, kaip jūs susitaikot su toki netektim, bet iš tiesų, tai niekas nuo to nepasikeis, reikia eiti pirmyn, ir kuo greičiau vėl nestuke.gif , tuo greičiau užsimirš senos nuoskaudos. To tau ir linkiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 26, 10:22)
unsure.gif Bet su planavimais tai tu pati nuspresk, jei jauti, kad dar nepasiruosus psichologiskai...  unsure.gif  Nes as tai iskart norejau vel pastot, tik va, nesigauna niekaip...  verysad.gif  O jei tu nori atsigauti ir is naujo pasiruosti, tai, manau, neskubek... friends.gif


na aš ir pati nežinau, atrodo viskas gerai, noriu. bet labiau kol kas bijau, kad bus tas pats, atrodo, kad antrą kartą to nebeištverčiau unsure.gif
Papildyta:
ačiū agnesse už palinkėjimus wub.gif
bet kolei kas ta netektis užgožia viską... atrodo jau susitaikiau ir gyvenu ramiai toliau, bet kai pasakė, kad taip greitai bandysim dar, tai pas mane vėl visas kūnas apmirė. o jeigu vėl tas pats? o jeigu vėl žiūrėsiu į savo vaikiuką, o po kelių mėn vėl pasakys, kad jis numirė? jezusmarija kaip susisuko galvelė man.
iš kitos pusės atrodo, kad su tuom susitaikyti ir pamiršt tiesiog neįmanoma. netekties skausmas gal pasimirš, bet niekur niekada nedings.
nu bet ir pridejavau ax.gif visai pamiršau, kad čia ne kertelė sielai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blndz: 26 kovo 2007 - 09:31
QUOTE(blndz @ 2007 03 26, 10:26)
na aš ir pati nežinau, atrodo viskas gerai, noriu. bet labiau kol kas bijau, kad bus tas pats, atrodo, kad antrą kartą to nebeištverčiau  unsure.gif

Na, jei amžius nespaudžia, tai gali dar neskubėti ax.gif , tada aišku, reikia dar atsigauti, jei taip kalbi.
Bet gal šį kartą ginė imsis kokių atsargumo priemonių, gal atidžiau tave stebės, gal skirs kokių papildomų vaistukų. O kokia persileidimo priežastis buvo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnesse: 26 kovo 2007 - 09:32
nėra tų priežasčių... o pati nelabai gilinuosi, nes prisitaikyčiau sau milijoną dalykų matyt.
dabar nuolatos aspiriną geriu ir folinę rūgštį. gydytoja sakė, kad visą laiką dabar aspiriną laksiu kolei nepagimdysiu sėkmingai.
Atsakyti
Blndz, sėkmės. Tikiu, kad tik tu žinai, kas geriausia. 4u.gif iš PKS skyrelio visos čia supuolėm, todėl laikomės drauge friends.gif viską ištversim, stiprybės, mergytės 4u.gif

Ačiū, agnesse, tikėsimės, kad tas derinukas vistų, tikrai suveiks. Nors dabar bandysiu su 2 tabletėmis clost. Beje, kiek gonalis kainuoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 26 kovo 2007 - 09:38
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 03 26, 10:37)
Blndz, sėkmės. Tikiu, kad tik tu žinai, kas geriausia.  4u.gif iš PKS skyrelio visos čia supuolėm, todėl laikomės drauge friends.gif viską ištversim, stiprybės, mergytės 4u.gif

Ačiū, agnesse, tikėsimės, kad tas derinukas vistų, tikrai suveiks. Nors dabar bandysiu su 2 tabletėmis clost. Beje, kiek gonalis kainuoja?

Vienkartinė gonalio ampulė, kurią beje reikia pačiai susimaišyti kainuoja 100 Lt. Va pirkau Eurovaistinės bazėj neseniai. O kai kurioms reikia 5 ar net dar daugiau. Tai ten kažkaip pigiau išeina, kai daugiau perki, bet vistiek daug.

Papildyta:
QUOTE(blndz @ 2007 03 26, 10:35)
nėra tų priežasčių... o pati nelabai gilinuosi, nes prisitaikyčiau sau milijoną dalykų matyt.
dabar nuolatos aspiriną geriu ir folinę rūgštį. gydytoja sakė, kad visą laiką dabar aspiriną laksiu kolei nepagimdysiu sėkmingai.

Aš tai jaučiu prmiausia priežastis išsiaiškinčiau... O gal tikrai jų neįmanoma įvardinti g.gif Košmaras kažkoks doh.gif Fui, fui, vejam tokias mintis tolyn rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 26, 10:49)
Vienkartinė gonalio ampulė, kurią beje reikia pačiai susimaišyti kainuoja 100 Lt. Va pirkau Eurovaistinės bazėj neseniai. O kai kurioms reikia 5 ar net dar daugiau. Tai ten kažkaip pigiau išeina, kai daugiau perki, bet vistiek daug.

Papildyta:

Aš tai jaučiu prmiausia priežastis išsiaiškinčiau... O gal tikrai jų neįmanoma įvardinti g.gif  Košmaras kažkoks doh.gif  Fui, fui, vejam tokias mintis tolyn rolleyes.gif

ačiū už atsakymą. Tikėkimės nereiks...
Atsakyti
mastau.gif o tai gali buti, kad jei uzsiliko nesproges folikulas per ji mmm neateina?... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 26, 11:00)
mastau.gif o tai gali buti, kad jei uzsiliko nesproges folikulas per ji mmm neateina?...  unsure.gif

Nežinau, gal šiek tiek ir ,,užtempia'', bet jos tikrai ateis, nepergyvenk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 26, 10:53)
Nežinau, gal šiek tiek ir ,,užtempia'', bet jos tikrai ateis, nepergyvenk mirksiukas.gif


unsure.gif as labiau noreciau, kad neateitu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 26, 11:57)
unsure.gif as labiau noreciau, kad neateitu hihihi.gif


che che, to ir linkiu mirksiukas.gif
Atsakyti