Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

Sveikos panelytes 4u.gif ,na stai as jau po 4 stimuliacijos vel be rezultatu verysad.gif ,tik sulaukusi mm uzsiregistravau pas gine kad toliau startuoti su stimuliavimu,siandien eisiu ziuresiu ka pasakys su kokiais vaistukais dabar stimuliuos g.gif
Papildyta:
QUOTE(Moškė @ 2007 04 05, 18:06)
Mergytes, noriu pasidziaugti kartu su jumis. Mums pavyko  4u.gif 6oji stimuliacija buvo sekminga: siandien maciau savo zirniuka  biggrin.gif Tai atpirko visus 3jus metus tyrimu, gydimo ir laukimo. Dar tik penkios savaiteles, bet esu laiminga  blush2.gif Labai tikiu, kad ir jums visoms pasiseks sulaukti savo stebukleliu. O mano atvejis parodo, kad viskas imanoma  thumbup.gif

Moškė sveikinu sulaukus savo stebuklo nestuke.gif ,duok Dieve visoms mums tai patirti nestuke.gif smile.gif .
Atsakyti
labas rytas oro_buckis.gif

Dzesika console.gif šaunuole, kad taip sieki tikslo friends.gif tikiu, kad greit viskas pasikeis 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas mergiukai,

QUOTE(Murauskė @ 2007 04 05, 15:31)
Taip taip drinks_cheers.gif ir aš pastaruoju metu taip jaučiuosi blush2.gif ,nes tas mechaninis vaikų darymas duoda stirpriai per smegenis bash.gif

friends.gif tikiu, kad susitvarkysiu as su savo stogu lotuliukas.gif ir viskas bus gerai lotuliukas.gif

QUOTE(Moškė @ 2007 04 05, 17:06)
Mergytes, noriu pasidziaugti kartu su jumis. Mums pavyko  4u.gif 6oji stimuliacija buvo sekminga: siandien maciau savo zirniuka  biggrin.gif Tai atpirko visus 3jus metus tyrimu, gydimo ir laukimo. Dar tik penkios savaiteles, bet esu laiminga  blush2.gif Labai tikiu, kad ir jums visoms pasiseks sulaukti savo stebukleliu. O mano atvejis parodo, kad viskas imanoma  thumbup.gif

sokiai.gif yess.gif yahoo.gif SVEIKINU!!!! Super naujienos yahoo.gif Lengvo tau nesiojimo, gerai vystykites wub.gif Tikimes karts nuo akrto uzsuksi pasisakyti kaip sekasi tongue.gif

QUOTE(sivana @ 2007 04 05, 19:52)
va dešinėj pati mačiau 4 folikulus, bet 2 iš jų didoki, ir ginė sakė kad jie augs, tai nuo pirmadienio reikės padirbėti

Tai gal is tu dvieju kas ir pasisseks thumbup.gif gal net du 2.gif: soske:
Lauksim is taves ziniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirmiausia labas rytas 4u.gif
QUOTE(Moškė @ 2007 04 05, 18:06)
Mergytes, noriu pasidziaugti kartu su jumis. Mums pavyko  4u.gif 6oji stimuliacija buvo sekminga: siandien maciau savo zirniuka  biggrin.gif Tai atpirko visus 3jus metus tyrimu, gydimo ir laukimo. Dar tik penkios savaiteles, bet esu laiminga  blush2.gif Labai tikiu, kad ir jums visoms pasiseks sulaukti savo stebukleliu. O mano atvejis parodo, kad viskas imanoma  thumbup.gif

Jetau, kaip džiaugiuosi, kad jums pavyko thumbup.gif . Saugok savo žirniuką wub.gif . Ar nesupyksi, jei įtrauksiu tave į mūsų nėštukių sąrašiuką ax.gif Labai jau optimistiškai nuteikia tavo pasakojimas, kad po 6 stimuliacijos jums pavyko ax.gif Tai merginos gal anksčiau rankų nenuleis ax.gif
Sivana, laikom už tave kumštelius wub.gif

QUOTE(Dzesika @ 2007 04 06, 02:11)
Sveikos panelytes 4u.gif ,na stai as jau po 4 stimuliacijos vel be rezultatu verysad.gif ,tik sulaukusi mm uzsiregistravau pas gine kad toliau startuoti su stimuliavimu,siandien eisiu ziuresiu ka pasakys su kokiais vaistukais dabar stimuliuos g.gif


Dzesika, tikrai liūdna verysad.gif . Bet šaunuolė, kad nepasiduodi. Tai įrašau tave į sąrašiuką, kad startuoji su 5 stimuliacija mirksiukas.gif
Aš tai planuoju pasidaryti 6-7 stimuliacijas, o tada jaučiu pereisiu prie IUI ax.gif Nebent iki to laiko atsiras mergina, kuri tapo nestuke.gif po kokios 10 stimuliacijos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 06, 09:33)
Pirmiausia labas rytas 4u.gif

Aš tai planuoju pasidaryti 6-7 stimuliacijas, o tada jaučiu pereisiu prie IUI ax.gif  Nebent iki to laiko atsiras mergina, kuri tapo nestuke.gif  po kokios 10 stimuliacijos tongue.gif

blink.gif o kodėl Gi galima 12 jų daryti, paskui vaistukus keisti. Jei vyrui viskas gerai, tik mano bėdos, tuomet svarbiausia užauginti folikulą tinkamą...Pvz., mano pirma stimuliacija kaip ir vėlai nulėkė, nes organizmas net nesuregavo, tai nelabai aš ją vadinu ir stimuliacija, ta prasme, kad nebuvo ko ir planuot tą mėnesį. Jei ir vėl nesureguos šį kart, dar kitą...tai ką, jau bus 4 stimuliacijos ir IUI? g.gif uj, mergytės, susimaičiau...ir išsigandau dabar aš help.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 06, 09:43)
blink.gif o kodėl Gi galima 12 jų daryti, paskui vaistukus keisti. Jei vyrui viskas gerai, tik mano bėdos, tuomet svarbiausia užauginti folikulą tinkamą...Pvz., mano pirma stimuliacija kaip ir vėlai nulėkė, nes organizmas net nesuregavo, tai nelabai aš ją vadinu ir stimuliacija, ta prasme, kad nebuvo ko ir planuot tą mėnesį. Jei ir vėl nesureguos šį kart, dar kitą...tai ką, jau bus 4 stimuliacijos ir IUI? g.gif uj, mergytės, susimaičiau...ir išsigandau dabar aš  help.gif

Ai, žinok, aš nelabai matau skirtumo tarp vien stimuliacijos ir IUI. Pas mane ir be stimuliacijų užaugdavo po 1 folikulą, bet kartais jie apie 12 c.d. sugalvodavo pradėti nykti, bet čia tik kartais, jei koks stresas ax.gif O tokiame darbe stresų tikrai neišvengsi doh.gif , pedagogė esu ax.gif
Su vyro grikiukais tai pas mus viskas thumbup.gif gerai, bet sakau, gal jie kaip tik ir nepralenga pro gimdos kaklelį ax.gif . Juk IUI tai beveik tas pats kas natūraliai, tik grikiukams kelias sutrumpinamas, va tik kaina mane šiek tiek gasdina blush2.gif
Kadangi man ant nosies 30 metukų, tai nenoriu tempti, greičiau viską turiu daryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 06, 09:54)
Ai, žinok, aš nelabai matau skirtumo tarp vien stimuliacijos ir IUI. Pas mane ir be stimuliacijų užaugdavo po 1 folikulą, bet kartais jie apie 12 c.d. sugalvodavo pradėti nykti, bet čia tik kartais, jei koks stresas ax.gif O tokiame darbe stresų tikrai neišvengsi doh.gif , pedagogė esu ax.gif
Su vyro grikiukais tai pas mus viskas  thumbup.gif  gerai, bet sakau, gal jie kaip tik ir nepralenga pro gimdos kaklelį ax.gif . Juk IUI tai beveik tas pats kas natūraliai, tik grikiukams kelias sutrumpinamas, va tik kaina mane šiek tiek gasdina blush2.gif
Kadangi man ant nosies 30 metukų, tai nenoriu tempti, greičiau viską turiu daryti ax.gif

karsta.gif o aš maniau, jog mano pradinės žinios netokios. Na, IUI gi natūraliausias būdas beveik. Tas tiesa.
Pirmiausia man reikia užauginti ką nors doh.gif o tada galvoti. laiko mes turim, bandysim stimuliuotis kiek galima.
Atsakyti
labas rytas 4u.gif Na, man siandien laisva, bet atlekiau iki uoz\svienes pasiziuret, kaip jus gyvenat mirksiukas.gif Ir ka - Moške - didziausi sveikinimai thumbup.gif wub.gif !!! Saugok ir dziaukis yahoo.gif Tikrai, nuteikia optimistiskai, kad neverta lieti asaru po pirmos nesekmingos stimuliacijos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 06, 11:10)
labas rytas  4u.gif Na, man siandien laisva, bet atlekiau iki uoz\svienes pasiziuret, kaip jus gyvenat  mirksiukas.gif Ir ka - Moške - didziausi sveikinimai  thumbup.gif  wub.gif !!! Saugok ir dziaukis yahoo.gif Tikrai, nuteikia optimistiskai, kad neverta lieti asaru po pirmos nesekmingos stimuliacijos  drinks_cheers.gif

kaip smagu, kad užsukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 06, 10:16)
kaip smagu, kad užsukai 4u.gif


na, patinka man cia blush2.gif thumbup.gif Kazkaip nuotaika labai gera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 06, 11:23)
na, patinka man cia  blush2.gif  thumbup.gif Kazkaip nuotaika labai gera  thumbup.gif

thumbup.gif pasistengsim tokią nuotaiką ir palaikyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 06, 10:30)
thumbup.gif pasistengsim tokią nuotaiką ir palaikyti. mirksiukas.gif


jauciu, kad cia MB ''kaltas'' del mano nuotaikos. Siasavaite jam kazkokie nesibaigiantys meiles priepuoliai blush2.gif hihihi.gif wub.gif
Atsakyti