Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

... kai pagalvoji, kaip sudetinga pasidaryti vaika doh.gif O kitos taip bijo kad nebutu pastoje po vieno nesaugaus kartelio...
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 04, 16:10)
... kai pagalvoji, kaip sudetinga pasidaryti vaika  doh.gif O kitos taip bijo kad nebutu pastoje po vieno nesaugaus kartelio...

neretai taip merginos ir susilaukia vaikelių po vieno nesaugaus kartelio. mirksiukas.gif Likimas, gal...

Nieko, pasidarysim su daug "kartelių" ir mes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 04, 10:57)
Nu nera jau taip bloagai, tik A grikiukai letoki, siaip A+B 42% daug zadantys 4u.gif


pasak vieno proto bokšto Italijoj, tai kai pas mus tyrimas rodė A+B 48% jau mums siūlė tik IVF ir tik su ICSI blink.gif doh.gif atsimenu kaip nešėm iš ten kudašių lotuliukas.gif juokas juokais o dabar tik apie IVF su ICS ir galvojam verysad.gif vadinas, nelabai ir klydo doh.gif bet kokiu atveju, tavo vietoj negaiščiau su stimuliacijom, kai yra astenospermija. antra vertus, gal sumažinus agliutinaciją (nors ji ir normos ribose), tie grikiai pagreitėtų iki normos g.gif pamenu, kad panos turėjo stebuklingų receptų agliutinacijai naikint, lygtai vitaminu C ar pan, nebepamenu doh.gif gal kas nors primins smile.gif

QUOTE(simutė @ 2007 04 04, 12:53)
Nu tu nejuokink, ne jauniklis, tai man su SB sleptis, nes pagal TB esame dinozaurai blink.gif  lotuliukas.gif , bet dar vaiku norime biggrin.gif  bigsmile.gif


įsivaizduok, o maniškis tai mamutas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 04 04, 17:37)
įsivaizduok, o maniškis tai mamutas  doh.gif

juokinat jūs mane merginos lotuliukas.gif lotuliukas.gif šaunuolės thumbup.gif
tai ką, mergytės, kaip visada, labos linkiu mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 04 balandžio 2007 - 22:09
Labas rytas 4u.gif bigsmile.gif na, kas kokių naujienų turi?a? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 05, 08:57)
Labas rytas 4u.gif  bigsmile.gif na, kas kokių naujienų turi?a? mirksiukas.gif

Laba 4u.gif , žiūriu savo pareigas atsakingai atlieki lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Tai va vakar buvau pas ginį ax.gif Viskas pas mane gerai, O jau įvykusi prieš kelias dienas, kaip tik tomis dienomis daug darbavomės blush2.gif matosi gražus virš 15 mm geltonkūnis , gleivinė 10,4mm irgi daug žadanti thumbup.gif , net Duph neskyrė. Vienu žodžiu laukiam II wub.gif
Oi, kaip bus sunku išlaukti tas dvi savaites doh.gif. Gerai, kad tos šventės pasimaišė, tai gal greičiau laikas bėgs ax.gif Kaip tik per Velykas turėtų vykti žirniuko implantacija, jetau kaip to noriu wub.gif Gal sakau per tokią šventę - Gyvybės atgimimo, ir pas mane kas atgims wub.gif Oi, kaip faina pasvajoti wub.gif

Papildyta:
Gilaja, cooliuke, sivana kaip ir laikas būtų jūsų derlių tikrinti, kada eisit pas ginius ax.gif
Tarškaliukas žiūriu avatorą naują užsidėjo, fainas koks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 05, 09:38)
Laba 4u.gif , žiūriu savo pareigas atsakingai atlieki lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif
Tai va vakar buvau pas ginį ax.gif Viskas pas mane gerai, O jau įvykusi prieš kelias dienas, kaip tik tomis dienomis daug darbavomės blush2.gif matosi gražus virš 15 mm geltonkūnis , gleivinė 10,4mm irgi daug žadanti  thumbup.gif , net Duph neskyrė. Vienu žodžiu laukiam II wub.gif
Oi, kaip bus sunku išlaukti tas dvi savaites doh.gif.  Gerai, kad tos šventės pasimaišė, tai gal greičiau laikas bėgs ax.gif Kaip tik per Velykas turėtų vykti žirniuko implantacija, jetau kaip to noriu wub.gif Gal sakau per tokią šventę - Gyvybės atgimimo, ir pas mane kas atgims wub.gif  Oi, kaip faina pasvajoti wub.gif

Papildyta:
Gilaja, cooliuke, sivana kaip ir laikas būtų jūsų derlių tikrinti, kada eisit pas ginius ax.gif
Tarškaliukas žiūriu avatorą naują užsidėjo, fainas koks wub.gif

kaip kumštukus laikom thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tikrai daug žadančios naujienos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 05, 09:38)
Laba 4u.gif , žiūriu savo pareigas atsakingai atlieki lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif
Tai va vakar buvau pas ginį ax.gif Viskas pas mane gerai, O jau įvykusi prieš kelias dienas, kaip tik tomis dienomis daug darbavomės blush2.gif matosi gražus virš 15 mm geltonkūnis , gleivinė 10,4mm irgi daug žadanti  thumbup.gif , net Duph neskyrė. Vienu žodžiu laukiam II wub.gif
Oi, kaip bus sunku išlaukti tas dvi savaites doh.gif.  Gerai, kad tos šventės pasimaišė, tai gal greičiau laikas bėgs ax.gif Kaip tik per Velykas turėtų vykti žirniuko implantacija, jetau kaip to noriu wub.gif Gal sakau per tokią šventę - Gyvybės atgimimo, ir pas mane kas atgims wub.gif  Oi, kaip faina pasvajoti wub.gif

Papildyta:
Gilaja, cooliuke, sivana kaip ir laikas būtų jūsų derlių tikrinti, kada eisit pas ginius ax.gif
Tarškaliukas žiūriu avatorą naują užsidėjo, fainas koks wub.gif

Kaip faina, Agnesse clap.gif Tikuosi,kad finale bus II 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 05, 09:39)
kaip kumštukus laikom thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif tikrai daug žadančios naujienos thumbup.gif



QUOTE(Murauskė @ 2007 04 05, 09:50)
Kaip faina, Agnesse clap.gif Tikuosi,kad finale bus II 4u.gif


Ačiū merginos ax.gif ir aš to labai noriu ir laukiu wub.gif
Murauske, o kaip pas tave. Kažkaip praleidau, koks pas tave derlius ax.gif Irgi jau O turėjo įvykti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnesse: 05 balandžio 2007 - 08:57
agnesse, zuiku, tikrai kaip gera girdeti TOKIAS geras naujieneles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 05, 09:38)
Laba 4u.gif , žiūriu savo pareigas atsakingai atlieki lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif
Tai va vakar buvau pas ginį ax.gif Viskas pas mane gerai, O jau įvykusi prieš kelias dienas, kaip tik tomis dienomis daug darbavomės blush2.gif matosi gražus virš 15 mm geltonkūnis , gleivinė 10,4mm irgi daug žadanti  thumbup.gif , net Duph neskyrė. Vienu žodžiu laukiam II wub.gif
Oi, kaip bus sunku išlaukti tas dvi savaites doh.gif.  Gerai, kad tos šventės pasimaišė, tai gal greičiau laikas bėgs ax.gif Kaip tik per Velykas turėtų vykti žirniuko implantacija, jetau kaip to noriu wub.gif Gal sakau per tokią šventę - Gyvybės atgimimo, ir pas mane kas atgims wub.gif  Oi, kaip faina pasvajoti wub.gif

Papildyta:
Gilaja, cooliuke, sivana kaip ir laikas būtų jūsų derlių tikrinti, kada eisit pas ginius ax.gif
Tarškaliukas žiūriu avatorą naują užsidėjo, fainas koks wub.gif

agnesse! vajei, kad tik viskas taip ir ivyktu, kaip tu ir mes visos tikimes!!! su nekantrumu lauksim is taves ziniu!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 05, 09:55)
Ačiū merginos ax.gif  ir aš to labai noriu ir laukiu wub.gif
Murauske, o kaip pas tave. Kažkaip praleidau, koks pas tave derlius ax.gif  Irgi jau O turėjo įvykti ax.gif

Na, kaip ginė sakė,vaizdelis kur kas geresnis nei praeitą mėnesį g.gif Vakar susuleidau ovitrelį,baigiau gerti estrofemą ir naudoti ovestino žvakutes, o po keleto dienų pradedu gerti dufastoną g.gif Ir,aišku smileysex.gif labai ynirtingai.Bet kai pamastau,kad visai be ryšio toks mechaninis vaikų darymas-laikas,reikia eiti smileysex.gif g.gif O ir vilčių,kad pasiseks ši stimuliacija,tikrai mažiau nei praeitą kartą,nes tada labai stipriai nusisvyliau verysad.gif
Atsakyti