Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(simutė @ 2007 04 04, 13:53)
Nu tu nejuokink, ne jauniklis, tai man su SB sleptis, nes pagal TB esame dinozaurai blink.gif  lotuliukas.gif , bet dar vaiku norime biggrin.gif  bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prisiminiau, kai buvau 16, maniau jau 30 gyvenimo pabaiga doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif irnesakyk.gif o jergau, mąstymo tobulybė doh.gif

Beje, Simute, jūs jau du vaikučius turite bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 04 balandžio 2007 - 13:05
QUOTE(simutė @ 2007 04 04, 12:53)
Nu tu nejuokink, ne jauniklis, tai man su SB sleptis, nes pagal TB esame dinozaurai blink.gif  lotuliukas.gif , bet dar vaiku norime biggrin.gif  bigsmile.gif


blush2.gif nu ne dinozaurai...
Papildyta:
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 04, 13:04)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif prisiminiau, kai buvau 16, maniau jau 30 gyvenimo pabaiga doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  irnesakyk.gif o jergau, mąstymo tobulybė doh.gif

Beje, Simute, jūs jau du vaikučius turite bigsmile.gif


man ir dabar 30 jau tokie rimti suauge zmogai atrodo blush2.gif nu bet ne dinozaurai, aisku lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 04, 14:10)
blush2.gif nu ne dinozaurai...
Papildyta:
man ir dabar 30 jau tokie rimti suauge zmogai atrodo  blush2.gif nu bet ne dinozaurai, aisku  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


O 40-meciai, jau kaip ir seneliai doh.gif lotuliukas.gif

Jo, du lialius turiu, bet pagranduko labai norisi ir se tau, kad nori, nei IUI, nei stimuliacijos nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 04 balandžio 2007 - 13:21
QUOTE(simutė @ 2007 04 04, 14:20)
O 40-meciai, jau kaip ir seneliai doh.gif  lotuliukas.gif

Jo, du lialius turiu, bet pagranduko labai norisi ir se tau, kad nori, nei IUI, nei stimuliacijos nepadeda schmoll.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif na, tie "seneliai" jau kartais tokie "neseneliški" tongue.gif mano teta 42 pasigimdė biggrin.gif va tau ir seneliai. Manau, vaikeliui, jei mama gali, niekada nėra per vėlu ateiti.
linkiu, kad pagrandukas atsirastų greit wub.gif laikom kumštukus už jus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 04 balandžio 2007 - 13:36
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 04, 14:34)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif na, tie "seneliai" jau kartais tokie "neseneliški" tongue.gif mano teta 42 pasigimdė biggrin.gif va tau ir seneliai. Manau, vaikeliui, jei mama gali, niekada nėra per vėlu ateiti.
linkiu, kad pagrandukas atsirastų greit wub.gif laikom kumštukus už jus wub.gif

notworthy.gif aciu
Cia MB virs 40, as truputi jaunesne angel.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 04, 14:49)
notworthy.gif  aciu
Cia MB virs 40, as truputi jaunesne angel.gif

flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 04, 12:53)
Nu tu nejuokink, ne jauniklis, tai man su SB sleptis, nes pagal TB esame dinozaurai blink.gif  lotuliukas.gif , bet dar vaiku norime biggrin.gif  bigsmile.gif

lotuliukas.gif jokie jus ne dinozaurai, bet juokingai nuskambejo, nuotaika pakelei mirksiukas.gif

QUOTE(simutė @ 2007 04 04, 13:20)
O 40-meciai, jau kaip ir seneliai doh.gif  lotuliukas.gif

Jo, du lialius turiu, bet pagranduko labai norisi ir se tau, kad nori, nei IUI, nei stimuliacijos nepadeda schmoll.gif

Mane mama gimde buna 41, beveik 42, esu laiminga, kad turiu tokia mama, labai ja mylu lotuliukas.gif Mes seimoje esame trys, amziaus skirtumas 10 ir 15 metu ir gerai mums visiems, kai reikia, kad paprotintu einu pas broli, kaip vyriausia, jei noriu del moterisku reikalu pasitarti einu pas sese thumbup.gif
Saunuoliai, kad norit pagranduko, to jums ir linkiu mirksiukas.gif ir amzius cia neturi jokios reiksmes tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elephant: 04 balandžio 2007 - 14:06
Simute, o stimuliacijos nepadeda dėl ko? T.y. folikulai užauga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 04 04, 13:20)
O 40-meciai, jau kaip ir seneliai doh.gif  lotuliukas.gif

Jo, du lialius turiu, bet pagranduko labai norisi ir se tau, kad nori, nei IUI, nei stimuliacijos nepadeda schmoll.gif


mastau.gif man atrodo, kad mes per daug stipriai norim... blush2.gif

QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 04, 13:34)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif na, tie "seneliai" jau kartais tokie "neseneliški" tongue.gif mano teta 42 pasigimdė biggrin.gif va tau ir seneliai. Manau, vaikeliui, jei mama gali, niekada nėra per vėlu ateiti.
linkiu, kad pagrandukas atsirastų greit wub.gif laikom kumštukus už jus wub.gif


o mano seses busima anyta senele tapo kai jai buvo apie 37 metus doh.gif nes ji pirma dukra gimde 16 ar 17 ir jos dukra panasaus amziaus gimde ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 04, 15:15)
mastau.gif man atrodo, kad mes per daug stipriai norim...  blush2.gif
o mano seses busima anyta senele tapo kai jai buvo apie 37 metus  doh.gif nes ji pirma dukra gimde 16 ar 17 ir jos dukra panasaus amziaus gimde  ax.gif

visko būna. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 04, 15:10)
Simute, o stimuliacijos nepadeda dėl ko? T.y. folikulai užauga? g.gif


Pas mane viskas auga, viskas sprogsta, po 5 folikulus pavarau, ale MB grikiukai jau pasene kogero lotuliukas.gif , letoki, todel po 4 stimuliaciju darem IUI, bet vistiek snipstas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 04 balandžio 2007 - 14:56
QUOTE(simutė @ 2007 04 04, 15:51)
Pas mane viskas auga, viskas sprogsta, po 5 fplokulus pavarau, ale MB grikiukai jau pasene kogero lotuliukas.gif , letoki, todel po 4 stimuliaciju darem IUI, bet vistiek stipstas

viskas bus gerai, tikiu, kad kitą kart jum pasiseks. thumbup.gif mirksiukas.gif gi reikia bandyti, kad nereikėtų po to sakyti, jog ne viską padarei. šaunuoliai, sėkmės thumbup.gif

tai kaip man užaugint folikulus...ir vieno gal užtektų, kad tik jis užaugtų ax.gif
Atsakyti