Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(elephant @ 2007 04 03, 15:31)
Kad man pagal ju visus reikalavimus negalima tokios dietos laikytis, nes neturiu virssvorio, o laiakntis dietos pirma organizmas degian baltymus- kepenu lasteles ir raumenis, ir jei nera tokiu rezervu organizmas pats save virskina, taip buvo issireiksta  blink.gif
Agnese o kaip tau ta dieta  g.gif

Na jei netinka, tai taip, tada negalima jos laikytis. Aš tik kaip nuorodą įmečiau, kad pasiskaitytum. Matai, aš turėjau šiek tiek viršsvorio blush2.gif Mano ūgis 170, o svėjau jau 76 kg doh.gif . Tai jei jums reikia nukratyti kokius 5 kg, tai tada jo, šita dieta ne jums schmoll.gif. Bet pagal ją galima sau prisitaikyti, kaip sakė tarškaliukas, mažiau valgyti, visada tuo pačiu laiku + įvairus maistas. Sunku, bet ko nepadarysi vardan gražaus kūno biggrin.gif . Amade, tai tu visai kūdena, jei nešioji 38 dydžio drabužius doh.gif , o ji dar nori 5 kg numesti blink.gif Negalima, apvalumai tik puošia moterį ax.gif
Labas tarškaliuk, aha ir aš pastebėjau, kad tu pirma mus labini thumbup.gif O mes su Amade namie neturim neto, tai tik darbe su SM bendraujam ax.gif
Atsakyti
Labas rytas mergeliukai,

gal kas kokiu naujienu turite? ax.gif
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 04, 07:54)
Labas rytas 4u.gif gal kokių naujienų?
hihihi.gif aš tapau etatine skyrelio pasisveikintoja ir atsisveikintoja lotuliukas.gif žiūriu paskutinė parašau, o pirma pradedu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif

QUOTE(agnesse @ 2007 04 04, 08:12)
Na jei netinka, tai taip, tada negalima jos laikytis. Aš tik kaip nuorodą įmečiau, kad pasiskaitytum. Matai, aš turėjau šiek tiek viršsvorio blush2.gif Mano ūgis 170, o svėjau jau 76 kg doh.gif . Tai jei jums reikia nukratyti kokius 5 kg, tai tada jo, šita dieta ne jums schmoll.gif. Bet pagal ją galima sau prisitaikyti, kaip sakė tarškaliukas, mažiau valgyti, visada tuo pačiu laiku + įvairus maistas. Sunku, bet ko nepadarysi vardan gražaus kūno biggrin.gif . Amade, tai tu visai kūdena, jei nešioji 38 dydžio drabužius doh.gif , o ji dar nori 5 kg numesti blink.gif Negalima, apvalumai tik puošia moterį ax.gif
Labas tarškaliuk, aha ir aš pastebėjau, kad tu pirma mus labini thumbup.gif O mes su Amade namie neturim neto, tai tik darbe su SM bendraujam ax.gif

Nu jo as noreciau 8 nukratyti, snekejau su giniu, tai sake jokiu metimu, gali sportuoti ir tik stiprinti organizma, nes moteriski hormonai gyvena mano barankyteje, o ju man ir taip truksta, tai dabar mislyju ka daryti su tais kratymais g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tai ir stengsiuosi to labintojos posto neužleisti tongue.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

va va, elephant, man ir sakė, kad riebaliniame audinyje yra mot. hormonai, taip, kad testost. man ir taip daug, o metant svorį jo didėja, nes mažėja riebalinio audinio, kuriame ir gyvena mūsų pasididžiavimas hihihi.gif
na mano ūgis 1.60 svoris 60 blush2.gif norėčiau iki kokių 50...bet gal čia kliedesiai...o jei tiek numesčiau, tai vajei, kiek velnių gaučiau nuo gyd. nes irgi liepė nemesti. blink.gif bet ir sakė, kuomet yra laabai didelis viršsvoris liepia mesti. Ai velnias žino: geriausia ryta pasižiūri į veidrodį ir sakai aš graži aš graži hihihi.gif ir tos barankytės visai mielos atrodyti ima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 04, 08:37)
tai ir stengsiuosi to labintojos posto neužleisti tongue.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

va va, elephant, man ir sakė, kad riebaliniame audinyje yra mot. hormonai, taip, kad testost. man ir taip daug, o metant svorį jo didėja, nes mažėja riebalinio audinio, kuriame ir gyvena mūsų pasididžiavimas hihihi.gif
na mano ūgis 1.60 svoris 60 blush2.gif norėčiau iki kokių 50...bet gal čia kliedesiai...o jei tiek numesčiau, tai vajei, kiek velnių gaučiau nuo gyd. nes irgi liepė nemesti.  blink.gif bet ir sakė, kuomet yra laabai didelis viršsvoris liepia mesti. Ai velnias žino: geriausia ryta pasižiūri į veidrodį ir sakai aš graži aš graži hihihi.gif ir tos barankytės visai mielos atrodyti ima lotuliukas.gif

lotuliukas.gif man testosterono irgi per daug, tai ginis ir sako, kad reikia prisiziureti bet jokiu budu ne dietos laikytis, kam sako tau tada tas gydymas, gali vartoti kt kad mm butu ir grisi i savo pradine forma, bet jau apie 2.gif: tai ir nesvajok, nes vel viska is naujo reikes daryti.
Ai, grazios tos barankytes grazios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 04, 09:37)
tai ir stengsiuosi to labintojos posto neužleisti tongue.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

va va, elephant, man ir sakė, kad riebaliniame audinyje yra mot. hormonai, taip, kad testost. man ir taip daug, o metant svorį jo didėja, nes mažėja riebalinio audinio, kuriame ir gyvena mūsų pasididžiavimas hihihi.gif
na mano ūgis 1.60 svoris 60 blush2.gif norėčiau iki kokių 50...bet gal čia kliedesiai...o jei tiek numesčiau, tai vajei, kiek velnių gaučiau nuo gyd. nes irgi liepė nemesti.  blink.gif bet ir sakė, kuomet yra laabai didelis viršsvoris liepia mesti. Ai velnias žino: geriausia ryta pasižiūri į veidrodį ir sakai aš graži aš graži hihihi.gif ir tos barankytės visai mielos atrodyti ima lotuliukas.gif

O man testosterono nieks netyrė, kai paklausiau ginio, tai jis sakė, kad jis visai neinformatyvus schmoll.gif
Ir aš į veidrodį pažiūriu ir irgi save taip pat nuteikiu, aš graži ir visai nestora
didis.gif liezuvis.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 04, 08:12)
Amade, tai tu visai kūdena, jei nešioji 38 dydžio drabužius doh.gif , o ji dar nori 5 kg numesti blink.gif Negalima, apvalumai tik puošia moterį ax.gif
Labas tarškaliuk, aha ir aš pastebėjau, kad tu pirma mus labini thumbup.gif O mes su Amade namie neturim neto, tai tik darbe su SM bendraujam ax.gif


nu as ne kudena schmoll.gif schmoll.gif siaip eiline normali, 1.70m ir sveriu apie 62-64kg (priklausomai, kiek saldainiu suvalgau lotuliukas.gif ).
Atsakyti
uj, tai Amade tu plona mergyna mirksiukas.gif aj...aš vėl einu į veidrodį pasižiūrėt tongue.gif pakartosiu sau, kad graži lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
matai agnesse, man PKS, dėl to test. per daug ir yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 04, 09:19)
uj, tai Amade tu plona mergyna mirksiukas.gif aj...aš vėl einu į veidrodį pasižiūrėt tongue.gif pakartosiu sau, kad graži lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
matai agnesse, man PKS, dėl to test. per daug ir yra mirksiukas.gif


blush2.gif nu mes visos grazios flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 04, 10:28)
blush2.gif nu mes visos grazios flirt.gif

thumbup.gif

va, šiandien paskutinė duph. tabletė...pagaliau laukiu mmm bigsmile.gif
Atsakyti

Amade, maciau jau IUI skyrelyje besisukiojancia, ar pati sumastei IUI darytis, ar gine siulo g.gif. Kokie vyro grikiai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 04 balandžio 2007 - 10:21
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 04, 09:30)
thumbup.gif

va, šiandien paskutinė duph. tabletė...pagaliau laukiu mmm bigsmile.gif


nu... laukiam... man po Duph tai sekancia diena mmm ateina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 04 04, 11:24)
nu... laukiam... man po Duph tai sekancia diena mmm ateina  blush2.gif

na, man ateina po 3 ar 4 dienų blush2.gif uoj alukia laukiam, mes svetelių laukiam, siaubas, dar nesu taip mmm laukus lotuliukas.gif
Atsakyti