Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(agnesse @ 2007 04 03, 12:45)
Jos MB išvažiuoja kažkur į užsienį, nebus kam grikiukų priduot lotuliukas.gif
Elephant, tikiuosi nepyksti už mano tokius postus blush2.gif


aaaa... tai nekas tada, liudna ir man verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 03, 12:45)
Jos MB išvažiuoja kažkur į užsienį, nebus kam grikiukų priduot lotuliukas.gif
Elephant, tikiuosi nepyksti už mano tokius postus blush2.gif

Jop jop bus uzsienyje arba pluduriuos kokioje nors juroje lotuliukas.gif
Nea nepykstu mirksiukas.gif
QUOTE(Amade @ 2007 04 03, 13:03)
aaaa... tai nekas tada, liudna ir man  verysad.gif

Nekas, bet pasirinkimo kito nera, tai susitaikai ir gyveni toliau.
Nusprendziau, kad galesiu svori savo kratyti, gal ir tie nieksai atgis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Psio kreizeju lotuliukas.gif sokiai.gif
Atsakyti
Elephant, neliūdėk, mušim mes kartu tą imunitetą, nes šių vaistukų ir aš gavau mirksiukas.gif gaila, kad nepavyko, bet nieko. Kitą kart būtinai pavyks. mirksiukas.gif ir tie apsnūdę folikulai pas amne neauga. lotuliukas.gif na, kaip nors, kaip agnesse sakė, imsimės griežtų priemonių lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2007 04 03, 14:27)
Jop jop bus uzsienyje arba pluduriuos kokioje nors juroje  lotuliukas.gif
Nea nepykstu mirksiukas.gif

Nekas, bet pasirinkimo kito nera, tai susitaikai ir gyveni toliau.
Nusprendziau, kad galesiu svori savo kratyti, gal ir tie nieksai atgis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Psio kreizeju  lotuliukas.gif sokiai.gif

Šaunuolė, kad nepasiduodi thumbup.gif
Ir man, kai nusibodo tos stimuliacijos, dariau pertrauką, tai irgi susiėmiau ir kračiau savo svorį blush2.gif . Jei pavyks, tuoj įmesiu adresiuką, kur labai veiksminga dieta, per 2,5 mėnesio nukračiau 13 kg ax.gif
Va čia http://www.supermama...howtopic=172581
Sekmės gražėjant wub.gif
Aš irgi taip sakau, kai pati sau patiksiu, gal ir leliukui patiksiu ir tada pas mane ateis wub.gif
Atsakyti
oj, pradejau skaityt apie ta dieta ir uzdariau langa blush2.gif jau man gerimai be cukraus schmoll.gif schmoll.gif ir siaip... nezinau... reiketu gal kokius 5 kg numest, bet gal per pavasari-vasara ir taip nukris hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 03, 13:44)
Elephant, neliūdėk, mušim mes kartu tą imunitetą, nes šių vaistukų ir aš gavau mirksiukas.gif  gaila, kad nepavyko, bet nieko. Kitą kart būtinai pavyks.  mirksiukas.gif ir tie apsnūdę folikulai pas amne neauga. lotuliukas.gif na, kaip nors, kaip agnesse sakė, imsimės griežtų priemonių lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O tai del tu vaistu, tai reik suprasti, kad organizmas atmeta O
As jau galvojau, kad cia su manimi eksperimentus daro, nu kagi dalinsimes ispudziais apie zema imuniteta kartu friends.gif
QUOTE(agnesse @ 2007 04 03, 13:48)
Šaunuolė, kad nepasiduodi thumbup.gif
Ir man, kai nusibodo tos stimuliacijos, dariau pertrauką, tai irgi susiėmiau ir kračiau savo svorį blush2.gif . Jei pavyks, tuoj įmesiu adresiuką, kur labai veiksminga dieta, per 2,5 mėnesio nukračiau 13 kg ax.gif
Va čia http://www.supermama...howtopic=172581
Sekmės gražėjant wub.gif
Aš irgi taip sakau, kai pati sau patiksiu, gal ir leliukui patiksiu ir tada pas mane ateis wub.gif

Aciu, einu paskaityti, kas ten ir kaip. O tu saunuole 13 kg nukratyti lotuliukas.gif reikia valios saunuole oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 03, 14:48)
Šaunuolė, kad nepasiduodi thumbup.gif
Ir man, kai nusibodo tos stimuliacijos, dariau pertrauką, tai irgi susiėmiau ir kračiau savo svorį blush2.gif . Jei pavyks, tuoj įmesiu adresiuką, kur labai veiksminga dieta, per 2,5 mėnesio nukračiau 13 kg ax.gif
Va čia http://www.supermama...howtopic=172581
Sekmės gražėjant wub.gif
Aš irgi taip sakau, kai pati sau patiksiu, gal ir leliukui patiksiu ir tada pas mane ateis wub.gif

lotuliukas.gif aš kaip Amade, atsidariau langą ir uždariau lotuliukas.gif doh.gif jėtau, kaip valios neturiu, nors manau, geriausia dieta, valgyti visko, tik porcijas mažinti, vat tuomet, svoris nukris, tačiau visko organizams gaus. + reikia žiūrėti ką valgai....bet kartais tai taip sudėtinga blush2.gif

elephant, nebijok. Na, tuos vaistus išrašė, nes testost. man per daug. Jie labai "muša" imunitetą. Tačiau apie O nieko man nesakė. tik žinau, kai mažesnis imunitetas, organizmas antikūnį priima lengviau (na antikūnis, gi tuomet org. vaikelis atrodo)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 03 balandžio 2007 - 14:12
QUOTE(elephant @ 2007 04 03, 14:05)

Aciu, einu paskaityti, kas ten ir kaip. O tu saunuole 13 kg nukratyti  lotuliukas.gif reikia valios saunuole oro_buckis.gif


man tai sunku butu... nebent labai jau noreciau, tai tada taip... bet kol ilendu i 38 didi tai +/- keli kilogramai man ikvepimo neideda... unsure.gif
Atsakyti
Kad man pagal ju visus reikalavimus negalima tokios dietos laikytis, nes neturiu virssvorio, o laiakntis dietos pirma organizmas degian baltymus- kepenu lasteles ir raumenis, ir jei nera tokiu rezervu organizmas pats save virskina, taip buvo issireiksta blink.gif
Agnese o kaip tau ta dieta g.gif
Atsakyti
QUOTE(sivana @ 2007 04 02, 22:34)
mega_shok.gif obana  swoon.gif aj nieko irnesakyk.gifišgyvensiu  lotuliukas.gif

O man absoliuciai jokios reakcijos nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2007 04 03, 20:19)
O man absoliuciai jokios reakcijos nebuvo  schmoll.gif
drinks_cheers.gif visiškai skirtingai reaguoja, jau žinau mirksiukas.gif O gali čia būti kaip KT, pirmą kart atsiranda šalutinis poveikis, o vėliau nebe? g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif gal kokių naujienų?
hihihi.gif aš tapau etatine skyrelio pasisveikintoja ir atsisveikintoja lotuliukas.gif žiūriu paskutinė parašau, o pirma pradedu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti