Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

Tikrai,Godulia mirksiukas.gif Kaip tavo žirniukas? Kaip pati jautiesi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, na su ta gleivie man dar kol kas mistika blink.gif jei ji užaugo nuo clost...nors sako, kad ji mažėja nuo jo. Ji man užaugo iki 5, nors iki to, negėrus clost. visą laik vos tik 2 būdavo.... g.gif Tai jei dabar padvigubinu dozę, tai gal ji visai iki reikiamo dydžio užaugs?ai, nemokša aš. blush2.gif

beje, kaip merginos jums?

elephant, kaip? 4u.gif

godulia, tauta reikalauja liniuotės lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 02 balandžio 2007 - 16:29
o as jauciu kad bereikalo man liepe clost gerti nuo 30 cd sad.gif Nes jau sona taip spaudzia, jauciu mmm graziai raudonos bus sad.gif bliamba 70 lt be reikalo suplatijau.... galejau sulaukti men ir tada gerti o daba sad.gif naudos nulis
Atsakyti
cooliuke, ko čia parinies, gal šoną spaudžia, nes jame folikulai bręsta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 04 02, 18:37)
cooliuke, ko čia parinies, gal šoną spaudžia, nes jame folikulai bręsta  mirksiukas.gif



oooo noreciau smile.gif))) bet jau taip spaudzia, ir pilva raizo ir pilvas kaip barabanas ir isskyru daug.... bet dar ne raudonu smile.gif tai as vos ne 98 proc isitikinusi kad siandien raudonoji armija mane uzpuls ax.gif
Atsakyti
Aciu, kad priemet ir mane i savo draugija smile.gif . Po Velyku noreciau pasidziaugti [COLOR=red]II bruksniukais, ko ir visoms linkiu 4u.gif
Atsakyti
labas 4u.gif vakar išgeriau 1-ą Clost.tabletę blush2.gif ginė įspėjo,kad galva galės skaudėti , bet tfu tfu tfu viskas gerai, kad tik ir toliau taip būtų blush2.gif
QUOTE(mykolina @ 2007 04 02, 20:20)
Aciu, kad priemet ir mane i savo draugija smile.gif . Po Velyku noreciau pasidziaugti [COLOR=red]II bruksniukais, ko ir visoms linkiu  4u.gif

thumbup.gif laikysim kumščius 4u.gif
Atsakyti
mykolina, įtraukiau tave į sąrašiuką, tai tu pas mus pirma sysiosi ant testuko thumbup.gif Sekmės tau wub.gif
[/quote]
O tu po manes irgi greitai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sivana @ 2007 04 02, 20:25)
labas  4u.gif vakar išgeriau 1-ą Clost.tabletę  blush2.gif ginė įspėjo,kad galva galės skaudėti , bet tfu tfu tfu viskas gerai, kad tik ir toliau taip būtų  blush2.gif

thumbup.gif laikysim kumščius  4u.gif

na mane pykino blink.gif bet taip, juodai... Užuosdavau autobuse, kas ką pusryčiams valgė...viaaa pomidorai2.gif vien prisiminus. kelis kartus maniau šoksiu iš autobuso. Bet nieko. Ai, dar galva kelis kartus taip apsisuko, kad susvirduliavau, bet rasdavau kur įsikibti. + visus pagąsdindavau svyruodama lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 04 02, 22:26)
na mane pykino blink.gif bet taip, juodai... Užuosdavau autobuse, kas ką pusryčiams valgė...viaaa pomidorai2.gif vien prisiminus. kelis kartus maniau šoksiu iš autobuso. Bet nieko. Ai, dar galva kelis kartus taip apsisuko, kad susvirduliavau, bet rasdavau kur įsikibti. + visus pagąsdindavau svyruodama lotuliukas.gif

mega_shok.gif obana swoon.gif aj nieko irnesakyk.gifišgyvensiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sivana: 02 balandžio 2007 - 21:35
QUOTE(sivana @ 2007 04 02, 22:34)
mega_shok.gif obana  swoon.gif aj nieko irnesakyk.gifišgyvensiu  lotuliukas.gif

na, gi negaliu garantuoti, kad čia nuo to..Nors daugiau jokių vaistų negėriau g.gif nieko, matai aš gyva lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti