Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(tarškaliukas @ 2007 03 25, 18:57)
pas mus ant sodybos stogo du sukiojasi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif galėtų kokį gėrį pametėti, a?


wub.gif

Tai sezonas atidarytas lotuliukas.gif

prašom nepykti, kad "žalios" paklausinėja ax.gif
aš labai dėkinga visom už atsakymus 4u.gif

po tyrimų pasirinksiu atitinkamą skyrelį 4u.gif
Atsakyti
Labs ryts visoms 4u.gif Kaip, ar nesušalot šįryt blink.gif
Savaitgalį neprisėdau prie kompo, o žiūriu jau nauja temelė, gal thumbup.gif naujienų turim ax.gif
Amade, nu kaip, ką turi mums pranešti ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Na ka, labas. 4u.gif Zinokit, as visai blink.gif . Visa savaitgali pilva ypac naktim skaudejo taip, kad vos is lovos islipdavau sysiu. unsure.gif Sianakt miegojau gal 3-4 valandas... Nes labai laukiau daryti testuka. O jis doh.gif NEIGIAMAS verysad.gif BT vakar buvo 37.1, siandien 37.2, 16 DPO unsure.gif Uzsirasiau 17 val pas gine...
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 26, 08:37)
Na ka, labas.  4u.gif  Zinokit, as visai  blink.gif . Visa savaitgali pilva ypac naktim skaudejo taip, kad vos is lovos islipdavau sysiu.  unsure.gif Sianakt miegojau gal 3-4 valandas... Nes labai laukiau daryti testuka. O jis  doh.gif NEIGIAMAS  verysad.gif BT vakar buvo 37.1, siandien 37.2, 16 DPO  unsure.gif Uzsirasiau 17 val pas gine...

labas merginos, 4u.gif
Amade, būtinai pranešk naujienas po gyd.
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 03 26, 08:00)
labas merginos, 4u.gif
Amade, būtinai pranešk naujienas po gyd.


Naujienas jau tik ryt pranesiu, nes neturiu net'o namuose. blush2.gif
Labai nerimauju, kad cia nebutu Clost. sudurniavimas. Nes negeriau Duphastono... bijau, kad gal isvis jokios O nebuvo ir BT siaip is lempos sukilo... unsure.gif
Paziurekit i BT dar...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 26, 09:05)
Naujienas jau tik ryt pranesiu, nes neturiu net'o namuose.  blush2.gif
Labai nerimauju, kad cia nebutu Clost. sudurniavimas. Nes negeriau Duphastono... bijau, kad gal isvis jokios O nebuvo ir BT siaip is lempos sukilo... unsure.gif
Paziurekit i BT dar...
user posted image

na aš tikrai nieko pasakyti negalėčiau, nenusimanau. Be to pati nieko nematuoju.
O dabar iškilo klausimas, jei clost nesureguoja po 12 kursų, tarkim, ką skiria? O jei tas kitas nesureguoja? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 03 26, 08:23)
na aš tikrai nieko pasakyti negalėčiau, nenusimanau. Be to pati nieko nematuoju.
O dabar iškilo klausimas, jei clost nesureguoja po 12 kursų, tarkim, ką skiria? O jei tas kitas nesureguoja? blink.gif


mastau.gif o ji galima 12 ciklu gerti?... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 26, 08:37)
Na ka, labas.  4u.gif  Zinokit, as visai  blink.gif . Visa savaitgali pilva ypac naktim skaudejo taip, kad vos is lovos islipdavau sysiu.  unsure.gif Sianakt miegojau gal 3-4 valandas... Nes labai laukiau daryti testuka. O jis  doh.gif NEIGIAMAS  verysad.gif BT vakar buvo 37.1, siandien 37.2, 16 DPO  unsure.gif Uzsirasiau 17 val pas gine...

Amade, skausmas pilvo apačioje prieš mmm gali sakyti, kad yra cista - nesprogęs folikulas, bet nebūtinai, tai šiandien sužinosi. Aš irgi einu šiandien pas ginį, žiūrėsim, kas auga ir skirs stimuliantus kažkokius. ax.gif
Tarškaliuk, jei clost. nepadeda, tada skiriamas gonalis, dažniausiai jis skiriamas kartu su clost., tai kiek žinau, visoms tada išstimuliuoja mirksiukas.gif Ale jo kainikė tai gera doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Amade @ 2007 03 26, 10:03)
mastau.gif o ji galima 12 ciklu gerti?...  unsure.gif

Jo galima 12 ciklų, jei nedaroma IUI, jei daroma IUI, tada tik 6, įdomu kodėl tik 6 g.gif , gal todėl, kad siūloma tik 6 IUI darytis g.gif
Atsakyti
nu va, pasikalbėjom su gydytoja, kitą mėnesį mane irgi bandys stimuliuoti. gal kas žinot kiek clost. kainuoja? čia noriu pasitikslinti, kad kokio siurprizo nebūtų į vaistinę nuėjus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2007 03 26, 10:09)
nu va, pasikalbėjom su gydytoja, kitą mėnesį mane irgi bandys stimuliuoti. gal kas žinot kiek clost. kainuoja? čia noriu pasitikslinti, kad kokio siurprizo nebūtų į vaistinę nuėjus  blush2.gif

Ne, siurprizo nebus rolleyes.gif 10 tabletyčių kainuoja 52 Lt. Tai man čia dviem ciklam užteko, nes man vienam ciklui reikėdavo tik 5, o po 5 neparduoda, tik po 10. Nors vieną kartą tai vyrui pardavė 5 g.gif
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2007 03 26, 09:09)
nu va, pasikalbėjom su gydytoja, kitą mėnesį mane irgi bandys stimuliuoti. gal kas žinot kiek clost. kainuoja? čia noriu pasitikslinti, kad kokio siurprizo nebūtų į vaistinę nuėjus  blush2.gif


Clost apie 50 Lt 10 tableciu mirksiukas.gif


O kodel gali nepamatyt nesprogusios cistos?... g.gif Juk jei mato koki 0.5 cm folikula, tai ir ta turetu matyt?... blush2.gif Issigandau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 26, 10:12)
Ne, siurprizo nebus rolleyes.gif 10 tabletyčių kainuoja 52 Lt. Tai man čia dviem ciklam užteko, nes man vienam ciklui reikėdavo tik 5, o po 5 neparduoda, tik po 10. Nors vieną kartą tai vyrui pardavė 5 g.gif


ach, kaip gerai, kad ne milijonus kainuoja bigsmile.gif
labai jau nervuojuos ko tai, po nesėkmės dar tik trys mėnesiai praėjo, o gydytoja jau liepia nieko nelaukt. nežinau kaip čia su savo nervais susitvarkyt...
Atsakyti