Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

Labukas 4u.gif

Amade, labai gaila...Labai puikiai tave suprantu, kad tas laukimas yra pats bjauriausias dalykas, nes žinai, kad nieko negali padaryti...bet juk būna stebuklų bigsmile.gif Linkiu, kad ir tau jis šį mėnesį įvyktų wub.gif

Elephant, gal su gonalio pagalba pavyks šį ciklą padaryti sėkmingu bigsmile.gif

Agnesse, ir tau linkiu to stebuklo wub.gif Žinai, mieloji, sumos tai jo, tikrai milžiniškos, vien tik vaistams, o kur dar visos konsultacijos ir echo doh.gif Aš dabar už 6 ampules puregono sumokėjau 530 Lt., bet neaišku, ar jų užteks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gilaja: 30 kovo 2007 - 12:17
QUOTE(agnesse @ 2007 03 30, 12:08)
Labutis visoms 4u.gif
Jaučiu šis mėnuo kažkoks Š... Laikykitės mergytės Amade, tai kitą ciklą tikrai jau startuosi su stimuliacija, gal mėnesiukas pertraukos bus tik į naudą ax.gif 
Elephant, gal dar kas užaugs po gonalio, o kelinta tau ciklo diena buvo?
Ir pas mane ne kokios naujienos verysad.gif
Šiaip nieko blogo, gleivinė užaugo nuo 0,2 iki 0,92 cm. Turiu vieną folikulą 15mm (vakar buvo 11c.d.), bet ne toj pusėj, kurioj tikėjausi verysad.gif  Mano kairė kiaušidė visasi nedirba, nors didžiausias folikulas 8 c.d. kaip tik ten buvo. Tai kažkaip tuo dešiniuoju folikulu nelabai pasitikiu schmoll.gif
Ir dar po tiek dozių gonalio, tikėjausi, kad bent porą folikulų bus, o dabar tik vienas unsure.gif
Tai dar pasirodo ne viskas, dar 2 dozes gonalio liepė susileisti doh.gif . Iš viso man šitas ciklas kainavo 1000 Lt
Tai labai bus gaila, jei bus nesėkmingas verysad.gif

Man vakar buvo 6 c.d. nu labai tikiuosi, kad uzaugs tinkamas folikulas.
Jo sumeles, kai pagalvoji tai nerealios eina, as va vakar uz 2 gonalio ampules sumokejau 218 blink.gif kai paskaiciau kad kai kurioms reikia net 36 doh.gif blink.gif kosmaras, tiek moraliskai nesekmingas menuo kerta bet ir ziauriai finansiskai verysad.gif
Gal tas folikulas ovuliuos, nes jau i didesne puse, o dar tik 11 c.d wub.gif
Pirmadieni vel einu pas gini, duosiu zinoti, kaip ir kas
Papildyta:
QUOTE(Gilaja @ 2007 03 30, 12:17)
Labukas  4u.gif
Elephant, gal su gonalio pagalba pavyks šį ciklą padaryti sėkmingu  bigsmile.gif

Labai tikiuosi wub.gif
Oi, mergiukai isikibkim gandrams i uodegas ir laikykimes kol pagaliau sulauksim 2.gif: lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elephant: 30 kovo 2007 - 12:26
QUOTE(Gilaja @ 2007 03 30, 13:17)
Labukas  4u.gif

Amade, labai gaila...Labai puikiai tave suprantu, kad tas laukimas yra pats bjauriausias dalykas, nes žinai, kad nieko negali padaryti...bet juk būna stebuklų  bigsmile.gif Linkiu, kad ir tau jis šį mėnesį įvyktų  wub.gif

Elephant, gal su gonalio pagalba pavyks šį ciklą padaryti sėkmingu  bigsmile.gif

Agnesse, ir tau linkiu to stebuklo  wub.gif Žinai, mieloji, sumos tai jo, tikrai milžiniškos, vien tik vaistams, o kur dar visos konsultacijos ir echo  doh.gif Aš dabar už 6 ampules puregono sumokėjau 530 Lt., bet neaišku, ar jų užteks  g.gif


Ačiū tau Gilaja už palaikymą wub.gif
Tai va ir aš sakau, kai išleidi tokius pinigus, tai labai skaudu, kai nepasiseka verysad.gif . O kodėl tau skiria puregoną, tu jau bandei clost., gonalį g.gif . Bet gonalis turbūt labai panašus į puregoną, nes žiūriu kaina tai beveik identiška.
Elephant, tai gonalis tikrai užaugins iki reikiamo dydžio mirksiukas.gif O iki šiandien kiek suprantu tu nevartojai clost., ar ne? Jaučiu tau bus panašiai kaip man. Nusiteik, kad ir dar kelių dozių gonalio reiks. ax.gif
Pala, tu berods klaipėdietė, aš tai Vilniuje vakar už dvi dozes sumokėjau 170 Lt, nes su Maximos kortele 10 proc. nuolaida ax.gif
Tai vakar ir šiandien turiu susileisti gonalį ir ryt Ovitrelį, o tada smileysex.gif smileysex.gif smileysex.gif
Dar turėsiu pasirodyti banadžio 4 d., pažiūrės, ar įvyko O, ar gleivinė reikiamo dydžio, ar grybo nėra. Gal dar skirs Duph.
Tai sekmės, elephant, pirmadienį wub.gif
Beje, kelinta tau ši stimuliacija, įtrauksiu į sąrašėlį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 30, 12:38)
Ačiū tau Gilaja už palaikymą wub.gif
Tai va ir aš sakau, kai išleidi tokius pinigus, tai labai skaudu, kai nepasiseka verysad.gif . O kodėl tau skiria puregoną, tu jau bandei clost., gonalį g.gif . Bet gonalis turbūt labai panašus į puregoną, nes žiūriu kaina tai beveik identiška.
Elephant, tai gonalis tikrai užaugins iki reikiamo dydžio mirksiukas.gif O iki šiandien kiek suprantu tu nevartojai clost., ar ne? Jaučiu tau bus panašiai kaip man. Nusiteik, kad ir dar kelių dozių gonalio reiks. ax.gif
Pala, tu berods klaipėdietė, aš tai Vilniuje vakar už dvi dozes sumokėjau 170 Lt, nes su Maximos kortele 10 proc. nuolaida ax.gif
Tai vakar ir šiandien turiu susileisti gonalį ir ryt Ovitrelį, o tada smileysex.gif  smileysex.gif  smileysex.gif 
Dar turėsiu pasirodyti banadžio 4 d., pažiūrės, ar įvyko O, ar gleivinė reikiamo dydžio, ar grybo nėra. Gal dar skirs Duph.
Tai sekmės, elephant, pirmadienį wub.gif
Beje, kelinta tau ši stimuliacija, įtrauksiu į sąrašėlį ax.gif

Geriau clostyl. nuo 2 c.d po 150, penkias dienas, o nuo 7 c.d keturias dienas leisiuosi Gonali, sake ginis, kad gali dar teikti leistis, tai pirmadieni eisiu ziureti kas ir kaip.
Aha as pajuriete lotuliukas.gif klaipediete, kiek praejau vaistiniu tai tik vienoje ir teturi VK skiriamus vaistus, tai jauciu ir uzsikelia kainas doh.gif
Man 2 stimuliacija. As labai nenoriu i sarasiuka blush2.gif man tada nesiseka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elephant: 30 kovo 2007 - 12:43
QUOTE(agnesse @ 2007 03 30, 13:38)
Ačiū tau Gilaja už palaikymą wub.gif
Tai va ir aš sakau, kai išleidi tokius pinigus, tai labai skaudu, kai nepasiseka verysad.gif . O kodėl tau skiria puregoną, tu jau bandei clost., gonalį g.gif . Bet gonalis turbūt labai panašus į puregoną, nes žiūriu kaina tai beveik identiška.

Nėra juk už ką mirksiukas.gif wub.gif

Cl aš jau bandžiau pirmas 3 stimuliacijas, pirmos stimuliacijos metu absoliučiai nebuvo jokios reakcijos, antra stimuliacija galima sakyti buvo sėkminga su nesėkminga pabaiga, trečia stimuliacija su CL vėl absoliučiai jokios reakcijos, neužaugo nei vienas folikulas, todėl ginis nusprendė keisti vaistus. O kodėl būtent puregonas, tai pasakyt negaliu, bet jis man sakė, kad nėra jokio skirtumo, ar gonalis, ar puregonas mirksiukas.gif Ir pati kiek domėjausi, tai nėra ksirtumo, kuriuos naudoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai merginos nelabai šis mėnesiukas matyt. bet nieko 4u.gif 4u.gif 4u.gif pasieksim savo tikslą. mirksiukas.gif
dabar truputį nerimauju ar man išvis clost. sureaguos g.gif
Atsakyti

na mes su vyru jau planuojam 8menesiukai.man gydytoja ir internetas taip uzsuko galvele kad daug su savim ekperimentavau.o buvo taip:gydytoja man nustate policistiniu kiausidziu sindroma ir liepe gert kontraceptikus kad susireguliuotu hormonai,taip liepe vartot puse metu...na as aisku apie tai internete daug domejausi ir prisiskaiciau kad ne kontraceptikus reikia vartot o ovuliacija skatinancius nes su kontraceptikais tik prarandu laika.taip ir padariau,po 3 menesiu kont vartojimo nuejau pas ginekologe ir paprasiau ovuliacija skatinamuju,ji man israse clostilbegyta.kadangi gyvenu uzsienyje tai ji man liepe juos gert ir ramiai vaziuot.as vel internete domejausi tais vaistatis ir perskaiciau kad tai turi buti nuolatine gydytojo priesziura su echoskopu,kad jokiu budu paciam jais gydytis negalima.na tai as ir vel po menesio juos nustojau gert.kadangi mano ciklas nereguliarus tai nezinau kada turi but ovuliacija ir ar ji isvis man vyksta.cia vakar pastebejau kad man pasirode tos isskyros kaip kiausinio baltymas.kiek zinau tai rodo ovuliacija.ar ne?bet temperatura nepakylo.dabar nezinau ka iir daryt ir galvot.i lietuva grisiu tik po 5 menesiu ir tada galesiu pas gydytoja vel nueit...cia tokios galimybes neturiu...prasau patarkit ir pasakykit ka galvojat apie mano situacija.aciu...labai jau noriu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2007 03 30, 13:42)
Geriau clostyl. nuo 2 c.d po 150, penkias dienas, o nuo 7 c.d keturias dienas leisiuosi Gonali, sake ginis, kad gali dar teikti leistis, tai pirmadieni eisiu ziureti kas ir kaip.
Aha as pajuriete  lotuliukas.gif klaipediete, kiek praejau vaistiniu tai tik vienoje ir teturi VK skiriamus vaistus, tai jauciu ir uzsikelia kainas  doh.gif
Man 2 stimuliacija. As labai nenoriu i sarasiuka  blush2.gif  man tada nesiseka  blush2.gif

Aš tai Eurovaistinėse perku, pas jus juk tokių yra g.gif Tai ten ne visose, bet daugelyje radau. Gal pabandyk kokioj vaistinių bazėj paklausti ax.gif
Čia kaip tam seriale - Nada Fedia, nada thumbup.gif O gal kaip tik, kai būsi sąrašiuke, tai pirma iš jo ir iškrisi wub.gif

Papildyta:
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 03 30, 14:00)
Tikrai merginos nelabai šis mėnesiukas matyt. bet nieko 4u.gif  4u.gif  4u.gif pasieksim savo tikslą. mirksiukas.gif
dabar truputį nerimauju ar man išvis clost. sureaguos g.gif

Gal tau kitą ciklą padidins clost dozę ir tada išstimuosit tikrai ką nors mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 30, 13:08)
Aš tai Eurovaistinėse perku, pas jus juk tokių yra g.gif Tai ten ne visose, bet daugelyje radau. Gal pabandyk kokioj vaistinių bazėj paklausti ax.gif
Čia kaip tam seriale -  Nada Fedia, nada thumbup.gif  O gal kaip tik, kai būsi sąrašiuke, tai pirma iš jo ir iškrisi wub.gif

Papildyta:

Gal tau kitą ciklą padidins clost dozę ir tada išstimuosit tikrai ką nors mirksiukas.gif

Reikes ziureti, nes euruose tai jie klp neturejo, skabinosi ir ziurejo savo bazeje, nebent uzsakineti, bet tam reikia laiko.
O tu moki gundyti lotuliukas.gif mano stimuliacija si nuo kovo 24 d. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(clara @ 2007 03 30, 13:02)
na mes su vyru jau planuojam 8menesiukai.man gydytoja ir internetas taip uzsuko galvele kad daug su savim ekperimentavau.o buvo taip:gydytoja man nustate policistiniu kiausidziu sindroma ir liepe gert kontraceptikus kad susireguliuotu hormonai,taip liepe vartot puse metu...na as aisku apie tai internete daug domejausi ir prisiskaiciau kad ne kontraceptikus reikia vartot o ovuliacija skatinancius nes su kontraceptikais tik prarandu laika.taip ir padariau,po 3 menesiu kont vartojimo nuejau pas ginekologe ir paprasiau ovuliacija skatinamuju,ji man israse clostilbegyta.kadangi gyvenu uzsienyje tai ji man liepe juos gert ir ramiai vaziuot.as vel internete domejausi tais vaistatis ir perskaiciau kad tai turi buti nuolatine gydytojo priesziura su echoskopu,kad jokiu budu paciam jais gydytis negalima.na tai as ir vel po menesio juos nustojau gert.kadangi mano ciklas nereguliarus tai nezinau kada turi but ovuliacija ir ar ji isvis man vyksta.cia vakar pastebejau kad man pasirode tos isskyros kaip kiausinio baltymas.kiek zinau tai rodo ovuliacija.ar ne?bet temperatura nepakylo.dabar nezinau ka iir daryt ir galvot.i lietuva grisiu tik po 5 menesiu ir tada galesiu pas gydytoja vel nueit...cia tokios galimybes neturiu...prasau patarkit ir pasakykit ka galvojat apie mano situacija.aciu...labai jau noriu nestuke.gif

Sveika,

siulau paciai neeksperimentuoti tokiais dalykais, gali tureti dideliu problemu, jei imanoma nueik pas gini, toje salyje kur esi, kad paziuretu kokia dabartine bukle ar nera cistu ir pan. gal reikes mm "issaukti", kelinta tau dabar ciklo diena ir kada geriai clostylbegyta?
O pas gydytojus del kokiu priezaciu negali nueiti, gal visgi imanoma, nes ge gydytojo tau dabar nieko kito nebelieka kaip laukti mm ir vel vartoti paskirus kontraceptikus iki kol galesi pasimatyti su gydytoju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elephant: 30 kovo 2007 - 13:14
QUOTE(clara @ 2007 03 30, 14:02)
na mes su vyru jau planuojam 8menesiukai.man gydytoja ir internetas taip uzsuko galvele kad daug su savim ekperimentavau.o buvo taip:gydytoja man nustate policistiniu kiausidziu sindroma ir liepe gert kontraceptikus kad susireguliuotu hormonai,taip liepe vartot puse metu...na as aisku apie tai internete daug domejausi ir prisiskaiciau kad ne kontraceptikus reikia vartot o ovuliacija skatinancius nes su kontraceptikais tik prarandu laika.taip ir padariau,po 3 menesiu kont vartojimo nuejau pas ginekologe ir paprasiau ovuliacija skatinamuju,ji man israse clostilbegyta.kadangi gyvenu uzsienyje tai ji man liepe juos gert ir ramiai vaziuot.as vel internete domejausi tais vaistatis ir perskaiciau kad tai turi buti nuolatine gydytojo priesziura su echoskopu,kad jokiu budu paciam jais gydytis negalima.na tai as ir vel po menesio juos nustojau gert.kadangi mano ciklas nereguliarus tai nezinau kada turi but ovuliacija ir ar ji isvis man vyksta.cia vakar pastebejau kad man pasirode tos isskyros kaip kiausinio baltymas.kiek zinau tai rodo ovuliacija.ar ne?bet temperatura nepakylo.dabar nezinau ka iir daryt ir galvot.i lietuva grisiu tik po 5 menesiu ir tada galesiu pas gydytoja vel nueit...cia tokios galimybes neturiu...prasau patarkit ir pasakykit ka galvojat apie mano situacija.aciu...labai jau noriu nestuke.gif

Aš pati tikrai nesigydyčiau schmoll.gif
Tu pati puikia žinai, kad vartojant clost. BŪTINA stebėti folikulų augimą, jei tokios galimybės nėra, tada palaukčiau, kol susirasiu kokią ginę, kuri galėtų padaryti echo. Nejaugi ten užsienyje nėra ginekologų. Man rodos privačiai bet kokioj šalį galima kreiptis į daktarą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 30, 13:15)
Aš pati tikrai nesigydyčiau schmoll.gif
Tu pati puikia žinai, kad vartojant clost. BŪTINA stebėti folikulų augimą, jei tokios galimybės nėra, tada palaukčiau, kol susirasiu kokią ginę, kuri galėtų padaryti echo. Nejaugi ten užsienyje nėra ginekologų. Man rodos privačiai bet kokioj šalį galima kreiptis į daktarą ax.gif

Visikai su tavimi sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2007 03 29, 09:11)
nesijaudink taip dėl tų policistinių, čia mažiausia bėda kokia tik gali būti 4u.gif  aš, pvz su policistinėm gerdama tik duphastoną (kad mmm iš viso būtų) buvau pastojusi natūraliai. taip kad - nervus į koncervus.
ciu

Aciu uz palaikyma 4u.gif Nieko labai stypriai nesinervinu,nes siap pozimiu kaip ir nera ,nei man ka skauda,mmm laiku visada pagal laikrodukas!!!!!!!Nu jo lauksiu lt,tada pazesim kasis ko pasijuoks!!!!Ar jie is manes ar as pati is saves!!! lotuliukas.gif [FONT=Times][SIZE=7][B]
[COLOR=red]Agnesse
,ne man nieko nesake,nebent zinokit as ko nors nedaklausiau g.gif ,ir dar maciau kad mano varda iraset,tik as Karpil,o ne Kapril lotuliukas.gif Tai vat galiu pasakyti,kad as turejau 4 stimuliacijas nuo spalio menesio,o 4 ta stimuliacija buvo su Pregnyl!!!!Bet kol kas nieko nepavyko!!!

Aciu visoms uz palaikymus,ryt jau busiu Lietuvoje,tad treciadieni jei rasiu minutele,uzrasysiu jums kas kaip ir kokie skaiciukai ten,nu ka rasiu ta parasysiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Myliu jus visas.......


user posted image
Atsakyti