Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

Labas rytas mergytės 4u.gif
Atsakyti
cray.gif labas rytas cray.gif nuo vakar zliumbiu, net darbe eile nuzliumbt sugebejau cray.gif Tas rupuziokas folikulas tebetupejo vakar vis dar tokio pat dydzio. Ir gine sake, kad nenori rizikuoti su stimuliacija turint toki folikula. As buvau soko busenoj mega_shok.gif ir liudna verysad.gif kad net nesugebejau pasiulyt ''gal rizikuojam''. Ji sako ''na, tau tik 25 metai ir pailsek si menesi, galbut pavasaris padarys savo''. Aisku... tai tik geros 4 savaites be nieko, bet as taip uzsidepresavau kad negaliu....

agnesse, isbrauk mano si menesi is stimuliacijos... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2007 03 30, 08:48)
Mane si cikla jau stimuliuoja, vakar buvau ziureti kas uzaugo  verysad.gif  nieko gero visi mazi 3.0 3.3 kitoje kiausideje 4.0 4.3 tai paskyre nuo sios dienos dar ir gonali leistis ir vel apie 11 c.d ziureti reikes ar kas pavyko verysad.gif  Kazkaip jauciau kad niekas neauga, nemanau kad ir po gonalio kas nors uzaugs, o gleivine tai ziauriai plona 3.6  verysad.gif  Nu zodziu nieko gero, tai net nenoriu i sarasiuka cray.gif
O del svorio augimo tai  doh.gif  as jau nebezinau kaip ir ka bedaryti, dabar jau nors nebeauga apsistojau ties vienu svoriu, bet taip paemus esu 10 kg priaugusi, tai tuos menesius kai vyro nebus, nebus stimuliaciju sakiau laikysiuosi delcios dietos doh.gif  negaliu patiketi, kad to imsiuosi, visai ne mano budui lotuliukas.gif

irnesakyk.gif tai man ir neužaugo. nieko nepergyvenk, užauginsim mes tą derlių. 4u.gif 4u.gif 4u.gif patikėk.
O dėl svorio...*****, jaučiu ir priaugau...4kg. o aš taip ne kūdena doh.gif doh.gif ai, o šitą derlių elephant, kada nors nuimt reikės nebeaugint lotuliukas.gif ania? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
elephant friends.gif kaip cia mums abiems liudni vakareliai buvo? unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 30, 08:51)
cray.gif labas rytas cray.gif nuo vakar zliumbiu, net darbe eile nuzliumbt sugebejau cray.gif Tas rupuziokas folikulas tebetupejo vakar vis dar tokio pat dydzio. Ir gine sake, kad nenori rizikuoti su stimuliacija turint toki folikula. As buvau soko busenoj mega_shok.gif ir liudna  verysad.gif  kad net nesugebejau pasiulyt ''gal rizikuojam''. Ji sako ''na, tau tik 25 metai ir pailsek si menesi, galbut pavasaris padarys savo''. Aisku... tai tik geros 4 savaites be nieko, bet as taip uzsidepresavau kad negaliu....

agnesse, isbrauk mano si menesi is stimuliacijos...  verysad.gif

console.gif nepergyvenk, Amade, taip. Pakentėk mėnesį, nors suprantu, nes pati nelabai iškenčiu. Bet tu stipri muotera. mirksiukas.gif Ir jokių čia derpesijų, greit nusišypsai. Gi derlių užauginusi buvai, O įvyko - tas svarbiausia.
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 03 30, 07:52)
irnesakyk.gif tai man ir neužaugo. nieko nepergyvenk, užauginsim mes tą derlių.  4u.gif patikėk.
O dėl svorio...*****, jaučiu ir priaugau...4kg. o aš taip ne kūdena  doh.gif  doh.gif ai, o šitą derlių elephant, kada nors nuimt reikės nebeaugint lotuliukas.gif ania? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kazkaip tikejausi bet netikejau lotuliukas.gif sunku apibudinti ta jausma lotuliukas.gif As taip nepergyvenciau, jei tureciau visada vyra pasoneje, o jam siais metais daug ir ilgu komandiruociu, tas gal ir duoda per smegenis toki spaudima, nes kaip jau buvau sakiusi be sio ciklo dar galesiu bandyti tik viena vasaros menesi, o po to viskas nusikels i 2008 cray.gif Nu dar noriu tiketi, kad po gonalio kas nors derlingo uzaugs wub.gif
O jau bijau leistis gonali bijau.gif
QUOTE(Amade @ 2007 03 30, 07:55)
elephant friends.gif kaip cia mums abiems liudni vakareliai buvo?  unsure.gif  verysad.gif

friends.gif jop jop buvo liudnoka verysad.gif bet mes atsilaikysim ir tikrai turesim 2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elephant: 30 kovo 2007 - 08:26
QUOTE(elephant @ 2007 03 30, 09:10)

friends.gif jop jop buvo liudnoka  verysad.gif  bet mes atsilaikysim ir tikrai turesim 2.gif

thumbup.gif va tokios mintys. Pagausi vyra dar 2007 lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
mergytes, neliudekit... panatysit, ateis dienele, kai ir jusu pilviukuose isikurs mazieji gyventojai! Ir jums dievulis renka pacius geriausius, o tai uztrunka! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 03 30, 07:59)
console.gif nepergyvenk, Amade, taip. Pakentėk mėnesį, nors suprantu, nes pati nelabai iškenčiu. Bet tu stipri muotera. mirksiukas.gif Ir jokių čia derpesijų, greit nusišypsai. Gi derlių užauginusi buvai, O įvyko - tas svarbiausia.


Taip taip zinau, cia ne tragedija. Bet nusiteiki moraliskai ir jautiesi geriau zinodama, kad galbut suveiks... unsure.gif Ir bac - tuscias menuo verysad.gif negaliu nieko gerti. o jei is to folikulo isaugs cista, tai tada ja dar naikint reiks... blink.gif Na, bet as ir nenorejau labai rizikuot ir gert si cikla Clost, kad dar labiau neprisidirbt.
Kazkaip koleges visos pastebejo, kad apsizliumbus as blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 30, 09:56)
Taip taip zinau, cia ne tragedija. Bet nusiteiki moraliskai ir jautiesi geriau zinodama, kad galbut suveiks...  unsure.gif Ir bac - tuscias menuo  verysad.gif negaliu nieko gerti. o jei is to folikulo isaugs cista, tai tada ja dar naikint reiks...  blink.gif Na, bet as ir nenorejau labai rizikuot ir gert si cikla Clost, kad dar labiau neprisidirbt.
Kazkaip koleges visos pastebejo, kad apsizliumbus as  blush2.gif  unsure.gif


Neliudek taip stipriai, geriau nusiteik ir si cikla padirbeti smileysex.gif , po stimuliaciju gal ir naturaliai gausis nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 30, 08:51)
cray.gif labas rytas cray.gif nuo vakar zliumbiu, net darbe eile nuzliumbt sugebejau cray.gif Tas rupuziokas folikulas tebetupejo vakar vis dar tokio pat dydzio. Ir gine sake, kad nenori rizikuoti su stimuliacija turint toki folikula. As buvau soko busenoj mega_shok.gif ir liudna  verysad.gif  kad net nesugebejau pasiulyt ''gal rizikuojam''. Ji sako ''na, tau tik 25 metai ir pailsek si menesi, galbut pavasaris padarys savo''. Aisku... tai tik geros 4 savaites be nieko, bet as taip uzsidepresavau kad negaliu....

agnesse, isbrauk mano si menesi is stimuliacijos...  verysad.gif

console.gif
Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif
Jaučiu šis mėnuo kažkoks Š... verysad.gif Laikykitės mergytės unsure.gif Amade, tai kitą ciklą tikrai jau startuosi su stimuliacija, gal mėnesiukas pertraukos bus tik į naudą ax.gif
Elephant, gal dar kas užaugs po gonalio, o kelinta tau ciklo diena buvo?
Ir pas mane ne kokios naujienos verysad.gif
Šiaip nieko blogo, gleivinė užaugo nuo 0,2 iki 0,92 cm. Turiu vieną folikulą 15mm (vakar buvo 11c.d.), bet ne toj pusėj, kurioj tikėjausi verysad.gif Mano kairė kiaušidė visasi nedirba, nors didžiausias folikulas 8 c.d. kaip tik ten buvo. Tai kažkaip tuo dešiniuoju folikulu nelabai pasitikiu schmoll.gif
Ir dar po tiek dozių gonalio, tikėjausi, kad bent porą folikulų bus, o dabar tik vienas unsure.gif
Tai dar pasirodo ne viskas, dar 2 dozes gonalio liepė susileisti doh.gif . Iš viso man šitas ciklas kainavo 1000 Lt doh.gif doh.gif
Tai labai bus gaila, jei bus nesėkmingas verysad.gif
Atsakyti