Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(Murauskė @ 2007 03 29, 13:19)
Man mmm atėjo 03 20 ir man jau trečia stimuliacija unsure.gif

Įrašiau tave į sąrašiuką, tai mes kartu darysim testuką drinks_cheers.gif . O kada derlių apžiūrinėsit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 29, 13:33)
Įrašiau tave į sąrašiuką, tai mes kartu darysim testuką drinks_cheers.gif . O kada derlių apžiūrinėsit ax.gif

Ryt lekiu žiūrėti kaip auga mano derlius wub.gif , o taip jaudinuosi ir trokštu, kad viskas būtų gerai wub.gif rolleyes.gif
Agnesse, tikiuosi , kad testukų tikrai prireiks mums rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murauskė: 29 kovo 2007 - 12:45
QUOTE(Murauskė @ 2007 03 29, 13:42)
Ryt lekiu žiūrėti kaip auga mano  derlius wub.gif , o taip jaudinuosi ir trokštu, kad viskas būtų gerai wub.gif  rolleyes.gif
Agnesse, tikiuosi , kad testukų tikrai prireiks mums rolleyes.gif

Tai ryt daug naujienų turėsim, aš taip pat ryt pranešiu ką užauginau ax.gif
Tikiuosi, kad pas visas derlius bus geras, o pas Amade jau nebus cistukės ir jai bus paskirta stimuliacija thumbup.gif

Tai savaitgalis nusimato romantiškas blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 29, 14:30)
Tai ryt daug naujienų turėsim, aš taip pat ryt pranešiu ką užauginau ax.gif
Tikiuosi, kad pas visas derlius bus geras, o pas Amade jau nebus cistukės ir jai bus paskirta stimuliacija thumbup.gif

Tai savaitgalis nusimato romantiškas blush2.gif  ax.gif

Jo, savaitgalis bus romantiškai darbingas smileysex.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 29, 13:30)
Tai ryt daug naujienų turėsim, aš taip pat ryt pranešiu ką užauginau ax.gif
Tikiuosi, kad pas visas derlius bus geras, o pas Amade jau nebus cistukės ir jai bus paskirta stimuliacija thumbup.gif

Tai savaitgalis nusimato romantiškas blush2.gif  ax.gif


Nu tai abi pranesim, tu apie derliu, as apie planus siam ciklui mirksiukas.gif Tikiuosi uzderejo pas tave. Ir siaip, svarbiausia, nors ir vienas bet produktyvus ax.gif
O pas mane tikiuosi, kad nebus tos cistukes. Gal skausmingos ir gausios mmm gali buti pozymis to?... g.gif Nu, suzinosim.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 29, 14:51)
Nu tai abi pranesim, tu apie derliu, as apie planus siam ciklui  mirksiukas.gif Tikiuosi uzderejo pas tave. Ir siaip, svarbiausia, nors ir vienas bet produktyvus  ax.gif
O pas mane tikiuosi, kad nebus tos cistukes. Gal skausmingos ir gausios mmm gali buti pozymis to?...  g.gif Nu, suzinosim....  cool.gif

Amade, nebūtinai skausmingos ir gausios mmm reiškia cistą irnesakyk.gif ,nes man mmm buvo irgi labai gausios ir be proto skausmingos blink.gif , o jokių cistų ginė nerado rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Murauskė @ 2007 03 29, 13:56)
Amade, nebūtinai skausmingos ir gausios mmm reiškia cistą irnesakyk.gif ,nes man mmm buvo irgi labai gausios ir be proto skausmingos blink.gif , o jokių cistų ginė nerado rolleyes.gif


na, as norejau pasakyt, kad gal skausmas ir gausa reiskia, kad ta cista sunyksta lotuliukas.gif fantazuoju aisku lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 29, 15:43)
na, as norejau pasakyt, kad gal skausmas ir gausa reiskia, kad ta cista sunyksta  lotuliukas.gif fantazuoju aisku  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 29, 09:50)
Del atsiliepimo sveikatai ar poveikio 2.gif: ... nezinau... jau vakar rasiau, kad  tai labiau veikia pasalinius zmones, kuriems bet koks ''padejimas'' pastot asocijuojasi su kazkuo nenaturaliu ir kad vaikai buna neva kitokie... taip paskui sklinda kalbos  blink.gif As tai mazai kam pasakoju, o pati nebijau ir negalvoju, kad cia kazkas blogo...  schmoll.gif  schmoll.gif Na, galbut pastociau naturaliai kokiu 5-10 metu begyje... bet jei galima ta procesa pagreitint, tai kodel ne?...

na ar aš tau nenormali? lotuliukas.gif taigi ne visi pašaliniai mano, kad tai nenormalu, vat tu nemanai ax.gif Ištiesų apie mūsų ketinimus žino tik mano tėvai, artimiausios draugės kelios. bet...jau kartais gailiuosi, nes klausinėja pastoviai.KAIP?NE DAR? tai truputį erzina
fu...merginos, tik dabar teperskaičiau, ką prikalbėjot karsta.gif Ryt bus daug naujienų thumbup.gif aš taip užsivertusi, kad tik perskaitau ryte anksti ir vakare doh.gif nebepakalbu su jumis. Na, gal kol kas.
Beje, spenelius nuo ko gali skaudėti? Nuo clost. ar duph.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 29 kovo 2007 - 18:58
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 03 29, 19:49)
na ar aš tau nenormali? lotuliukas.gif taigi ne visi pašaliniai mano, kad tai nenormalu, vat tu nemanai ax.gif  Ištiesų apie mūsų ketinimus žino tik mano tėvai, artimiausios draugės kelios. bet...jau kartais gailiuosi, nes klausinėja pastoviai.KAIP?NE DAR? tai truputį erzina
fu...merginos, tik dabar teperskaičiau, ką prikalbėjot karsta.gif Ryt bus daug naujienų thumbup.gif aš taip užsivertusi, kad tik perskaitau ryte anksti ir vakare doh.gif nebepakalbu su jumis. Na, gal kol kas.
Beje, spenelius nuo ko gali skaudėti? Nuo clost. ar duph.?


Nuo abieju 4u.gif arba nuo nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 03 29, 20:06)
Nuo abieju 4u.gif arba nuo  nestuke.gif  4u.gif

na nestuke.gif atkrenta šį mėn. mirksiukas.gif
jezus maryja....ar negalėtų tas laikas greičiau eit doh.gif aš kaip stimuliuotis kuo greičiau noriu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 29, 10:38)

Elephant, kada startuosi su stimuliacijom, žiūriu tavęs neįrašiau blink.gif  ax.gif
Papildyta:
Dėl šalutinio poveikio turiu vieną pastebėjimą - svoris auga, nes tie hormonai labai apetitą žadina, todėl daugiau valgome, todėl ir storėjame ax.gif  Čia būdinga toms, kas linkusios pavalgyti blush2.gif  man taip pat tas galioja, todėl buvau priaugusi apie 6 kg. Dabar kai laikausi šiek tiek dietos, tai pastebiu, kad kartais vakare laaabai noriu pavalgyti blush2.gif , tuo tarpu kai vieną mėnesį negėriau jokių vaistų, visai valgyti nenorėjau schmoll.gif , net per daug būdavo.
O Duhp, tai jo - nusėda ant krūtinės thumbup.gif . Man patinka thumbup.gif
Kapril, o tai tu nežinojai, kad tau PKS blink.gif Bet juk tave stimuliavo. Nu nieko, Lietuvoj čia tau visas ligas devyniems mėnesiams išgydys wub.gif

Mane si cikla jau stimuliuoja, vakar buvau ziureti kas uzaugo verysad.gif nieko gero visi mazi 3.0 3.3 kitoje kiausideje 4.0 4.3 tai paskyre nuo sios dienos dar ir gonali leistis ir vel apie 11 c.d ziureti reikes ar kas pavyko verysad.gif Kazkaip jauciau kad niekas neauga, nemanau kad ir po gonalio kas nors uzaugs, o gleivine tai ziauriai plona 3.6 verysad.gif Nu zodziu nieko gero, tai net nenoriu i sarasiuka cray.gif
O del svorio augimo tai doh.gif as jau nebezinau kaip ir ka bedaryti, dabar jau nors nebeauga apsistojau ties vienu svoriu, bet taip paemus esu 10 kg priaugusi, tai tuos menesius kai vyro nebus, nebus stimuliaciju sakiau laikysiuosi delcios dietos doh.gif negaliu patiketi, kad to imsiuosi, visai ne mano budui lotuliukas.gif
Atsakyti