Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

aha, pavalgyt norą tai skatina.... aš kai pradėjau gerti duphaston, tai kažkaip nežiūrėjau ką valgau. atrodė, nu čia tai jau toks ir vaistas, tikrai nieko man nepakeis. visada buvau kūda, tai ir nekreipiau dėmesio, tol kol.... supratau, kad per pusę metų priaugau 20kg. ot taip.
dabar, kas tiesa didelėmis pastangomis jau 10kg numečiau, bet vat likutis antra tiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 29, 11:43)
Bet jauciu reikia pasirodyt, kad zinau apie Gonali ir pasisneket su gine...  blush2.gif O dar idomu... Gonalis sukelia O, ar kaip papildas Clost stimuliuoja?... mastau.gif

Ir tas ir tas stimuliuoja, bet kiek žinau, su gonaliu greičiau ir lengviau O įvyksta. Pavyzdžiui man aną ciklą po gonalio po 24 val. reikėjo susileisti Ovitrelį ir po 36 val. O jau buvo įvykus. Gal man net nereikėjo Ovitrelio, bet kaip sakiau, mes nerizikuojam ax.gif Ankstesniais ciklais, kai stimuliavo tik clost. po Ovitrelio susileidimo O įvykdavo tik po 48-50 val., ir tai tik vienas folikulas ovuliuodavo, kitam papildomai reikėdavo dar Ovitrelio

Papildyta:
QUOTE(blndz @ 2007 03 29, 11:44)
aha, pavalgyt norą tai skatina.... aš kai pradėjau gerti duphaston, tai kažkaip nežiūrėjau ką valgau. atrodė, nu čia tai jau toks ir vaistas, tikrai nieko man nepakeis. visada buvau kūda, tai ir nekreipiau dėmesio, tol kol.... supratau, kad per pusę metų priaugau 20kg. ot taip.
dabar, kas tiesa didelėmis pastangomis jau 10kg numečiau, bet vat likutis antra tiek  doh.gif

Aš tai laikausi dietos, gal negerai blush2.gif , bet labai bijau, kad po to visai nesugebsiu tų kilų numesti, nes kaip dažnai būna po gimdymo sutrinka medžiagų apykaita ir tada daryk ką nori, o svoris nekrenta schmoll.gif
Bet valgau įvairų maistą ir vartoju vitaminus, tai manau, kad mano organizmui užtenka visokių medžiagų ax.gif Jei pastočiau, tai tada aišku mesčiau visas dietas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 29, 11:56)
Papildyta:

Aš tai laikausi dietos, gal negerai blush2.gif , bet labai bijau, kad po to visai nesugebsiu tų kilų numesti, nes kaip dažnai būna po gimdymo sutrinka medžiagų apykaita ir tada daryk ką nori, o svoris nekrenta schmoll.gif
Bet valgau įvairų maistą ir vartoju vitaminus, tai manau, kad mano organizmui užtenka visokių medžiagų ax.gif Jei pastočiau, tai tada aišku mesčiau visas dietas ax.gif


na, man tai nerekėjo imtis jokių kardinalių priemonių. svarbiausia nevalgyt po šešių ir apskritai žiūrėt ką valgai. pirmas kelias savaites žiauriai sunku, o po to pripranti 4u.gif sveikai ir kokybiškai maitinantis ir nevalgant trigubų porcijų viskas normaliai. tik vat tas alkio jausmas kartais taip viską nori sugriauti blush2.gif
o ir pradėjus lauktis.... kai pasižiūriu kaip žmonės sugeba priaugti beveik po 30kg ir teisinasi, kad dėl to kad laukiasi... nu nežinau, pagimdžius teoriškai sumažėja tik apie 10kg. nors, niekada negimdžiau, tai lengva čia man šnekėt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blndz: 29 kovo 2007 - 11:03
QUOTE(cooliuke @ 2007 03 28, 23:11)
sake pas mane gleivine per plona 0.7 (kai sake su 0.8  jau galima is bedos  pastoti) kaip ta gleivine pastorinti? smile.gif

O kelintą ciklo dieną tokia gleivinė buvo? ax.gif Tikrai žinau, kad kažkuri mergina, berods, Femme, pastojo su tokia gleivine. O šiaip ji paaugs dar iki O. Na, o vaistukai, kurie storina gleivinę - Estrofemas, aš juos geriu dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 29, 10:21)
Kažkas klausė kiek kainuoja gonalis - 100Lt, o jo reikia kiekvienai individualiai, šį ciklą man skyrė 3 injekcijas, kitoms 4, kitoms 6. Mano ginis sakė, kad kartais būna, kad skiria net 36 blink.gif  Tai dar perklausiau, ar gerai išgirdau blink.gif . Čia toms, kurioms IVF daro ir jų kiaušidės visai negamina kiaušinėlių, tai tokios dozės padeda, bet eina sau, čia gaunasi arkliška dozė blink.gif
Amade, jei pas tave su clost. nesistimuliuos, tai tau tikrai paskirs gonalį, arba gonalį+clost. Kiek žinau, dar yra kažkokie stimuliuojantys be šitų, tik pavadinimo neatsimenu. Berods Gilajai juos skiria ax.gif

Visu pirma, vaistai matuojami ne injekcijomis, o vienetais arba mg (jei kalbame apie lostilbegyto tbl). Juk jie ir supakuoti skirtingai buna.
Clostilbegytas - sintetinis hormonas, bet gerokai pigesnis, todel paprastai ji skiria gydymo pradziai. Ji galima vartoti ~ 12 ciklu. Paskui dar prideda gonali (arba puregona). Tie abudu - naturalus hormonai, bet labai brangus.
Atsakyti
Pastebėjau vieną dalyką- kai geriu clost tai yra, galima sakyti, žvėriškas noras smileysex.gif blush2.gif .Maniaus kad taik šiaip užeina, bet jau trečią ciklą kai stimuliuojam,tai įsitikinau, kad tam turi įtakos clost biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 29, 10:38)

Dėl šalutinio poveikio turiu vieną pastebėjimą - svoris auga, nes tie hormonai labai apetitą žadina, todėl daugiau valgome, todėl ir storėjame ax.gif  Čia būdinga toms, kas linkusios pavalgyti blush2.gif  man taip pat tas galioja, todėl buvau priaugusi apie 6 kg. Dabar kai laikausi šiek tiek dietos, tai pastebiu, kad kartais vakare laaabai noriu pavalgyti blush2.gif , tuo tarpu kai vieną mėnesį negėriau jokių vaistų, visai valgyti nenorėjau schmoll.gif , net per daug būdavo.
O Duhp, tai jo - nusėda ant krūtinės thumbup.gif . Man patinka thumbup.gif



na, man tai tas svoris visai neauga tfu tfu... po nesekmingojo nestumo prisidejo gal 2 kg, kuriais neatsikratau, bet daugiau tai nei apetitas nekyla, nei ka... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(blndz @ 2007 03 29, 10:44)
aha, pavalgyt norą tai skatina.... aš kai pradėjau gerti duphaston, tai kažkaip nežiūrėjau ką valgau. atrodė, nu čia tai jau toks ir vaistas, tikrai nieko man nepakeis. visada buvau kūda, tai ir nekreipiau dėmesio, tol kol.... supratau, kad per pusę metų priaugau 20kg. ot taip.
dabar, kas tiesa didelėmis pastangomis jau 10kg numečiau, bet vat likutis antra tiek  doh.gif


blink.gif 20kg pridejo?... Nu man kazkaip ne... tik krutine padidejo ir tiek... blush2.gif

QUOTE(agnesse @ 2007 03 29, 10:56)
Ir tas ir tas stimuliuoja, bet kiek žinau, su gonaliu greičiau ir lengviau O įvyksta. Pavyzdžiui man aną ciklą po gonalio po 24 val. reikėjo susileisti Ovitrelį ir po 36 val. O jau buvo įvykus. Gal man net nereikėjo Ovitrelio, bet kaip sakiau, mes nerizikuojam ax.gif Ankstesniais ciklais, kai stimuliavo tik clost. po Ovitrelio susileidimo O įvykdavo tik po 48-50 val., ir tai tik vienas folikulas ovuliuodavo, kitam papildomai reikėdavo dar Ovitrelio



Bet gonali kartu su Clost reikia naudot, ar irgi individualu?... blush2.gif Nenoriu nusisneket, kai uzklausiu gines...

QUOTE(Murauskė @ 2007 03 29, 11:41)
Pastebėjau vieną dalyką- kai geriu clost tai yra, galima sakyti, žvėriškas noras smileysex.gif  blush2.gif .Maniaus kad taik šiaip užeina, bet jau trečią ciklą kai stimuliuojam,tai įsitikinau, kad tam turi įtakos clost biggrin.gif


mastau.gif jauciu, man irgi padidejes noras buvo... nors... ir MB aiskinau, kad negali buti ''nenoriu, pavargau'' , nes geriu vaistus ir smileysex.gif: BUTINA lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
MB nuo tokių mano "vaizdelių" jau baigia pakraupti blush2.gif ,nesupranta,kas su manimi darosi, kad taip noriu smileysex.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 29, 12:49)
Bet gonali kartu su Clost reikia naudot, ar irgi individualu?... blush2.gif Nenoriu nusisneket, kai uzklausiu gines...

Čia irgi individualu ax.gif ir dozės skiriasi ir laikas, kada ax.gif
O man nuo clost. tikrai nesinori smileysex.gif schmoll.gif. Vat aš ir pergyvenu, kad tai darome tik todėl, kad REIKIA. blush2.gif
Chiara, ačiū, kad pataisote mūsų sapaliojimus aciuks.gif
Murauske, kada tau mmm šį ciklą prasidėjo, įtrauksiu tave į sąrašiuką ir kelinta tau ši stimuliacija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 29, 13:15)
Čia irgi individualu ax.gif  ir dozės skiriasi ir laikas, kada ax.gif
O man nuo clost. tikrai nesinori smileysex.gif  schmoll.gif. Vat aš ir pergyvenu, kad tai darome tik todėl, kad REIKIA. blush2.gif
Chiara, ačiū, kad pataisote mūsų sapaliojimus aciuks.gif
Murauske, kada tau mmm šį ciklą prasidėjo, įtrauksiu tave į sąrašiuką ir kelinta tau ši stimuliacija ax.gif

Man mmm atėjo 03 20 ir man jau trečia stimuliacija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 29, 12:15)
Čia irgi individualu ax.gif  ir dozės skiriasi ir laikas, kada ax.gif
O man nuo clost. tikrai nesinori smileysex.gif  schmoll.gif. Vat aš ir pergyvenu, kad tai darome tik todėl, kad REIKIA. blush2.gif



as nezinau, ar pas mane noras didesnis, ar didesnis todel, kad pagalvoju, kad GALBUT pagaliau kazkas pavyks... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 29, 13:20)
as nezinau, ar pas mane noras didesnis, ar didesnis todel, kad pagalvoju, kad GALBUT pagaliau kazkas pavyks... blush2.gif

Aš tai beveik įsitikinusi,kad clost-savotiškas afrodiziakas ax.gif
Atsakyti