Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(blndz @ 2007 03 28, 14:12)
tai jeigu būsiu sąraše, tai greičiau gal laikas eis ir atrodys, kad jau tuoj tuoj  lotuliukas.gif


tai ziurek, kad ir nesulauktum tos stimuliacijos blush2.gif dar daug laiko, pasidarbuokit, kaip tik O turetu buti siom dienom tau, jei balandzio 14 mmm turi buti... blush2.gif Ridau, ka reikia daryti - smileysex.gif: smileysex.gif: smileysex.gif: jei kartais nezinai... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
a jo? o vaikus ne gandras atneša? lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu reikės vyrui pasakyti, kad purentų plunkneles tada lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2007 03 28, 14:24)
a jo? o vaikus ne gandras atneša? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nu reikės vyrui pasakyti, kad purentų plunkneles tada  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


nu, pakankink tu ji... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pokstininkes jus lotuliukas.gif
a vot man idomu pasidare siaip ar yra kokia nors statistika pas gydytojus kiek procentu po pirmos antros trecios stimuliacijos ir pan susilaukia angelu. Nu siaip idomumo delei ax.gif g.gif
ir siaip mergaites noriu jusu paklausti, koks poveikis tu stimuliuojanciu hormoniniu vaistu? Virssvoris, nuotaiku kaita? ar dar kas nors?
ir dar klausimelis api vaikeli kuris buvo pradetas naturaliai ir ta kuris pradetas stimuliacijos pagalba. Ar tos visos stimuliacijos nedaro itakos paciam vaisiui? Ar tas pats kas naturaliai? oj kiek cia jusu priklausinejau smile.gif bandau moraliskai ruostis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilkaa: 28 kovo 2007 - 14:49
QUOTE(Vilkaa @ 2007 03 28, 14:49)
pokstininkes jus  lotuliukas.gif
a vot man idomu pasidare siaip ar yra kokia nors statistika pas gydytojus kiek procentu po pirmos antros trecios stimuliacijos ir pan susilaukia angelu. Nu siaip idomumo delei  ax.gif  g.gif
ir siaip mergaites noriu jusu paklausti, koks poveikis tu stimuliuojanciu hormoniniu vaistu? Virssvoris, nuotaiku kaita? ar dar kas nors?
ir dar klausimelis api vaikeli kuris buvo pradetas naturaliai ir ta kuris pradetas stimuliacijos pagalba. Ar tos visos stimuliacijos nedaro itakos paciam vaisiui? Ar tas pats kas naturaliai? oj kiek cia jusu priklausinejau smile.gif bandau moraliskai ruostis  biggrin.gif


man irgi idomi ta statistika butu. nes vakar skaitinejau apie IUI ir IVF ir labai nusivyliau, kad IUI tikimybe 10-15% unsure.gif Kazkaip man labai mazai pasirode. IVF apie 30%, na, geriau jau... O apie stimuliacijas dar neteko skaityt... ax.gif

man poveikis buvo... labai pilva skaudejo-maude. Gal todel kad folikulai augo, nzn. Ir po O, pries mmm spenelius nerealiai skaudejo ir prisisvaigau, kad jau nestuke.gif ... nes siaip tik pacius papukus skaudedavo... blush2.gif Svoris neauga, tfu tfu... nors... kazkaip as tu pasaliniu poveikiu nebijau, nes 2.gif: man pacioj paciausioj vietoj. Sutikciau kad ir 10 kg pridet hihihi.gif

Del poveikio vaisiui... manau labiau siaip poveikis moralinis, ypac jei zino ne tik patys arimiausi ir supratingiausi zmones. Visokios babulkos gali prisipletkint, kad ''dirbtinis'' vaikas... unsure.gif Mes tai net vyro mamai nesakem, kaip vaikus darom lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Zino tik mano tevai, sesuo ir vyro teta, kuri siaip siuo klausimu man padeda... ir puse SM, aisku hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(lasiniuotis @ 2007 03 28, 11:39)
Geriau chlostilbelg nuo 5 iki 9 d, tada pregnylis tris kartus ir ovitrelli.Ovuliacija ivyko per 36 h.Darbavomes mes su vyru tada kas diena, ir dar po ovuliacijos 2 dienas.Po ovuliacijos- diuphaston iki siol.Kraujo tyrima dariau 13 diena po ovitrlli suleidimo, buvo 16.57, po dvieju dienu buvo 120, paskui 2000.

sveikinu pagavus savo stebukliuka 4u.gif tik mane neramina klausimas ar cia niekas nesumaisyta - tau tikrai po clost leido 3 pregnyl (gal vis gi Gonal ax.gif ) ir dar ovitrelle g.gif

Beje sveikinimai jusu skyreliui isigijus LINIUOTE drinks_cheers.gif as cia trumpam uzejau pasisveciuot is IUI skyrelio. Sekmes visoms wub.gif
Atsakyti
reikes ir man apie Gonal ir ovitrelli gines paklaust... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkaa @ 2007 03 28, 14:49)
pokstininkes jus  lotuliukas.gif
a vot man idomu pasidare siaip ar yra kokia nors statistika pas gydytojus kiek procentu po pirmos antros trecios stimuliacijos ir pan susilaukia angelu. Nu siaip idomumo delei  ax.gif  g.gif
ir siaip mergaites noriu jusu paklausti, koks poveikis tu stimuliuojanciu hormoniniu vaistu? Virssvoris, nuotaiku kaita? ar dar kas nors?
ir dar klausimelis api vaikeli kuris buvo pradetas naturaliai ir ta kuris pradetas stimuliacijos pagalba. Ar tos visos stimuliacijos nedaro itakos paciam vaisiui? Ar tas pats kas naturaliai? oj kiek cia jusu priklausinejau smile.gif bandau moraliskai ruostis  biggrin.gif

Va visi salutiniai poveikiai naudojant clostilbegyt'a:
galvos svaigimas arba skausmas, pykinimas, vėmimas (kartais), depresija,
nuovargis, nerimas, negalėjimas užmigti, kūno svorio padidėjimas, pilvo
skausmas, karščio pylimas. Kai kurie nepageidaujamo poveikio simptomai, pvz., regos sutrikimas, išnyksta nutraukus vaisto vartojimą. Kai kurioms moterims dėl cistų atsiradimo gali padidėti kiaušidės. Jeigu jos tampa 4-8cm dydžio, reikia matuoti bazinę temperatūrą. Gydymą būtina nutraukti, kai ji tampa dvifazė. Vartojant vaisto ilgai, gali slinkti plaukai, tačiau vėliau jie atauga. Retai galimas odos išbėrimas, alerginis dermatitas, krūtų skausmas, skausmingos mėnesinės, šlapinimosi sutrikimas. Net gydymo metu galimas nėštumas (dvynukai).
Siaip jau tau yra sintetinis hormonas ir poveikio vaisiui jis neturi, nebet mamyte svorio priauga mirksiukas.gif
Statistikos jau ne viena cia teiravosi, deja niekas tokios statistikos neveda, cia nebent kas nors dare tyrimus siuo klausimu, bet cia kaip eiline apklausa.
O siaip tai yra individualus dalykas, viena gali po pirmos stimuliacijos pastoti, kita ir 7 metus besistimuliuodama nepastoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2007 03 28, 16:19)
Va visi salutiniai poveikiai naudojant clostilbegyt'a:
galvos svaigimas arba skausmas, pykinimas, vėmimas (kartais), depresija,
nuovargis, nerimas, negalėjimas užmigti, kūno svorio padidėjimas, pilvo
skausmas, karščio pylimas. Kai kurie nepageidaujamo poveikio simptomai, pvz., regos sutrikimas, išnyksta nutraukus vaisto vartojimą.


aha, maždaug supratau. po vaistukų vartojimo turėčiau būti maždaug tokia: labai stora, akla, be plaukų, apsivėmusi ir nemiegojusi. nu džiuginanti perspektyva sakyčiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2007 03 28, 15:24)
aha, maždaug supratau. po vaistukų vartojimo turėčiau būti maždaug tokia: labai stora, akla, be plaukų, apsivėmusi ir nemiegojusi. nu džiuginanti perspektyva sakyčiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


as irgi taip SB pokstavau kad busiu stora, prieakle, beplauke, pikta... lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Bet del tu nuotaiku kaitu tai nzn... unsure.gif Kazkaip galbut labiau sau leidi jautriau i daug ka reaguot ir pasiteisint ''salutiniu poveikiu'' ax.gif
Papildyta:
O kiek kainuoja Gonalis? g.gif kazkur kazkas rase, bet gal kuri nors dar parasytu... ax.gif
Atsakyti
palik jus, tai kad pripliurpsit lotuliukas.gif na, negali sakyti, kad mums būdinga nuotaikų kaita lotuliukas.gif išsiviepusios visos iki ausų hihihi.gif

Blndz, viliojanti perspektyva lotuliukas.gif ...sutinku irnesakyk.gif bus tų palukų hihihi.gif

agnesse, man bus tik 2 stimuliacija. pirmoje niekas neužaugo...tai kaip skaitosi? beje, kada mmm atkeliaus nelabai žinau, lyg ant velykų žada lotuliukas.gif parašysiu, kai sulauksiu mirksiukas.gif

O dėl pastojimo tikimybės, tai skaičiau informaciniame lapelyje, jog dažniausiai po 4 pastoja. bet paistalai kažkaip jaučiu. Gi ir ilgiau nesusilaukia. taigi ta statistika...nestatistiška lotuliukas.gif

Spanguole, linkim ir tau 2.gif kuo greičiau, mes ten į IUI skyrelį pora gandriukų pasiųsim lotuliukas.gif thumbup.gif

godulia wub.gif wub.gif wub.gif ir dar kartą wub.gif wub.gif wub.gif saugok savo angeliukus. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 28 kovo 2007 - 16:14
QUOTE(blndz @ 2007 03 28, 15:24)
aha, maždaug supratau. po vaistukų vartojimo turėčiau būti maždaug tokia: labai stora, akla, be plaukų, apsivėmusi ir nemiegojusi. nu džiuginanti perspektyva sakyčiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif juokas pro asaras, tau gali is vis jokie simptomai nepasireiksti, arba tik vienas is ju, taip kad mirksiukas.gif
QUOTE(Amade @ 2007 03 28, 15:43)
as irgi taip SB pokstavau kad busiu stora, prieakle, beplauke, pikta...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Bet del tu nuotaiku kaitu tai nzn...  unsure.gif Kazkaip galbut labiau sau leidi jautriau i daug ka reaguot ir pasiteisint ''salutiniu poveikiu''  ax.gif
Papildyta:
O kiek kainuoja Gonalis?  g.gif kazkur kazkas rase, bet gal kuri nors dar parasytu...  ax.gif

Kazkur sake, kad gonalis apie 100 lt viena ampule unsure.gif
Atsakyti