Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

QUOTE(Gilaja @ 2007 03 28, 12:51)
linkiu, kad ta cista būtų išgaravus ir sėkmingai pradėtum naują stimuliaciją  wub.gif


mastau.gif o imanoma taip, kad pirmadieni ji buvo, siandien atejo mmm ir ryt vakare kai eisiu pas gine jos jau nebebus?... g.gif Man cia kazkaip mistiskai skamba... unsure.gif
Atsakyti
Gilaja, įrašiau tave į sąrašiuką ax.gif
Amade, tai tau jau antrą stimuliaciją prirašiau, gerai ax.gif
Dabar galvoju, gal reikia prie mūsų nikų ir pirmą mmm dieną parašyti, tada matysim, kada laikas testukus darytis bigsmile.gif
Atsakyti
agnesse - ok, kad man 2 stimuliacija irasei, jei ryt pasakys, kad nestimuliuojam, isbrauksim mane menesiukui mirksiukas.gif
Del mmm dienos, tai manau, kai rasom, nuo kurios dienos stimuliacija, tai rasom pirma mmm diena, a? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 28, 14:14)
Gilaja, įrašiau tave į sąrašiuką ax.gif
Amade, tai tau jau antrą stimuliaciją prirašiau, gerai ax.gif
Dabar galvoju, gal reikia prie mūsų nikų ir pirmą mmm dieną parašyti, tada matysim, kada laikas testukus darytis bigsmile.gif


agnesse, buk gerute, pataisyk truputi info saraselyje, as pastojau po 2 stimuliacijos ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Amade @ 2007 03 28, 13:52)
mastau.gif o imanoma taip, kad pirmadieni ji buvo, siandien atejo mmm ir ryt vakare kai eisiu pas gine jos jau nebebus?...  g.gif Man cia kazkaip mistiskai skamba...  unsure.gif


Amade, tikrai imanoma, man taip yra buve, o po menesiniu nieko neliko... tai tikiuosi, kad kaip nors ir sita isgaruos, nes salia nestumo ji man labai nepatinka...
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 28, 14:25)
agnesse - ok, kad man 2 stimuliacija irasei, jei ryt pasakys, kad nestimuliuojam, isbrauksim mane menesiukui  mirksiukas.gif
Del mmm dienos, tai manau, kai rasom, nuo kurios dienos stimuliacija, tai rasom pirma mmm diena, a?  4u.gif

Taip ir padariau, kada prasideda mmm, tą dieną ir įrašau kaip stimualiacijos dieną. Tada matysim, kam laikas apsiusiot testuką biggrin.gif thumbup.gif
Dar permečiau kelis puslapius, tai dar prirašiau kelias merginas, kurios stimuliuojasi, ale nežinau nuo kada. Matot, kiek jau mūsų ax.gif
Tai merginos, prašau prisiduoti, kada jums prasidėjo mmm rolleyes.gif

Papildyta:
Pataisiau ax.gif
Atsakyti
mano pirmą stimuliaciją prašom įtraukti į sarašiuką baladžio mėn. ale tik nesusigaudau kada kas ten bus blush2.gif
Atsakyti
godulia, bet ryt man bus tik 2 mmm diena, o nuo 5-os stimuliacija... o 5 diena bus sekmadieni... unsure.gif Na, tikekimes, kad jos jau ryt nebebus... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2007 03 28, 14:47)
mano pirmą stimuliaciją prašom įtraukti į sarašiuką baladžio mėn. ale tik nesusigaudau kada kas ten bus  blush2.gif

Blndz, kada tau prasidėjo mmm šį ciklą, aš įtraukiu į sąrašiuką nuo pirmos mmm dienos ax.gif
Labai šaunu, kad prisijungi prie mūsų mirksiukas.gif
Atsakyti
tai man reikia sulaukti sekančių mmm, o jos mano skaičiavimu bus.... tik balandžio 14 unsure.gif nu aš labai iš anksto į sąrašą noriu papult ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2007 03 28, 14:04)
tai man reikia sulaukti sekančių mmm, o jos mano skaičiavimu bus.... tik balandžio 14  unsure.gif nu aš labai iš anksto į sąrašą noriu papult  ax.gif  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip tam multike, kur oziukas visus suskaiciavo. tai ir tu suskaiciuota nori buti hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 03 28, 14:14)
Gilaja, įrašiau tave į sąrašiuką ax.gif

Ačiū, Agnesse wub.gif
Tik pataisyk datą iš kovo 28 į kovo 27 mirksiukas.gif nes mmm pirma diena buvo vakar mirksiukas.gif Ačiukas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gilaja: 28 kovo 2007 - 14:09
QUOTE(Amade @ 2007 03 28, 15:05)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kaip tam multike, kur oziukas visus suskaiciavo. tai ir tu suskaiciuota nori buti hihihi.gif


tai jeigu būsiu sąraše, tai greičiau gal laikas eis ir atrodys, kad jau tuoj tuoj lotuliukas.gif
Atsakyti