Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

Dėl Ramintos - baisokai skamba paskyrimas. Tiesą sakant man labai sunku patikėti, kad net nepatyrusi gydytoja taip paskirtų. Visgi labiau esu linkusi manyti, kad pati Raminta ne taip suprato.
Bet kokiu atveju vaistus turi nutraukti. Tegul pasižiūri echoskopiškai kas ten pas tave vyksta po tokių reikalų. Jeigu gydytoja pasakys, kad tu viską teisingai supratai ir ji būtent taip tau ir paskyrė, tuoj pat eik konsultuotis pas Bogdanskienę ar Usonienę.
Elektrofarezė kaip suprantu - senas, primityvus ir iš esmės nieko ypatingai nekeičiantis fizioterapijos metodas. Spėju, kad tavo gydytoja jau pensinio amžiaus.
Bet kokiu atveju tau ko gero iš viso daugiau nebebus galima vartoti Clostelbegyto (t.y. išnaudojai visą resursą juos gerti), kur besigydytum prieš kitą bandymą stimuliuotis BŪTINAI įspėk gydytoją, kad jau esi tiek šio vaisto išgėrusi (aktualus ne kursas, o išgertų tablečių skaičius).
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 25, 00:50)
nebuk tokia kategoriska del pirmumo smile.gif tiriami yra abu, ir moteris, ir vyras, bet kuris pirmas, nera reiksmes  mirksiukas.gif  (biski kabinejuos sian prie taves atrodo smile.gif )



Kai kuriems reikia kategoriškumo, pati žinai kaip merginos viską sugeba supainioti. Tai mus pradėjo tirti kartu, bet vistiek gaunasi kad vyras ištirtas pirmesnis, nes moteris turi sulaukti tam tikrų dienų kai gali tirti hormonus, o vat vyrams nieko laukti nereikia. Čia tas kategoriškumas tam, kad nepamirštų jog ir vyrą reikia ištirti. mirksiukas.gif

Kabiniejiesi ne biški, o konkrečiai taip.... Tik jūs, labai daug žinančios merginos, kažkodėl jau pačios pastebėjot, kad šitam skyrelyje merginos daug netikslumų rašo, o jūs kažkodėl jų nepataisot. Surpantu, kad tingisi tą patį per tą patį rašyti ir atsakinėti, bet bent jau parašykit žodį NESAMONĖ, kad susimastytų.... 4u.gif

Merginos kurios lankotės šitam skyrelyje, nepamirškit paskaityti ir kitų skyrelių, ten daug informacijos kuri jums tikrai praverstų ir nepatingėkit atsiversti archyvą idant išvengti pasikartojančių tų pačių klausimų.

O dėl to kontrasto tirpdymo, aš esu gavusi tokią informaciją, jei aš neteisi ir tą tu tikrai žinai - parašyk. Aš tikrai nesupyksiu, nes aš tikrai žinau, kad negaliu visko žinoti ir net žinau kad galiu klysti. Įsivaizduoji kokia aš protinga lotuliukas.gif

Gerai daugiau neberašysiu ir nekomentuosiu, nes aš jau pati nebežinau kas iš to ką aš žinau yra teisinga, o kas ne.....
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nendrė: 25 kovo 2007 - 12:08
QUOTE(Nendrė @ 2007 03 25, 13:06)
O dėl to kontrasto tirpdymo, aš esu gavusi tokią informaciją, jei aš neteisi ir tą tu tikrai žinai - parašyk. Aš tikrai nesupyksiu, nes aš tikrai žinau, kad negaliu visko žinoti ir net žinau kad galiu klysti. Įsivaizduoji kokia aš protinga  lotuliukas.gif


Kaip kitoje temoje parašė Daiva: "elementari logika sako, kad"... jei taip būtų lengva saaugų atsikratyt, tai daug kam problemos išnyktų. Kontrastas yra tiesiog, na, matomas skystis, kuri lengva stebėti ir tiek, jokių gydomųjų savybių jis neturi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 25 kovo 2007 - 12:11
QUOTE(Mirėja @ 2007 03 25, 12:10)
Kaip kitoje temoje parašė Daiva: "elementari logika sako, kad"... jei taip būtų lengva saaugų atsikratyt, tai daug kam problemos išnyktų. Kontrastas yra tiesiog, na, matomas skystis, kuri lengva stebėti ir tiek, jokių gydomųjų savybių jis neturi.

Ačiū Mirėja, aš tikrai esu skaičiusi tai ką rašiau. Bet jeigu jūs taip sakot - tai patikėsiu jumis, jūs vistiek daugiau žinot apie tai. biggrin.gif Ačiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nendrė: 25 kovo 2007 - 12:15
tamsta mokytoja...... lotuliukas.gif wub.gif

tikrai nemanau kad kontrastas, skirtas gimdos nuotraukai daryti, tirpdo saagas. Daiva gal pasakys paskutini zodi biggrin.gif


QUOTE(Nendrė @ 2007 03 25, 13:06)
Kai kuriems reikia kategoriškumo, ...

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 25, 12:13)
tamsta mokytoja......  lotuliukas.gif  wub.gif 

tikrai nemanau kad kontrastas, skirtas gimdos nuotraukai daryti, tirpdo saagas. Daiva gal pasakys paskutini zodi  biggrin.gif


Nesiginčysiu, nes tikrai nežinau. Nesu daktarė, jei taip sakot - taip ir yra. Tuo labiau pati gimdos nutoraukos nesu dariusi (tiesiai laparaskopiją dariau). TIk skaitinėjau daug apie tai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2007 03 25, 13:13)
Ačiū Mirėja, aš tikrai esu skaičiusi tai ką rašiau. Bet jeigu jūs taip sakot - tai patikėsiu jumis, jūs vistiek daugiau žinot apie tai.  biggrin.gif Ačiu.


Aš irgi esu girdėjus tokią nuomonę, kad tirpdo, ar kad "didelių spaudimų leidžiant kontrastą "pamuša"", ar kad "praplauna ir viskas susitvarko". Tikrai girdėjau. Bet kad turbūt čia iš senų laikų užsilikusi nuomonė, arba prietaras, arba laaabai jau atskirais sėkmingais atvejais taip nutinka.

Aš tai tikrai nesikabinėju. Nei biški,nei rimtai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 25 kovo 2007 - 12:20
atsargiai reikia su komentarais..... as kiekviena kart komentuodama abejoju ar esu 100 procentu teisi smile.gif

QUOTE(Nendrė @ 2007 03 25, 13:16)
Nesiginčysiu, nes tikrai nežinau....

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 25, 12:13)
tamsta mokytoja......  lotuliukas.gif  wub.gif 

tikrai nemanau kad kontrastas, skirtas gimdos nuotraukai daryti, tirpdo saagas. Daiva gal pasakys paskutini zodi  biggrin.gif



kontrastas gali grynai mechaniškai šiek tiek pravalyti kiaušintakius
Atsakyti
Merginos, šiandien "gandrinės" bigsmile.gif ruošiamės. soske.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 25 kovo 2007 - 13:54
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 03 25, 14:53)
Merginos, šiandien "gandrinės" bigsmile.gif ruošiamės. soske.gif  hihihi.gif


Per mano kiema siandiena praskrido gandras 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 03 25, 17:40)
Per mano kiema siandiena praskrido gandras  4u.gif  thumbup.gif

pas mus ant sodybos stogo du sukiojasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif galėtų kokį gėrį pametėti, a?
Atsakyti