Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

visos čia viską žino tongue.gif
Atsakyti
shibori veltas salikas
Atsakyti
user posted image
Galima ir kuklesnį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 05 03, 16:27)

aciu 4u.gif geliukes labai fainos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 04 02, 13:22)
O ko cia nebesuzinoti, juk paskaicius keleta puslapiu viskas aisku kaip ant delno, negi reikia viska su iliustracijomis parodyt  rolleyes.gif . Taigi galiu parasyt: imate skiaute sintetinio audinio ir tampriai jame priraisiojate zirniu, pupeliu , galima sagu, stikliniu rutuleliu, centu, na kas jums patiktu pagal forma ir paskui verdate suraisiota audini apie 15 minuciu. Istraukiate is vandens ir padedate dziuti. Kai isdziusta nurisate viska ir vualia. Paskui jau fantazijos reikalais ar puosite dar kaip nors ar nea.
Apie dazyma nieko nezinau todel nerasau  ax.gif

g.gif na manau kad maistas tai tikrai netinka schmoll.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(idn @ 2007 05 04, 12:26)
g.gif  na manau kad maistas tai tikrai netinka schmoll.gif  mirksiukas.gif


kodėl taip manai? Bandžiau su didesniais žrniais - labai gražu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(idn @ 2007 05 04, 12:26)
g.gif  na manau kad maistas tai tikrai netinka schmoll.gif  mirksiukas.gif

tinka, išbandyta, beja mačiau, kad tinka butelių plastmasiniai kamščiai bigsmile.gif
Atsakyti
žodžiu noriu pabandyti per išeigines ,tik man pasakykit virinti reikia skalbimo mašinoje ar ant vyrykles,ir jeigu aš suviniočiau akmenukus ar tiktu, g.gif
Atsakyti
Virinti puode ant virykles.
Atsakyti
Sveikos,na aš irgi susigundžiau burbulinėm,viską padariau kaip ir priklauso,bet dėja,labai prastai gavosi,nelaiko formos,galvoju,kad skarelės matėrjolas netinkamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 05 05, 09:09)
Virinti puode ant virykles.



o iš kur aš žinosiu,kas ten tikrai 90 laipsnių g.gif ,ir patarkit tiksliau ,ką gi geriausia deti į vidų,ir kas geriasusiai laiko gumytes ar siūlais apryšti.
Ačiū rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2007 05 05, 07:31)
žodžiu noriu pabandyti per išeigines ,tik man pasakykit virinti reikia skalbimo mašinoje ar ant vyrykles,ir jeigu aš suviniočiau akmenukus ar tiktu, g.gif


tik ant virykles, nebijo, kai vanduo verda, tai tikrai buna 90 laipsniu mirksiukas.gif

QUOTE(rulle @ 2007 05 05, 08:19)
Sveikos,na aš irgi susigundžiau burbulinėm,viską padariau kaip ir priklauso,bet dėja,labai prastai gavosi,nelaiko formos,galvoju,kad skarelės matėrjolas netinkamas g.gif


matyt silka vyniojai g.gif

QUOTE(Marinčik @ 2007 05 05, 09:17)
o iš kur aš žinosiu,kas ten tikrai 90 laipsnių g.gif ,ir patarkit tiksliau ,ką gi geriausia deti į vidų,ir kas geriasusiai laiko gumytes ar siūlais apryšti.
Ačiū rolleyes.gif


as dedu dekoratyvinius tuos stiklinius rutuliukus, pas mane paplokstenti tokie. O vynioju ir raisioju su 40 nr. paprastu siulu.
Atsakyti