Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

QUOTE(sirenute @ 2007 04 06, 10:53)
Man tai vienas galas tai  palyginus vienodai gavosi, bet kitas tai  truputi nusikreivino, bet as tai risu su gumytem, tai pradzioje abiejuose sonuose surisu, o paskui link vidurio einu.


eilute? o kitoje eilutėje į tarpelius burbuluoji?
ir prašom prašom pasirodyti, kai gavosi bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2007 03 24, 17:50)
manau reikia paklausti gosiuko apie visas suptilybes...  4u.gif  aišku jeigu ji tik mums išduos  lotuliukas.gif

sveikos, darbstuoles,
matau, kad man dar yra ko is jusu pasimokyti thumbup.gif
Labai zavi ideja del tu megztu salikuciu, bet kiek ten turi buti darbeliio doh.gif , juk dar reikia pradzioj numegzti...Sekmes jum
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2007 03 24, 13:27)
gal ir nevisai į temą, bet aš tai sagę dariau tokia technika, tai labai lengvai išėjo tie bumbulai. truputį pavirinau ir tiek, paskui nudažiau šilko dažais, bet jei kokiam skalbiamam daiktui tai nežinau dėl dažų užtvirtinimo g.gif , nebent garinant

user posted image


Labas, nacyte,
biggrin.gif oi, kaip idomu, smile.gif kad panasiai mastom g.gif , mat tokia sege as pries metus buvau issiuntus i ukmerge,( tik ji buvo pilka), taip pat zigzagu piesinukais padekoruota ir siuvineta karoliukais... Viena is pirmuju mano burbuliniu darbeliu. Daug laikiuko, tai nebedariau kuri laika. Tavo labai puosni gavosi.
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2007 04 06, 10:58)
eilute? o kitoje eilutėje į tarpelius burbuluoji?
ir prašom prašom pasirodyti, kai gavosi  bigsmile.gif  mirksiukas.gif

Ne ne i tarpelius, o lygiai taip pat, viena paskui kita.
Va pagaliau nufotkinau
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sirenute: 06 balandžio 2007 - 11:23
Sirenut thumbup.gif ir kaip lygiai suraishiojai blink.gif pas mane vienas guli pradetas raishiot...bet tingiu baisiai.....o kokia medziaga cia? nu, sudetis, ar kaip cia pasakius ax.gif
ir kitos pasirodykit ka padaret 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 04 06, 13:17)
Sirenut thumbup.gif ir kaip lygiai suraishiojai blink.gif  pas mane vienas guli pradetas raishiot...bet tingiu baisiai.....o kokia medziaga cia? nu, sudetis, ar kaip cia pasakius ax.gif
ir kitos pasirodykit ka padaret 4u.gif

Man tai visai patiko raisiot, tik prisedau viens du ir yra, o sudetis tai cia gryna sintetika, nuejau i uzuolaidu skyriu ir nusipirkau gabaliuka medziagos.
Atsakyti
Kaip pasirodo viskas paprasta bigsmile.gif
einu ieškot ko ir į ką pririšt lotuliukas.gif
Atsakyti
esu nemažai šitų skarelių padariusi, bet dalis jau išdovanota, o naujokėms puikiai sekasi, galiu tik pridurti, kad kai kurie audiniai neatlaiko virinimo, jei rinksitės labai kontrastingų spalvų skarelę, gali ryškesnės spalvos užsimurzinti nuo tamsių. Man konkrečiai juoda yra uždažiusi geltoną. Dar turiu tą skarą, jei prisiruošiu, įkelsiu parodyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELDA: 01 gegužės 2007 - 08:38
Kažkas (protingas) man yra sakęs kad galima sagas įrišti, t.y. guzikus. smile.gif
Na irgi susigundžiau. Tokią skarelę aš pirmą kartą nusipirkau Litexpo parodoje prieš kokius 3-4 metus, kaip stebuklas atrodė thumbup.gif Dar turiu ir džiaugiuosi. Ji padaryta iš organzos.
Atsakyti
As irgi jau dvi skarytes tokias suburbuliavau smile.gif
tik vis sunku suprasti dar kuri medziagyte tam tinkama, o kuri nelabai ax.gif
kokiu pavadinmu medziagos tinkas? Organza uzmaciau, kad tinka, kas dar? smile.gif

Dar neploviau nei vieno saliuko, bijau kad neapsitiestu lotuliukas.gif Ar jei jau susiburbuliavo tai ir laikys stabiliai? smile.gif


cia mano pirmas "blynas" blush2.gif

user posted image



Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 05 01, 12:04)
As irgi jau dvi skarytes tokias suburbuliavau smile.gif
tik vis sunku suprasti dar kuri medziagyte tam tinkama, o kuri nelabai  ax.gif
kokiu pavadinmu medziagos tinkas? Organza uzmaciau, kad tinka, kas dar? smile.gif

Dar neploviau nei vieno saliuko, bijau kad neapsitiestu  lotuliukas.gif  Ar jei jau susiburbuliavo tai ir laikys stabiliai? smile.gif
cia mano pirmas "blynas"  blush2.gif




thumbup.gif thumbup.gif Prašom plačiau blush2.gif , ką įrišai? kaip taip lygiai pavyko suburbuluoti ir pan. O skalbt tikrai gali drąsiai smile.gif, audinys "sugadintas" neištiesinamai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakondaaz: 02 gegužės 2007 - 11:25
Cia mano antras blynas:

user posted image


Tik jis toks skystesnis jau, medziaga matyt tokia plonesne, ilgesnis salis, tai istempia burbulus.
O raisioju tai stiklinius burbuliukus, biski plokscius tokius, pirkau juos Jyske, nepilnai 3 litai kainuoja toks nemazas maisiukas smile.gif Surisau i sita du pakelius.

Atsakyti
O gal kuri galit ant savęs pademonstruot kaip atrodo , tiksliau kaip jūs juos nešiojat( kvailokai aš čia turbūt paklausiau )...man jie tokie trumpučiai atrodo , bet vistiek labai gražūs wub.gif
Atsakyti