Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

Aš perku audinių parduotuvėj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kivilė @ 2009 04 18, 14:49)
Aš perku audinių parduotuvėj smile.gif

Bet tada dar kazkaip krasciukus apsiuti reikia? As jau noreciau, kad "gatava" skarele butu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2009 04 18, 13:17)
Aš vakar padėvalkėj nusipirkau  blush2.gif suburbuliuosiu žiūrėsiu kas tę gausis

Taip, ten galima rasti smile.gif

QUOTE(Enary @ 2009 04 18, 15:47)
Bet tada dar kazkaip krasciukus apsiuti reikia? As jau noreciau, kad "gatava" skarele butu blush2.gif


Jei neturi žmogaus, kas apsiūtų, tai pirmiems pabandymams tikrai gali dėvėtų rūbų parduotuvėse paieškot tinkamų, dažnai būna iš poliesterio mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas galit patarti, kokio dydzio pries skalbima daryti burbulinuke, kad tiktu nesioti ant baltinuku ar prie nestoru rubeliu? Ir kokios formos graziausiai uzsiristu, gal skarele turetu buti ar kazkaip su smailesniais galais g.gif .
Atsakyti
medžiaga traukiasi maždaug 1/3, gal kiek daugiau.formą turi pati pasirinkti, kas tau patogiau.pasirštį patogiau trikampę formą arba nedidelį šalikutį
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2009 04 20, 10:50)
Gal kas galit patarti, kokio dydzio pries skalbima daryti burbulinuke, kad tiktu nesioti ant baltinuku ar prie nestoru rubeliu? Ir kokios formos graziausiai uzsiristu, gal skarele turetu buti ar kazkaip su smailesniais galais  g.gif .

trikampės man gražiau, užsirišant šone
išmatavimai, pvz. 100x100x160cm, aišku gali būt ir mažesnė mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tavi @ 2009 04 20, 10:54)
medžiaga traukiasi maždaug 1/3, gal kiek daugiau.formą turi pati pasirinkti, kas tau patogiau.pasirštį patogiau trikampę formą arba nedidelį šalikutį

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Miurielė* @ 2009 04 18, 17:27)

Jei neturi žmogaus, kas apsiūtų, tai pirmiems pabandymams tikrai gali dėvėtų rūbų parduotuvėse paieškot tinkamų, dažnai būna iš poliesterio mirksiukas.gif

Neturiu, kas apsiutu verysad.gif
Aciu uz patarimus, teks apsilankyti Humanoje biggrin.gif
Atsakyti
Kas įdės kokią naujieną rolleyes.gif
Atsakyti
Visų super darbeliai. TUriu nusipirkus tokia skaryte priess kokius 8 metus, labai megiama. Gal reiks ir paciai ka sukurti...
Atsakyti
dar niekas nenugirdo, ko reikia deti kad naturalius pluostus (pvz silka) suburbuliuotu unsure.gif labai jau man patinka tas burbuliavimas wub.gif tik norisi zengti zingsni i prieki. pvz ant silko, arba dazyt audini paciai. o yra tekstiliniu dazu skirtu poliesteriui? blush2.gif

4u.gif
Atsakyti
Aš šilko dažais ir poliesterį dažiau. O šilkas formos nelaiko ir nėr tokios priemonės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 31 gegužės 2009 - 14:41
QUOTE(tavi @ 2009 05 31, 14:41)
Aš šilko dažais ir poliesterį dažiau. O šilkas formos nelaiko ir nėr tokios priemonės.



silko dazai tinka? bigsmile.gif reiks bandyti cool.gif 4u.gif
o del silko burbuliavimo cia anskciau temoj buvo sneketa, kad yra kazkokia chemine priemone, kuria reikia pilti i vandeni verdant (ar kazkas tokio). bet niekas nezinojo kas tai per chemija g.gif
Atsakyti