Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

Fainai gavos
Atsakyti
Prisižiūrėjau čia visokių grožybių wub.gif Darbeliai tai thumbup.gif Ir pati susigundžiau-jau nusipirkau šalikėlį ir burbuliukų,tai bandysiu...
Atsakyti
QUOTE(Bitute @ 2009 04 16, 15:57)
Prisižiūrėjau čia visokių grožybių wub.gif Darbeliai tai thumbup.gif  Ir pati susigundžiau-jau nusipirkau šalikėlį ir burbuliukų,tai bandysiu...

Pirmyn bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes! Skaiciau, skaiciau... ir uzsimaniau pasigaminti kokia burbuliuke...
Tik klausimas iskilo, maciau salikeliu-skareliu, kuriu sudetis 100% viskoze arba 100% akrilas... Ar tokios susiburbuliuotu? unsure.gif
Ir dar idomu, kiek laiko ir kaip reikia virti? Ir virti reikia vandenyje, ar dar kazko primaisyti i "virala"? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2009 04 16, 17:50)
Sveikutes! Skaiciau, skaiciau... ir uzsimaniau pasigaminti kokia burbuliuke...
Tik klausimas iskilo, maciau salikeliu-skareliu, kuriu sudetis 100% viskoze arba 100% akrilas... Ar tokios susiburbuliuotu? unsure.gif
Ir dar idomu, kiek laiko ir kaip reikia virti? Ir virti reikia vandenyje, ar dar kazko primaisyti i "virala"? unsure.gif

Susiburbuliuotų, pabandyk ir žinosi. Verdi paprastam vandeny iki pusvalandžio.
Atsakyti
QUOTE(Kivilė @ 2009 04 16, 18:42)
Susiburbuliuotų, pabandyk ir žinosi. Verdi paprastam vandeny iki pusvalandžio.

Aciu 4u.gif
As mat tik siandien apziurejau maximoje tuos salikelius, sau nesiojimui skarele kaip tik nusipirkau vienoje parduotuveje,tuo paciu uzejau i maxima, pamaciau salikeliu 15-20lt kainuojanciu, galvojau nusipirkti "burbuliavimui", bet jeigu neiseitu, tai man tas salikutis kaip ir nereikalingas butu blush2.gif apsidraudimui nusprendziau pasiklausti ir nepirkau, bet matyt, teks nusipirkti, jei tokia sudeti iseina "suburbuliuoti" thumbup.gif
Atsakyti
viskozė nesiburbuliuos, tai yra natūralus pluoštas ax.gif
Atsakyti
Enary, rinkis skareles iš poliesterio, tikrai susiburbuliuos smile.gif
Atsakyti
Du pokučius burbuliukų suraišiojau ir pritrūkau doh.gif Šiandien reiks dar nusipirkti ir baigti savo "šedevrą".Vyras vakar pamatęs mano užsiėmimą ,klausė, ar ne nugaros masažuoklį gaminu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute @ 2009 04 17, 10:45)
Du pokučius burbuliukų suraišiojau ir pritrūkau doh.gif Šiandien reiks dar nusipirkti ir baigti savo "šedevrą".Vyras vakar pamatęs mano užsiėmimą ,klausė, ar ne nugaros masažuoklį  gaminu biggrin.gif


kažin ką sakys, kai pamatys, kad puode verdi laugh.gif
Atsakyti
O sakykit, kur jus tas skareles perkate? Nezinau net, nuo kur ieskoti pradeti... unsure.gif Bent is minetojo poliesterio niekur nemaciau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2009 04 18, 12:52)
O sakykit, kur jus tas skareles perkate? Nezinau net, nuo kur ieskoti pradeti... unsure.gif Bent is minetojo poliesterio niekur nemaciau... verysad.gif

Aš vakar padėvalkėj nusipirkau blush2.gif suburbuliuosiu žiūrėsiu kas tę gausis
Atsakyti