Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

Sveikos, mergaitės. Ir aš burbuliuoju skarytes. Tik dabar norėčiau pati išmokti jas spalvinti, kadangi visąlaik pirkau tik medžiagėles. Tai apie tuos dažus...Ar meno parduotuvėse reikia ieškoti nenatūraliam šilkui skirtų dažų?o kai nudažai - ar reikia skarą užlyginti, ar kaip?ar dažoma tikant baltos skaros?gal žinot kur Klaipėdoj galėtų nusipirkti dažų burbulinukėms?čia įdedu keletą savo burbulinukių:
user posted image
user posted image
Labai lauksiu Jūsų atsakymo ax.gif
Atsakyti
Sveika, Giedras dangau. Spalvinti (manau) geriausia ant baltos, bet gali bandyti ir ant kokios nors šviesios, tik prisimink, kad spalvos jau neatitiks tikrovės. Aš perku internetinėse parduotuvės. Jie skirti šilkui. Būna užlyginamu ir garinamų garuose. Pasirink, kas tau geriau. Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Kivile, ačiū už patarimus. Vakar buvom Klaipėdoj ir nusipirkau dažų skaroms dažyti. Bet dabar galvoju ar man dažai, kurie bus fiksuojami su lygintuvu, verdant neišsiplaus, t.y. burbuliuojant ar beliks tas dažas?o beto ant dažų nėra parašyta kiek laiko reikia lyginti su lygintuvu juos ant medžiagos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedras dangus @ 2009 03 27, 16:18)
Kivile, ačiū už patarimus. Vakar buvom Klaipėdoj ir nusipirkau dažų skaroms dažyti. Bet dabar galvoju ar man dažai, kurie bus fiksuojami su lygintuvu, verdant neišsiplaus, t.y. burbuliuojant ar beliks tas dažas?o beto ant  dažų nėra parašyta kiek laiko reikia lyginti su lygintuvu juos ant medžiagos ax.gif

Palygink apie 30 min. dažai kiek pasiplaus nebus tokie ryškus.
Atsakyti
perskaiciau visa tem ir siandien imsiuosi darbo smile.gif nusipirksiu gumuku ir stikliniu karoliuku. tik galvoju,ar visai apvalius,ar paplokshcius pirkti geriau g.gif nenusprendziu su kuriais graziau biggrin.gif
Atsakyti
jau isvire rolleyes.gif ryt ziuresiu,kas ten gavosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2009 04 03, 22:16)
jau isvire  rolleyes.gif ryt ziuresiu,kas ten gavosi  biggrin.gif

lauksim rezultatų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Miurielė* @ 2009 04 03, 21:59)
lauksim rezultatų smile.gif

na,kaip aš sakau, š su bruknėm biggrin.gif
audinys netiko.100 proc viskoze,matyt per plonas,ar per skystas.siandien organzos nusipirksiu rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaites,o kai virinat skarele ar reikia ideti kokiu milteliu ar muilo,ar uztenka tik vandenyje? blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(BabyGrite @ 2009 04 04, 12:36)
Mergaites,o kai virinat skarele ar reikia ideti kokiu milteliu ar muilo,ar uztenka tik vandenyje? blush-anim-cl.gif

Užtenka tik vandenyje, nieko papildomai dėti nereikia 4u.gif
Atsakyti
audiniu parduotuvej paprastas shifonas 19 lt /1m, o toks grazus margas geletas 45 lt/1m rolleyes.gif bienspalvio labai spalvos buvo negrazios...tai namie susikuiciau tokia standesne skarale ir vel verdu su 200 burbuliuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2009 04 04, 10:35)
na,kaip aš sakau, š su bruknėm  biggrin.gif
audinys netiko.100 proc viskoze,matyt per plonas,ar per skystas.siandien organzos nusipirksiu rolleyes.gif

Reikėjo poliesterį pirkt rolleyes.gif Tiek darbo perniek blink.gif

QUOTE(Olaiva @ 2009 04 04, 23:31)
audiniu parduotuvej paprastas shifonas 19 lt /1m, o toks grazus margas geletas 45 lt/1m rolleyes.gif bienspalvio labai spalvos buvo negrazios...tai namie susikuiciau tokia standesne skarale ir vel verdu su 200 burbuliuku smile.gif

Na ir kaip, ar gavosi kas?
Kurioj parduotuvėj žiūrėjai tas medžiagas?
Atsakyti