Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

QUOTE(agnieshka @ 2009 03 08, 18:16)
Pavasaris neužkalnų, tai mano liga burbuliavimui pradeda ūmėti  biggrin.gif
Pirmieji 3 bandymai jūsų teismui  unsure.gif

Šaunuolė, vat kur ne tinginė, ėmė sau, šast, ir trys skrelės yra 4u.gif Visos trys labai gražios!
Atsakyti
QUOTE(agnieshka @ 2009 03 08, 23:09)
Čia gal truputį iš arčiau matysis ta rudoji  smile.gif
user posted image

Agnieshka, o kokie išmatavimai skarelės g.gif Mane domina tikrasis ilgis, ta prasme, prieš burbuliavimą rolleyes.gif
Klausiu, nes toks dydis atrodo pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Miurielė* @ 2009 03 10, 08:31)
Agnieshka, o kokie išmatavimai skarelės g.gif  Mane domina tikrasis ilgis, ta prasme, prieš burbuliavimą rolleyes.gif
Klausiu, nes toks dydis atrodo pats tas thumbup.gif

Medžiagytę pirkau 1,5x0,7m. Bet šios skarelės pats polisteris toks storesnis buvo tai ji kažkaip didesnė atrodo nei visiškai plonytė jei būtų, nors burbuliavimas vienodai atliktas (painiai kažkaip parašiau) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieshka @ 2009 03 10, 09:45)
Medžiagytę pirkau 1,5x0,7m. Bet šios skarelės pats polisteris toks storesnis buvo tai ji kažkaip didesnė atrodo nei visiškai plonytė jei būtų, nors burbuliavimas vienodai atliktas (painiai kažkaip parašiau)  doh.gif

Dėkui smile.gif Aš supratau, ką turėjai galvoje mirksiukas.gif
Papildyta:
O kaip tau pačiai atrodo dėl dydžio, tinkamas ar kitą kartą darytum kitokių išmatavimų? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Miurielė* @ 2009 03 10, 08:53)
Dėkui smile.gif  Aš supratau, ką turėjai galvoje mirksiukas.gif
Papildyta:
O kaip tau pačiai atrodo dėl dydžio, tinkamas ar kitą kartą darytum kitokių išmatavimų? rolleyes.gif

Man šis dydis labai tinkamas kai nešioji kaip šalikutį po paltuku ar kokiu kitu rūbeliu, kuriuo einam į lauką. Aš pati labai mėgstu burbulinukes nešioti tiesiog kaip aksesuarą prie baltinukų tai toks dydis gal truputėlį man didokas. Dariau 1,5x0,6 tą šviesią burbulinukę, jos dydis man labiau tinka kaip aksesuaras.
Atsakyti
Esu dariusi trikampę burbulinę, tai irgi patogu užsirišti mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, o jūs stiklo akmenukus surišat, kad jų iš viso nesimato, ar būna mažos angutės iš išvirkščios pusės? nežinau ar kas nors suprato ką turėjau omeny blush2.gif

galvoju ar tai įtakos burbulus kaip nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indraja @ 2009 03 10, 21:53)
merginos, o jūs stiklo akmenukus surišat, kad jų iš viso nesimato, ar būna mažos angutės iš išvirkščios pusės? nežinau ar kas nors suprato ką turėjau omeny  blush2.gif 

galvoju ar tai įtakos burbulus kaip nors  ax.gif

Man kartais matosi maža skylute, kartais ne, čia kaip siūlą suspaudi priklauso, svarbu, kad ta skylute nebūtų perdidelė ir akmenukas per ją neišsprūstų. Labai didelės įtakos susiburbuliavimui neturi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės. Aš tik pradedu bandymus viso šito gražaus reikalo. Bet atradau vieną dalyką rimi parduotuvėje- medinės formelės širdelės, kvadratėliai, bei trikampėliai. Kaip supratau jos specialiai burbuliavimui. Gal kuri bandėte? Ar gaunasi tos širdelės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo megagaite: 10 kovo 2009 - 23:21
Su medžiu reik atsargiai gali šviesią medžiagą dažyti
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 03 09, 13:34)
nuostabus grozis  thumbup.gif
buvau vietinese parduotuvese tai nebera rutuliuku  bigsmile.gif  nejaugi ir vel SM ispirko  smile.gif
varake prasysiu MB kad veztu i  JYSK, paplonins pinigine tie rutuliukai ax.gif  Labai noriu fioletinio salio, jau prisigalvojau kaip ka galima padaryti, ziurejau nuotraukas kur vietoj akmenuku naudojami buvo varztai, tai labai idomiai atrode  thumbup.gif  pagalvojau kad labai graziai turetu atrodyti, dodelis ilgas baltas burbulinis salis is organzos nuotaikai g.gif

Cherry, ar jau turi padariusi burbulinę?
Atsakyti
Aš jau įveikiau savo burbulinukę! Kai mažąją užmigdysiu, skubėsiu jums pasigirti blush2.gif
Atsakyti