Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

QUOTE(Cherry_ @ 2009 03 09, 10:44)
Sveikos smile.gif isijungiu ir as i jusu gretas, nes skareles nerealios, va vaziuotu i parduotuve skaru pirkti smile.gif o kiek mazdaug reikia akmeneliu ( tu stikliniu, kad pasigaminti tokia nemaza skara ? smile.gif

Tokiai virš 600 vnt
user posted image
Atsakyti
QUOTE(agnieshka @ 2009 03 09, 11:47)
O man skarom 500 kaip niekur "suėjo", aišku neskaičiavau bet maždaug tiek tikrai reikėjo.



QUOTE(tavi @ 2009 03 09, 11:48)
Tokiai virš 600 vnt

Taip? g.gif
Na, gali būti, kad tiek reikia, bet kaip pirmam kartui, tai Cherry turbūt nepasirinks tokios didelės rolleyes.gif
Atsakyti
niu sudominot mane tom skarom bigsmile.gif jau spejau nulekt nusipirkti medziagos. o burbuliukus bandysiu daryti is modelino mastau.gif gal tiks, kaip manot? gi kai isverdi jie pakankamai stiprus buna rolleyes.gif ir legvesni nei stikliniai tongue.gif o ir forma gali buti kokia tik fantazija leidzia..
Atsakyti
Su modelinu nedirbau, nežinau
Atsakyti
QUOTE(agnieshka @ 2009 03 08, 23:09)
Čia gal truputį iš arčiau matysis ta rudoji  smile.gif Nenoriu dėti perdidelių nuotraukėlių, kad moderatorių neužpykdyčiau  cool.gif
user posted image

thumbup.gif
Mane tai krastai sudomino 4u.gif . Labai grazei atrodo, tik nesimato kaip ten padaryta lens.gif
Atsakyti
Oksyte, ten mezginukai prisiūti
Atsakyti
Įtariu, kad skarelė buvo apsiūta tais "krašteliais" rolleyes.gif
Atsakyti
Man patinka, kai prie burbuliuku dar kas pridedama 4u.gif . Krasteliai, manau, dar labau pagivina skarute biggrin.gif . O cia ko gero jau i gala prisiuvama mastau.gif , taip sakant po visu "karstu" proceduru biggrin.gif
Atsakyti


QUOTE(tavi @ 2009 03 09, 11:48)
Tokiai virš 600 vnt



nuostabus grozis thumbup.gif
buvau vietinese parduotuvese tai nebera rutuliuku bigsmile.gif nejaugi ir vel SM ispirko smile.gif
varake prasysiu MB kad veztu i JYSK, paplonins pinigine tie rutuliukai ax.gif Labai noriu fioletinio salio, jau prisigalvojau kaip ka galima padaryti, ziurejau nuotraukas kur vietoj akmenuku naudojami buvo varztai, tai labai idomiai atrode thumbup.gif pagalvojau kad labai graziai turetu atrodyti, dodelis ilgas baltas burbulinis salis is organzos nuotaikai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 09 kovo 2009 - 12:35
QUOTE(Dorela @ 2009 03 09, 11:39)
niu sudominot mane tom skarom bigsmile.gif  jau spejau nulekt nusipirkti medziagos. o burbuliukus bandysiu daryti is modelino  mastau.gif gal tiks, kaip manot? gi kai isverdi jie pakankamai stiprus buna rolleyes.gif  ir legvesni nei stikliniai tongue.gif o ir forma gali buti kokia tik fantazija leidzia..


iš raudonai pažymėtos vietos atrodo, kad tu ketini palikt tuos burbuliukus viduje lotuliukas.gif lotuliukas.gif , kad svoris aktualu biggrin.gif ...

Čia nebent dėl kokios įdomesnės formos, bet antra vertus modelinas nepigus, o ir nemanau kad laikys schmoll.gif , jei daug kartų ketini naudoti, ne vieną skarą su tais pačiais burbuliukais virti...
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2009 03 09, 12:30)
Man patinka, kai prie burbuliuku dar kas pridedama  4u.gif . Krasteliai, manau, dar labau pagivina skarute  biggrin.gif . O cia ko gero jau i gala prisiuvama  mastau.gif , taip sakant po visu "karstu" proceduru  biggrin.gif

Aš prisiuvau dar prieš burbuliuodama. Tokio pačio pločio ėmiau nėrinuką kaip ir šalis, o kai susiburbuliuoja (aišku to kraštelio neburbuliavau) nėrinukas pasiraukia. Virimas nepakenkė.
Papildyta:
QUOTE(tavi @ 2009 03 09, 10:48)
Tokiai virš 600 vnt


Labai graži burbulinukė, o čia imta tokia medžiagytė ar dažyta? Aš tai pirmiausiai susižavėjusi buvau gosiuko burbulinėmis skarytėmis(jas pirmąsias pamačiau), pati jas dvi esu nusipirkusi, bet va kai šį skyrelį atradau, pabandyti pati nebeatsispyriau ir visai patiko pats procesas bei rezultatas, tačiau dažymas medžiagyčių man dar atrodo aukštasis pilotažas būtų. biggrin.gif
Atsakyti
Pati dažiau
Atsakyti