Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

na bet tikrai labai gera mintis su gumytėm, nes labai jau vargau su tais siūlais doh.gif o čia viens du ir gatava thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2007 03 25, 20:45)
na bet tikrai labai gera mintis su gumytėm, nes labai jau vargau su tais siūlais  doh.gif  o čia viens du ir gatava  thumbup.gif

o tas gumutes kaip nukrapstyt reiks wink.gif o paemei uz sniuro ir trauki ,svarbu jo nenukirpti ir surisus viena iskart pereiti prie kito bumbulo risimo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bulkute @ 2007 03 25, 18:32)
mano burbuline skara neisejo verysad.gif o todel, kad skalbimo masinoj medziaga nusidauze i stiklinius burbuliukus ir kai kuriose vietose suplyso...bet kai kitus isemiau, matesi, kad siaip viskas gerai , net slapioj medziagoj burbuliukai matesi:ax: taigi nenuleidziu ranku ir kita karta virsiu puode, kad nesidauzytu medziaga ir nenudiltu...ir rutuliuku reikia dvieju maiseliu, nes mazokai vieno ax.gif

ishprotejai,motera....tu tuos stiklus i skalbianke sugrudai??? blink.gif gerai dar, kad duzhenu neishtraukei doh.gif nugi puode tokius dalykus virinti reikia, ne skalbyklej rolleyes.gif

QUOTE(Jumi @ 2007 03 25, 19:52)
o tas gumutes kaip nukrapstyt reiks wink.gif o paemei uz sniuro ir trauki ,svarbu jo nenukirpti ir surisus viena iskart pereiti prie kito bumbulo risimo wink.gif


ogo, cia tai rac pasiulymas thumbup.gif tik biski pavojinga, kad neatsilaisvintu...ba tada jau visi ishirs unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bulkute @ 2007 03 25, 21:43)
tai as sintetine skarele ir virinau, bet ji nudilo...bet uztad zinau, kad gumytems nieko neatsitinka verdant ax.gif



Kaip tai nudilo????? blink.gif tai gal labai plona audini emei??? g.gif nieko nesuprantu, man niekas ten nedilo, nei sifonas, nei organza unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2007 03 25, 22:52)
o tas gumutes kaip nukrapstyt reiks wink.gif o paemei uz sniuro ir trauki ,svarbu jo nenukirpti ir surisus viena iskart pereiti prie kito bumbulo risimo wink.gif

man visai lengvai tos gumytes nusikrapste, kai kurie rutuliukai per suplysuse skylutes patys islindo lotuliukas.gif

QUOTE(uups @ 2007 03 26, 00:31)
ishprotejai,motera....tu tuos stiklus i skalbianke sugrudai??? blink.gif gerai dar, kad duzhenu neishtraukei doh.gif  nugi puode tokius dalykus virinti reikia, ne skalbyklej rolleyes.gif
ogo, cia tai rac pasiulymas  thumbup.gif  tik biski pavojinga, kad neatsilaisvintu...ba tada jau visi ishirs unsure.gif  unsure.gif

tongue.gif ne visos tokios protingos, siandien virsiu puode tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(tokom @ 2007 03 26, 08:50)
Kaip tai nudilo?????  blink.gif  tai gal labai plona audini emei???  g.gif  nieko nesuprantu, man niekas ten nedilo, nei sifonas, nei organza  unsure.gif

jau rasiau praeitam puslapy kaip, paskaityk
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 03 25, 23:31)
ishprotejai,motera....tu tuos stiklus i skalbianke sugrudai??? blink.gif gerai dar, kad duzhenu neishtraukei doh.gif  nugi puode tokius dalykus virinti reikia, ne skalbyklej rolleyes.gif
ogo, cia tai rac pasiulymas  thumbup.gif  tik biski pavojinga, kad neatsilaisvintu...ba tada jau visi ishirs unsure.gif  unsure.gif

neatsilaisvina tau jau tikrai wink.gif juk uzvynioji ne karta ir ne du tongue.gif Bent jau man taip patogiau bet cia jau geriau savo patirtim pasidalintu padariusios kruva tokiu saliu wink.gif
Atsakyti
uups, gal galetum pasakyti, kokia mazdaug burbuluoto salio iseiga?mazdaug kiek cm burbulinio gaunasi is lygaus saliko? aciu 4u.gif
Atsakyti
viskas priklauso nuo to kokio dydžio bus burbuliukai, kaip tankiai juos riši, kiek trauksis medžiaga... cool.gif
Atsakyti
zodziu, neprognozuojamas doh.gif na,tai bandysim kantrybe, megzim iiiiiilga... biggrin.gif
Atsakyti
na taip gaunasi 4u.gif nebent paimk mažą skiautelę, suraišiok norimu tankmu ir apvirk... tuomet pati galėsi savo išeią ir pažiūrėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Liuks tema good.gif
As visuomet ratais aplink tuos salius eidavau ax.gif
Jau ruosiausi nusipirkt blush2.gif

Dabar teks paciai daryt doh.gif
Atsakyti
As irgi jais visad zavejausi, dabar reiks ir man bandyt pradziai priemoniu uzsipirkt.
Siaubas doh.gif vis naujos ligos atsiranda biggrin.gif
Atsakyti