Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

QUOTE(Babaužienė @ 2009 02 21, 21:36)
Perskaičiau visą temą...susikonspektavau pagrindinius patarimus...Lėksiu medžiagos ieškoti ir jau rankos niežti kaip noriu burbulėlių burbulų bigsmile.gif

Šaunuolė, čia užkratas ilgam, tik labai jau daug kantrybės reikia, kol suburbuliuoji (nu aišku, jei keli burbuliukai, tai greitai rolleyes.gif )
Atsakyti
QUOTE(Lorkakiv @ 2009 02 21, 20:39)
Šaunuolė, čia užkratas ilgam, tik labai jau daug kantrybės reikia, kol suburbuliuoji (nu aišku, jei keli burbuliukai, tai greitai rolleyes.gif )


Aišku neperšokus griovio..nevalia sakyti op,bet man tokie visokie pasikrapštymai labai labai tinka biggrin.gif Kadangi esu labai greit užsiplieskianti...mane tai labai nuramina....taip ir varo vyras...tu eik eik pakrapštyk ten ką nors biggrin.gif
Atsakyti
Nu kokios šaunuolės, neprisiverčių padaryti burbulinės, nu toks nuobodus procesas
Atsakyti
na va panos, damušiau savo burbulinę...... blink.gif tongue.gif net vyras susidomėjęs žiūrėjo kas gi išeis kai akmenukus ištrauksiu.... hihihi.gif
na tai va rodausi pirmą blyną:
čia su akmenais da... (tap keistai spalvos pasiskirstė, nes persišviečia skirtingos spalvos akmenukai... tongue.gif )
user posted image

o čia jau gatava... sau skiriu balioną už kantrybę... 4u.gif hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2009 02 22, 09:58)
na va panos, damušiau savo burbulinę...... blink.gif  tongue.gif 
na tai va rodausi pirmą blyną:

Čia pirmas blynas bigsmile.gif Net nepagalvočiau. Na, tu čia ir pavarei thumbup.gif
Šaunuolė!
Aš irgi jau bandžiau, daug knibinėjimosi, bet man visai smagu...
Dabar ieškau gražios skaros tinkamo dydžio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2009 02 22, 10:58)
na va panos, damušiau savo burbulinę...... blink.gif  tongue.gif  net vyras susidomėjęs žiūrėjo kas gi išeis kai akmenukus ištrauksiu.... hihihi.gif
na tai va rodausi pirmą blyną:
čia su akmenais da... (tap keistai spalvos pasiskirstė, nes persišviečia skirtingos spalvos akmenukai... tongue.gif )

thumbup.gif Labai gražu! O iš kur tiek panašios formos akmenėlių? Vien čia kiek kantrybės turėjo prireikt, kol susirinkai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2009 02 22, 09:58)
na va panos, damušiau savo burbulinę...... :

Drakosa, o čia naudojai dviejų rūšių akmenėlius, ar taip? Man tie patinka, kur vidury skaros, suploti. Kur tokius pirkai?
Atsakyti
Nu kokia šaunuolė, tikrai daug darbo įdėta. Gražiai gavos.
Atsakyti
drakosa- thumbup.gif thumbup.gif
Klausyk, o tos pereinamos spalvos, tai medžiaga tokia, ar piešei su dažais ir kokia medžiaga ??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorkakiv @ 2009 02 22, 11:32)
thumbup.gif  Labai gražu! O iš kur tiek panašios formos akmenėlių? Vien čia kiek kantrybės turėjo prireikt, kol susirinkai smile.gif


QUOTE(*Miurielė* @ 2009 02 22, 11:47)
Drakosa, o čia naudojai dviejų rūšių akmenėlius, ar taip?  Man tie patinka, kur vidury skaros, suploti. Kur tokius pirkai?


amenėlių ant žemės tikrai nerinkau. tongue.gif Iš pradžių nusipirkau paprastus akmenėlius gėlių ir visokių kitokių panašių dalykų parduotuvėj. Bet su jais daigiau vargo ir jie buvo nudažyti, tai vietomis dažai liko ant skaros...
o tie "priploti" tai čia stikliniai akmenukai iš Senukų (buvo nuolaida jiems, maišiukas po 3lt.), tokios pusferės. Su jais lengviau ir gražiau gaunasi ir niekas nenusidažo... biggrin.gif

QUOTE(laumar @ 2009 02 22, 12:44)
drakosa- thumbup.gif  thumbup.gif
Klausyk, o tos pereinamos spalvos, tai medžiaga tokia, ar piešei su dažais ir kokia medžiaga ??? 4u.gif

tos pereinamos spalvos, tai čia tokia skara. Taip sėkmingai "piguškėj" pirkau už 10lt. bigsmile.gif
tik ji buvo laaaaabai didelė ir laabai aš jos bijojau.. tongue.gif
Atsakyti
Mergaitės, Yske stiklinės pusferės nebrangios. Jau anksčiau rašiau
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2009 02 22, 15:17)
Mergaitės, Yske stiklinės pusferės nebrangios. Jau anksčiau rašiau

Reiks įdėmiau paieškoti, aš ten apvalių prisipirkau smile.gif
Atsakyti