Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

Joo, procesas ilgas ir nuobodus
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2009 02 17, 10:56)
nepraėjo nepraėjo... 4u.gif
tik kad gyvenant namie su vaikais ir vyru rasti laisvą minutę po darbų labai sunku. Mano burbulinė pvz. yra "gaminama" nuo 10 iki 11 val. nakties. Taip kad laiko nedaug, tai va ir tęsiasi.. blush2.gif


Suprantu, mano darbo laikas - per dukros pietų miegą. O vakare schmoll.gif . Aš ir pati noriu miegoti. Praėjo tie laikai, kai naktinėjau mirksiukas.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
mergytes kokiais dazais dazote savo burbulines....pradzioje kaska skaitinejau kad rudaake daze ir super...a vat kuo taip ir neisskaiciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ramushka @ 2009 02 20, 18:35)
mergytes kokiais dazais dazote  savo burbulines....pradzioje kaska skaitinejau kad rudaake daze ir super...a vat kuo taip ir neisskaiciau  unsure.gif

Aš šilko dažais
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2009 02 20, 19:28)
Aš šilko dažais

ir verdant jie neblunka?..nes viena pirktine u piesiniu juodai baltu...tai pavirus pasidare pilksva... doh.gif o noretusi pasiterlioti dazais....tai va kad tik nenuvirtu
Atsakyti
Aš savąją jau paterliojau dažais. Sekantis etapas - burbuliuoti. Bet vis neprisiruošiu doh.gif Teks susiimti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramushka @ 2009 02 20, 23:41)
ir verdant jie neblunka?..nes viena pirktine u piesiniu juodai baltu...tai pavirus pasidare pilksva... doh.gif o noretusi pasiterlioti dazais....tai va kad tik nenuvirtu

užfiksuok lygintuvu, tai virinant beveik nebluks
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2009 02 21, 14:47)
užfiksuok lygintuvu, tai virinant beveik nebluks

ajo o kai skarele jau suburbuliuota norejau padazyti doh.gif cia jau nepalyginsiu
Atsakyti
QUOTE(ramushka @ 2009 02 21, 17:21)
ajo o kai skarele jau suburbuliuota norejau padazyti  doh.gif cia jau nepalyginsiu

O man įdomu pasidarė g.gif , ar negalima pirma burbuliuoti, o paskui dažyti? Ar būtinai pirma eina dažymas?
Atsakyti
QUOTE(*Miurielė* @ 2009 02 21, 18:25)
O man įdomu pasidarė g.gif , ar negalima pirma burbuliuoti, o paskui dažyti? Ar būtinai pirma eina dažymas?

O kaip užfiksuosį dažą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 21 vasario 2009 - 16:42
Perskaičiau visą temą...susikonspektavau pagrindinius patarimus...Lėksiu medžiagos ieškoti ir jau rankos niežti kaip noriu burbulėlių burbulų bigsmile.gif
Atsakyti