Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

QUOTE(Oksyte @ 2009 02 10, 15:59)
Aciu labai  4u.gif
Visai nesukietino  schmoll.gif

Velta ant medziagos ir dejau plona sluoksni vilnos  mirksiukas.gif 
Is blogos puses va stai taip atrodo:

user posted image

Tuo man vilna ir patinka, kad jos daug nereik, o norima forma puikiausiai islaiko  thumbup.gif

pakartok dar procesą
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2009 02 09, 21:24)
Prasau ivertinti mano bandyma su maza skarute  tongue.gif http://public.fotki....0902090002.html


Viskas kuo puikiausiai pavyko ir spalvytes labai jau grazios blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorkakiv @ 2009 02 10, 15:35)
Labai saunus ir originalus darbelis! Saunuole!!!! hi.gif

Aciu 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(tavi @ 2009 02 10, 15:37)
pakartok dar procesą


Is pradziu apveliau medzegele (t.y. paruosiau gera puse). Apverciau i "blogaja"
Surinkau is visu kiseniu 2-5 centu monetas. Kad butu lygiai, su piestuku pazimejau monetu vietas. Ir ten klojau vilna. Is pradziu raudona, moneta ir ant virsaus uzdengiau pinigely geltona vilna.
O visa kita iprastai. Gumuciu neturiu schmoll.gif , tai su siulais uzrisau "guziukus" Apveliau krastus ir "damusiau" visa salikeli kad vilna gerai sukibtu 4u.gif


Papildyta:
Beje, tureciau labai atsiprasyti uz klaideles blush2.gif
Ne lietuve as, tai ir rasyt nemoku blush2.gif Bet tikiuosi, kad jus mane suprantat 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 10 vasario 2009 - 15:01
Tu šaunuolė
Atsakyti
QUOTE(Lorkakiv @ 2009 02 10, 14:37)
Viskas kuo puikiausiai pavyko ir spalvytes labai jau grazios blush2.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2009 02 10, 12:35)
Stai rodau savo "grybukais"  lotuliukas.gif mirksiukas.gif



Aš neapsakomai sužavėta bigsmile.gif Niekada labai veltinis nepatiko, bet tokie dalykai jau nerealus thumbup.gif
Beja temutė labai šauni, jau vieną burbulinukę turiu pasidariau jūsų pagalba, šiandien dar medžiagos nusipirkau, taip, kad darbuosiuosi, kai fotoaparatą parsivešiu gal išdrįsiu pasirodyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieshka @ 2009 02 10, 22:31)
Aš neapsakomai sužavėta  bigsmile.gif Niekada labai veltinis nepatiko, bet tokie dalykai jau nerealus  thumbup.gif

Visai susigedau blush2.gif kaip jus cia mane visos isgyret ax.gif . Aciu labai 4u.gif !
Stengsius ir toliau daryti neprasciau mirksiukas.gif
Atsakyti
ir aš susirgau šita liga.. tongue.gif
tik kad labai jau neapskaičiavau šalikėlio dydį, per didelį pirmam kartui piguškėj nusipirkau.. doh.gif bet damušiu... cool.gif pioneer.gif
pasirodysiu kai pribaigsiu...
vyras tai juokiasi, kad žiūrėk, kad kai tokį didelį nusipirkai, kad nebūtų pirmas ir paskutinis.. lotuliukas.gif tikiuosi kad ne.. blush2.gif
Atsakyti
Kas čia dabar per netvarka, burbuliniu šalikų užkratas praėjo g.gif ?
Atsakyti
Kaip praėjo, dirba mergaitės. Didelę burbulinę per porą dienų tik padarysi.
Atsakyti
Nu tada gerai, o tai jau pradėjau manyti, kad burbulinukių manija praėjo ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
nepraėjo nepraėjo... 4u.gif
tik kad gyvenant namie su vaikais ir vyru rasti laisvą minutę po darbų labai sunku. Mano burbulinė pvz. yra "gaminama" nuo 10 iki 11 val. nakties. Taip kad laiko nedaug, tai va ir tęsiasi.. blush2.gif
Atsakyti