Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

Oksyte, kaip grybukai iš samanų thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos, tiek visko prisižiūrėjau. Mezgiau šaliką mocherinį ir negražiai gavosi, tai pasinaudosiu šia idėja ir suburbuliuosiu. Išgelbėsiu gal mezginį. AČIŪ už idėją. Kai įgyvendinsiu, pabandysiu įkelti, kas gavosi.
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2009 02 07, 14:48)
Mergaites, mano veltas shibori'ukas  4u.gif

Labai gražus darbelis. Šaunuolė. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(peppi @ 2009 02 07, 16:39)
Oksyte, kaip grybukai iš samanų thumbup.gif

Man lygiai tokia pat mintis kilo. Panašiai mąstom g.gif tongue.gif
Atsakyti
peppi, Lorkakiv aciu mergaites 4u.gif
As ir pati jauciosi, kaip erelis yu.gif sokiai.gif kai pamaciau kas gavos mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos paneles, perskaiciau tema nuo iki karsta.gif tai ka teks ir man bandyti kokia skarike suburbuliuoti biggrin.gif ,nes jau visu groziai tai super.Tik va ne papigiai isiena ta skarike,vistiek perkate medziagu parduotuveje? o dar jei padazyti noreciau tai dar truputi pabrangs,bet jau ka padarysi teks pabandyti,nes jau labai grazu

Atsakyti
sveikutes dar karteli,bandziau risti tokia viena skrute,bet jau labai sudetinga ja suristi su sliulu,gal kas pamokytu kaip taisinklingai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2009 02 08, 20:58)
sveikutes dar karteli,bandziau risti tokia viena skrute,bet jau labai sudetinga ja suristi su sliulu,gal kas pamokytu kaip taisinklingai bigsmile.gif

naudok kanceliarines gumutes
Papildyta:
Oksytę, kaip dariai. Tikrai gražiai gavos.
Lorkakiv, gražiai gavos.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2009 02 08, 21:56)
Lorkakiv, gražiai gavos.

Labai ačiū, jaučiuosi tvirčiau 4u.gif . Kitą kartą bandysiu ir papiešti.
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2009 02 03, 11:29)
drinks_cheers.gif Va va ir as apie tai pagalvojau.
As uzvirinu ir palieku ant silpnos ugnies kokiam pusvalandziui ar net daugiau, jei vaikai galva susuka blush2.gif


Na paviriau 30 min. bet burbuliukai taip ir neisejo...nesuprantu. Turbut medziaga nevykus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2009 02 08, 23:08)
Na paviriau 30 min. bet burbuliukai taip ir neisejo...nesuprantu. Turbut medziaga nevykus doh.gif

tu sekantį kartą pabandyk mažą gabaliuką medžiagos, o tai darbo gaila.
Atsakyti
Tavi aciu uz atsakyma mirksiukas.gif

Astai vakar paraisiojau maza skarute,tai kelis burbuliukus isleidau siandien ryte,tai atrodo gavosi biggrin.gif
Bet va as buvau pirkusi viena skarute tai zuriu ten didesni burbuliukai g.gif

As dar vakar iske ziurejau ,organza ,bet viena pigi kita brangi g.gif kazi kuria pasirinkti.O jus medziagas kur perakte ,medziagu parduotuvese g.gif ,po to jas apsiuvate g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prince: 09 vasario 2009 - 08:43
QUOTE(tavi @ 2009 02 08, 20:56)
Papildyta:
Oksytę, kaip dariai. Tikrai gražiai gavos.
Lorkakiv, gražiai gavos.

Aciu tavi! Tu cia pas mus kaip geroji feja sio skyrelio wub.gif 4u.gif !
Stai cia apie tai su mergaitem snekejom:
http://www.supermama...?...&p=23799841

Prince, burbulu dydis manau priklauso ir nuo tu burbuliuku kur naudoji dydzio. Man asmeniskai labai grazu, smulkus, karoliuko dydzio burbuliukai ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti