Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

QUOTE(tavi @ 2009 02 03, 11:26)
virk nemažiau 25 min. leisk išdžiūti ir tik tada išrišk

drinks_cheers.gif Va va ir as apie tai pagalvojau.
As uzvirinu ir palieku ant silpnos ugnies kokiam pusvalandziui ar net daugiau, jei vaikai galva susuka blush2.gif
Atsakyti
Dekui 4u.gif Reiks bandyt artra karta virti biggrin.gif
Atsakyti
Mane vis traukia išbandyti kažką naujo, tad prieš porą dienų pabandžiau daryti burbulinę skarą ir štai rezultatas:
user posted image
user posted image
Tik nemaniau, kad tiek daug sumažės, bet pats procesas ir rezultatas man patiko, tad manau reiks eiti nusipirkti medžiagos ir daryti naują, tik manau, kad gražiau atrodytų trikampė skara g.gif
Atsakyti
Nuotraukos nesimato, Nescafe. Burbulinukė mažėja maždaug trečdaliu ir net šiek tiek daugiau.
Atsakyti
Neskafe superine tavo burbuline ...man labai spalvytes gyvos....cia jau gatavas toks salikelis buvo ar pati spalvinai
jo o su nuotraukytem kaskas keisto buvo ir dingo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramushka: 03 vasario 2009 - 17:17
Ne, toks jau buvo, nieko nespalvinau, nes to dar nebandžius, nors ir tai labai noriu išbandyti biggrin.gif Tik MB jau kreivai žiūri, kai aš vos ne kas savaitę noriu ką nors išbandyti naujo biggrin.gif O nuotruakėlės kodėl nerodo, tai nežinau, visad iš fotki.com keliu ir rodo g.gif
Tai rytoj pasistengsiu nuvažiuoti dieną iki Kalvarijų tos medžiagų parduotuvės, nusipirksiu daugiau medžiagos smile.gif
Atsakyti
Na va ir as galiu pasigirti savo darbeliu, tik nemoku ikelti. Gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Šaunuolė, graži burbulinė
Atsakyti
Va giriuosi savo apveltu salikeliu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif

kad as taip mokeciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2009 02 04, 22:18)
kad as taip mokeciau  bigsmile.gif

O kas trukdo? mirksiukas.gif
As ir pati neseniai pradejau velt tongue.gif , bet jauciu, kad ilgam "iklimpau" i veltini lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksyte: 04 vasario 2009 - 21:38
QUOTE(Oksyte @ 2009 02 04, 23:01)
Va giriuosi savo apveltu salikeliu  4u.gif

labai garžus darbelis clap_1.gif thumb_yello.gif
Atsakyti