Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

matydavau stiklinių rutuliukų maišeliais SENUKUOSE
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 03 25, 10:19)
Sintetini audinį as raišiojau su siūlu... užsiknisimas juodas, bet užtatai rezultatas atperka visus mazolius, kuriuos pritryniau beraisiodama  doh.gif

aš irgi su siūlu raišiojau doh.gif jau atrodo viską surišai, o ima ir iš pat vidurio pusė atsilaisvina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 25, 08:19)
matydavau stiklinių rutuliukų maišeliais SENUKUOSE

gera mintis thumbup.gif visai buvau pamirsus apie juos, bet kazkada ir buvo maximoj pirkti ju, turetu manau buti mirksiukas.gif
Atsakyti
o kodel negalima sintetinio gumytem raisioti? ax.gif as puse surisau, tai dabar ardyt, ir siulais rist? doh.gif
Atsakyti
ne, neardyk.... kaip tik manau gal ir gera mintis tavo drinks_cheers.gif tik ar kai virsi jos nepradės šiek tiek lydytis? g.gif na kai jau virsi savąjį būtinai pranešk kaip gavosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2007 03 25, 15:47)
ne, neardyk.... kaip tik manau gal ir gera mintis tavo  drinks_cheers.gif tik ar kai virsi jos nepradės šiek tiek lydytis?  g.gif na kai jau virsi savąjį būtinai pranešk kaip gavosi  4u.gif

ai vistiek skarele uz 1,99 pirkau, jei ir sugadinsiu, negaila, bet zinosiu kaip...bandysiu ant 90 laipsniu virt tongue.gif vakare
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 25, 10:19)
matydavau stiklinių rutuliukų maišeliais SENUKUOSE

viena mano pažįstama darė, tai baltus centus siūlais raišiojo. visai įdomiai gavosi, tokie plokšti ratukai. tik gal reiktų ant ko pirma pasibandyt, ar neišteps "virdami" centai šviesaus audinio g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lukasta: 25 kovo 2007 - 15:32
as siandien maiseli stikliniu rutuliuku zirmunu rimi yske nupirkau - 2,99, o skarele pacioj rimi uz 1,99 ax.gif
Atsakyti
kaip suprantu galima su bet kokia skarele irgi daryt ar ne g.gif
Atsakyti
mano burbuline skara neisejo verysad.gif o todel, kad skalbimo masinoj medziaga nusidauze i stiklinius burbuliukus ir kai kuriose vietose suplyso...bet kai kitus isemiau, matesi, kad siaip viskas gerai , net slapioj medziagoj burbuliukai matesi:ax: taigi nenuleidziu ranku ir kita karta virsiu puode, kad nesidauzytu medziaga ir nenudiltu...ir rutuliuku reikia dvieju maiseliu, nes mazokai vieno ax.gif
Atsakyti
taigi sintetiką reikia virti, o tokias medžiagas kaip vilna ar mochera skalbti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2007 03 25, 21:36)
taigi sintetiką reikia virti, o tokias medžiagas kaip vilna ar mochera skalbti  rolleyes.gif

tai as sintetine skarele ir virinau, bet ji nudilo...bet uztad zinau, kad gumytems nieko neatsitinka verdant ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bulkute: 25 kovo 2007 - 20:43