Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

noriu suburbuliuoti silka, buvau kazkur skaiciusi, kad verdant su druska burbulai neissileidzia... vakar isbandziau su ispiesta skarele... deja, burbulai issileido jau po pirmo skalbimo... tik smagu, kad dazai nenusiplauna verdant smile.gif
gal merginos zinote ko reikia pripilti i vandeni, kad burbulai uzsifiksuotu?
4u.gif
Atsakyti
daryk iš poliesterinio šifono -neišsileis . su šilku visada išsileis. apskambinau firmas, kurios užsiima plisavimu ir gofravimu, priemonių nėra
Atsakyti
Viskas mergaites, keliu tema i virsu 4u.gif
Jauciu prapuoliau "kablys" lotuliukas.gif Nezinau is ko, bet vakare sesiu burbuline virt ax.gif
Atsakyti
Oksyte , pasiskaityk temą, smulkiai aprašius esu
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2009 01 28, 14:46)
Oksyte , pasiskaityk temą, smulkiai aprašius esu

pioneer.gif dar nakty viska perskaiciau nuo A iki Z thumb_yello.gif
As turejau omeny ka cia namuose atradus tinkamo tokiam bandymui, nes i parduotuve siandien kaip ir neplanavau eit mirksiukas.gif
Atsakyti
Galima siūlu rišti, bet paskui išrišti tai g.gif įrišti gali viską, sagas jei ne plastmasė, riešutus (bet jie dažo), pupas, monetas
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2009 01 28, 14:19)
Galima siūlu rišti, bet paskui išrišti tai g.gif įrišti gali viską, sagas jei ne plastmasė, riešutus (bet jie dažo), pupas, monetas


as su siulu risu, ir atrisant man viskas ok. as imu siula ir suku aplink burbula kelis kartus, jokiu mazgu nerisu, tada vel suku kita burbula...

o kai reikia isristi graziai nusivinioja tas siulas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamka: 28 sausio 2009 - 14:32
Gal nuo įpratimo priklauso. Gumas galima naudoti ne vieną kart, dar jas naudoju šilką užtempiant ant rėmo.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2009 01 28, 14:34)
Gal nuo įpratimo priklauso. Gumas galima naudoti ne vieną kart, dar jas naudoju šilką užtempiant ant rėmo.


as tai su tuo paciu siulu sugebejau tris skareles didziules surist, tvirtas rusu laiku siulas atlaike
Atsakyti
Tai ir sakau įpratimo reikalas
Atsakyti
Nu, mergaitės, faina tema thumbup.gif ! Jau seniai galvojau, kaip čia tos skaros daromos g.gif. Nu eisiu ir aš tokių pridirbti smile.gif. Perskaičiau visus puslapius: ir prisijuokiau, ir žinių įgavau. Liuks! Jei pavyks, pasigirsiu mirksiukas.gif .
Atsakyti
Labas vakarelis, uzsikreciau ir as situo groziu wub.gif
nusipirkau pacio pigiausio polisterio, audiniu parduotuvej prie Kalvariju turgaus.
susukiau virs 700 bumbuliuku is jysk parduotuves doh.gif , paskui vos puoda radau, i kuri tilptu visas salis. bumbuliukus sukau apie 7 val rolleyes.gif , ilgis buvo 2.5m 70cm plocio, o gatavo tai net nematavau ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti