Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

Labas rytas,

Tai štai-mano pirmas blynas nekoks išėjo ax.gif
Tikėjausi kad bus šiek tiek kitaip-manau todėl,kad medžiaga tampėsi-bet nenuleidžiu rankų ir šiandien bandysiu dar kartą biggrin.gif

cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mayja: 21 balandžio 2008 - 07:34
QUOTE(mayja @ 2008 04 21, 09:33)
Labas rytas,

Tai štai-mano pirmas blynas nekoks išėjo ax.gif
Tikėjausi kad bus šiek tiek kitaip-manau todėl,kad medžiaga tampėsi-bet nenuleidžiu rankų ir šiandien bandysiu dar kartą biggrin.gif

cia

Labai įdomus darbelis gavosi. Šaunuolė.
Atsakyti
MB sakiau, kad turėjo burbuliukai gautis-o gavosi kažkokios kavos pupelės hihihi.gif
Bet darbelio nemažai įdėjau-įrišau maždaug 500 burbuliukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mayja @ 2008 04 21, 10:17)
MB sakiau, kad turėjo burbuliukai gautis-o gavosi kažkokios kavos pupelės hihihi.gif
Bet darbelio nemažai įdėjau-įrišau maždaug 500 burbuliukų smile.gif

Ką rišai ar pusferes ar rutuliukus. Be to matau pas tavę gavosi ilga kojelė, gal per daug pririšai?Iš kitos pusės taip įdomiau.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 04 21, 10:34)
Ką rišai ar pusferes ar rutuliukus. Be to matau pas tavę gavosi ilga kojelė, gal per daug pririšai?Iš kitos pusės taip įdomiau.


rišau apvalius burbuliukus-gali būti ir per daug, nes labai susirietusi buvo, stengiausi be tarpukų surišt ir kaip minėjau medžiaga tokia besitampanti buvo. O dėl rišimo-su gumytėm surišinėjau, bet jos tokios ilgokos buvo-gal reiks su siūlu pabandyt, nes trumpų neradau pirkti.

Na man asmeniškai labiau norisi, kad išrišus liktų apvalūs burbuliukai, o ne tokie subliuškę...Bet gavosi taip kaip gavosi smile.gif Bent jau pabandžiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mayja @ 2008 04 21, 10:44)
rišau apvalius burbuliukus-gali būti ir per daug, nes labai susirietusi buvo, stengiausi be tarpukų surišt ir kaip minėjau medžiaga tokia besitampanti buvo. O dėl rišimo-su gumytėm surišinėjau, bet jos tokios ilgokos buvo-gal reiks su siūlu pabandyt, nes trumpų neradau pirkti.

Na man asmeniškai labiau norisi, kad išrišus liktų apvalūs burbuliukai, o ne tokie subliuškę...Bet gavosi taip kaip gavosi smile.gif Bent jau pabandžiau ax.gif

Neprasidėk su siūlu, paskui išrišti sunku. Paieškok gumučių. Medžiaga geriausia poliesterinis šifonas.
Atsakyti
Tos skaros - tikras menas. O ar brangus tas grožis, jeigu nusipirkt? g.gif
Atsakyti
Ir aš pabandžiau suburbuluoti.Pabandžiau su gumytėmis, Maksimoj radau gumytes kasytėm surišti, tokios geltonos. Bet jos karščio neatlaikė. Nutrūko. Pabandžiau su siūlu, bet ne rišti. Paprastą siuvimo siūlą (geriau kad tvirtesnis būtų) kelis kartus stipriai apvynioju kamuoliuką. Nenutraukusi siūlo toliau apvynioju kitą kamuoliuką, kelis kartus apsuku stipriai. Tik jei vidury reiktų perrišti kokį kamuoliuką,tad siūlą reiktų nukirpti toj vietoj ir su gumyte tą kamuoliuką surišti
Atsakyti
Gumutes reik pirkti kanceliarines. Pigesnės ir stipresnės.
Atsakyti
Laba merginos...turiu keleta klausymų?
Kur klaipėdoje.. gal kas žinot nusipirkt dažų???(kiek supratau šilko tapybai skirti)?
Kiek maždaug kainuoja viena skarelė???
Kur perkate audinius Klaipedoje?
Ir kurie rutuliukai geresni: pusferiniai ar apvalūs?
Dėkoju
Atsakyti
Sveikutes,
susigundziau ir as burbuliavimu, perskaicius tema kilo klausimukas:
Pries skalbima ir risima reiketu nudazyti ir palyginti? skaras surisus reikia virti 90 laipsniu temperatureje elementariam puode 15-20 min?
Po to isskalbti?
ar teisingai supratau?
Nelabai numanau kokia medziagele turi buti, man pavadinimas nelabai ka sako, galkuri galite nufotkinti ir ideti pavyzdeli?ar uzstenka kokia rastuota skara pigiuosi nusipirkti ir nudazyti?
Atsakyti
Dažai Klaipėdoje -Janonio, Kanto g-vių sankryžoje, Dailės reikmenų ar dailininkų parduotuvėje, nepamenu tiksliai.
Atsakyti