Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

Pas mane ivairaus diametro. Yra ir visai mazu, juos i krastus risu arba kai reik isprasti, kad nebutu tuscios vietos.. Medziagos cia yra 180x75 cm.
Atsakyti
Labas rytas,

Bandau ir aš susiburbuliuoti šalikėlį ax.gif
Noriu paklausti ja utai dariusių-jūs kai rišate burbuliukus-medžiaga turi išlikti maždaug tiesi ir matytis tik surišti burbuliukai vienas šalia kito, ar gali ji riestis.
Aišku gal nelabai aš čia aiškiai paklausiau blush2.gif
Pradėjau rišti šalikėlį ir pagalvojau kad gal per arti aš tuos burbuliukus rišu vieną prie kito,nes medžiaga labai riečiasi g.gif
Jei kas supratot ko aš noriu, prašau pakomentuoti blush2.gif

p.s. gal klausimas turėtų būti:kokie tarpai tarp rišamų burbuliukų turėtų būti-ar jų neturi būti?
Atsakyti
QUOTE(mayja @ 2008 04 17, 09:34)
Labas rytas,

Bandau ir aš susiburbuliuoti šalikėlį ax.gif
Noriu paklausti ja utai dariusių-jūs kai rišate burbuliukus-medžiaga turi išlikti maždaug tiesi ir matytis tik surišti burbuliukai vienas šalia kito, ar gali ji riestis.
Aišku gal nelabai aš čia aiškiai paklausiau blush2.gif
Pradėjau rišti šalikėlį ir pagalvojau kad gal per arti aš tuos burbuliukus rišu vieną prie kito,nes medžiaga labai riečiasi g.gif
Jei kas supratot ko aš noriu, prašau pakomentuoti blush2.gif

p.s. gal klausimas turėtų būti:kokie tarpai tarp rišamų burbuliukų turėtų būti-ar jų neturi būti?

Pas manę yra tankiai rišami burbulai ir medžiaga susisuka į ritinį. Nueik į Gosiuko temą ten pamatysi jos burbulines. Ji riša rečiau nei aš. Gali rinktis tą variantą, kur tau gražesnis.
Atsakyti
QUOTE(mayja @ 2008 04 17, 08:34)
p.s. gal klausimas turėtų būti:kokie tarpai tarp rišamų burbuliukų turėtų būti-ar jų neturi būti?

Kuo tankiau suriši tuo gražiau atrodys, jei burbuliukai bus toli vienas nuo kito tai skara atrodys skysta 4u.gif
Atsakyti
Supratau, ačiū 4u.gif

Va pas mane kaip pas tavi-medžiaga sukasi į ritinį, tai tikiuosi gausis kaip noriu smile.gif
Jei išeis pirmas blynas pasirodysiu ax.gif

gosiuko ir dar kelių burbuliautojų meną mačiau smile.gif-tai maždaug įsivaizduoju kaip kas-tik praktikos dar trūksta blush2.gif
Atsakyti
mayja
paimk kelis gabalelius ir surisk viena tankiau ,kita - reciau. PAti atrasi kuris variantas tau tinkamiausias. O po temas begiot ir ziurinet bent jau as nesiulau....paskui iskyla bereikalingi barniai del identisku ideju ir pan wink.gif
Beje,kazkokiu taisykliu kaip risti tuos burbuliukus manau nera.....juk gali ir ornamentais,ivairiom grupem burbuliukus risti, deti mazesnius ir didesnius....
Atsipalaiduok ir sekmes !!!!
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2008 04 17, 09:59)
mayja
paimk kelis gabalelius ir surisk viena tankiau ,kita - reciau. PAti atrasi kuris variantas tau tinkamiausias. O po temas begiot ir ziurinet bent jau as nesiulau....paskui iskyla bereikalingi barniai del identisku ideju ir pan wink.gif
Beje,kazkokiu taisykliu kaip risti tuos burbuliukus manau nera.....juk gali ir ornamentais,ivairiom grupem burbuliukus risti, deti mazesnius ir didesnius....
Atsipalaiduok ir sekmes !!!!


aš prieš pradėdama jau anksčiau palandžiojau po google, SM ir pan.-prisižiūrėjau visokių grožių, -kyla visokių gražių idėjų, tik va bandysiu dar praktikuotis-jei pavyks rezgu mintį mamytėms jų dienos proga padaryti po dovanėlę ax.gif Na ir sau dar vieną biggrin.gif
Atsakyti
Panos,o kada ta burbulinuke spalvint reikia?Pries ar po virimo???
Atsakyti
QUOTE(erika55 @ 2008 04 17, 18:28)
Panos,o kada ta burbulinuke spalvint reikia?Pries ar po virimo???

Spalvink pries silko dazais.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 04 17, 17:14)
Spalvink pries silko dazais.

Mano dazai tvirtinami lygintuvu. Tai normaliai nuspalvint,uztvirtint kaip visuomet,isskalbt(ar nereikia????) ir tada raisiot ane? O suraisiojus virti 0,5val. Teisingai?

tavi,tavo pilkai baltai juoda burbulinuke-fantastika thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika55: 17 balandžio 2008 - 20:15
QUOTE(erika55 @ 2008 04 17, 22:14)
Mano dazai tvirtinami lygintuvu. Tai normaliai nuspalvint,uztvirtint kaip visuomet,isskalbt(ar nereikia????) ir tada raisiot ane? O suraisiojus virti 0,5val. Teisingai?

tavi,tavo pilkai baltai juoda burbulinuke-fantastika thumbup.gif  thumbup.gif

As taip darau, spalvos pavluks, bet gali pries raisiodama puse valandos palyginti. Maziau dazas issiskalbs. Skalbti nereikia. Isskalbiu po to kai isimu burbulus.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 04 18, 05:08)
As taip darau, spalvos pavluks, bet gali pries raisiodama puse valandos palyginti. Maziau dazas issiskalbs. Skalbti nereikia. Isskalbiu po to kai isimu burbulus.

Dekui,bandysiu 4u.gif
Atsakyti