Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

QUOTE(Ašarėlė @ 2008 01 07, 22:23)
tavi jau pagyrų puode gyriau mirksiukas.gif , bet tsakant pagyrų niekad nebūna per daug, tai ir dar čia kartoju G R A Ž U  ploja.gif
O kuom ten papaišialiota  blush2.gif ?

Imu auksini kontura silkui skirta.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 01 07, 14:30)
Paskutiniai mano darbeliai, pakaba ne aš mirksiukas.gif


Medžiagos 120 cm, plotis 140 cm. trumpeja apie 1,5 kart.


Na, man rodos dar reikia praktikuotis su burbulinėmis skarelėmis. Ar per skysta medžiaga, ar nelygiai surišta, bet kažkas man tose skarelėse negerai. Gal tikrai audinis nelabai tinkamas?
Man rodos, čia rodomasi ne tik tam, kad būtų galima pasigirti, bet kad ir būtų galima tobulėti 4u.gif tikiuosi autorė nesupyks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2008 01 07, 22:34)
Na, man rodos dar reikia praktikuotis su burbulinėmis skarelėmis. Ar per skysta medžiaga, ar nelygiai surišta, bet kažkas man tose skarelėse negerai. Gal tikrai audinis nelabai tinkamas?
Man rodos, čia rodomasi ne tik tam, kad būtų galima pasigirti, bet kad ir būtų galima tobulėti  4u.gif tikiuosi autorė nesupyks  4u.gif

Pati skysciausia yra rusva medziaga, tankiausia - raudona. Esme ne skarelese, o fotografavime. Maciau padarytu skareliu kitu profiu,kurios pardavineje cia formume didelio skirtumo nemaciau.
Del kritikos nepykstu mirksiukas.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
Tavi, labai šaunūs darbai- jau gyriau kitame forume ir į až, ir dar pagirsiu thumbup.gif drinks_cheers.gif

Tavo darbeliai vieni iš gražiausių, kruopščiausių ir solidžiausių šiame forume- tikrai nemačiau kas geriau būtų padaręs, iš tų merginų kurios rodėsi (nors ir jų labai gražūs) -todėl kritikos nelabai suprantu schmoll.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 01 23, 13:48)
Tavi, labai šaunūs darbai- jau gyriau kitame forume ir į až, ir dar pagirsiu thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Tavo darbeliai vieni iš gražiausių, kruopščiausių ir solidžiausių šiame forume- tikrai nemačiau kas geriau būtų padaręs, iš tų merginų kurios rodėsi (nors ir jų labai gražūs) -todėl kritikos nelabai  suprantu schmoll.gif  blink.gif

Ačiū. Matyt lygina su Gosiuko darbais.
Atsakyti
Ką tik pagalvojau, kad gal galima riešutus naudoti- graikiškus arba lazdyno- gal pigiau išeitų- tik neaišku ar nedažytų audinio, ir ar neišsiskirtų lukštas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 01 23, 13:59)
Ką tik pagalvojau, kad gal galima riešutus naudoti- graikiškus arba lazdyno- gal pigiau išeitų- tik neaišku ar nedažytų audinio, ir ar neišsiskirtų lukštas smile.gif

Net nebandyk, ypač graikiškas. duos rudą spalvą. geriausiai tinka stiklas ar gera plastmasė, nebijanti karščio.
Atsakyti
Bet logiškai mąstant ir raudonos pupelės gali duoti spalvą - bet pupeles- girdėjau deda:hm - tikriausiai ne raudonas biggrin.gif

O graikiškų, atsimenu vaikystėje vieną riešutą, dar nesunokusį nuskyniau, ir bandžiau nulupti tą žalią žievę, ir išimti riešutą- rankos taaip išsiterliojo gelsvai-žalsvai-rusva spalva, kad neatsiplovė jokiomis priemonėmis, nei kaimynų skolinta druskos rūgštimi, nei niekuo kitu- ir neatsiplovė net iki rugsėjo pirmosios, nors skyniau prieš kokią savaitę- taigi teko pirmą kartą į mokyklą eiti su klaikiai murzinom rankom biggrin.gif doh.gif

bet galvoju, kad gal sunokę taip nedažo- kai turėsiu laiko, gal pamėginsiu ant kokio juodraštinio medžiagos gabaliuko smile.gif Bet kadangi graikiškus naudoja net plaukų dažams natūraliems, ir savaiminio įdegio kremams- matyt kad dažo labai stipriai lotuliukas.gif
Atsakyti
Nepamiršk parašyti apie rezultatą mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip toli tema nuklydus blink.gif

Pabandžiau paburbuliuot skarelę bigsmile.gif Neturėjau daug stiklinių rutuliukų, tai akmenukus rišau ax.gif Jų užteko gal šeštadaliui skarelės, bet rezultatas vis tiek gan įdomus smile.gif

Noriu paklausti, kiek maždaug stiklinių rutuliukų maišelių reik nusipirkt, kad skarelei užtektų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Toast @ 2008 04 07, 16:37)
Noriu paklausti, kiek maždaug stiklinių rutuliukų maišelių reik nusipirkt, kad skarelei užtektų?  4u.gif

man, standartiniam shalikeliui (140x35, ar kokie jie ten buna) suburbuluot (tankiai) reikia kiek virsh 200 burbuliuku. Nzn kokio dydzhio pas jus tie maisheliai....
Atsakyti