Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

as tai su siulu raisioju smile.gif Ivaldziau sistema savo, tai visai greit iseina biggrin.gif
Atsakyti
Gumytes pirkom Ofice 1,keli litai- ar šiaip kanceliarinių prekių parduotuvėse turi būti. Jos tokios plonos, bet ilgokos- tai su viena aš tris burbbuliukus ant sykio surišu. Apie vieną apsuki, apie kitą ir dar trečia atskirai.
Atsakyti
Mano darbelis
user posted image
Atsakyti
laaabai krupstu ir taip taisyklingai!!!
Ryt eisiu burbuliuku pirkt, nes pries sventes toookios eiles buvo...
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 01 02, 10:00)
Mano darbelis

Wau blink.gif
Tikrai taip taisyklingai surišta thumbup.gif
Atsakyti
Du "pokelius" burbulu jau turiu. MB tik nuzvelge..."Tai metysis cia visur po namus"... Nea, sakua, risiu i skara, paskui virsiu ir nesiosiu. "Nu nu...", sako ir pagalvojo, kad man jau nuo nestumo ir termino laukimo savotiskai... "Kaip ikrai atrodo", sako cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 01 02, 11:00)
Mano darbelis



O kokio dydzio buvo skara pries risinejima? ir kokio dydzio jau po? smile.gif idomu, kiek ji "sumazeja" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 01 02, 12:00)
Mano darbelis
user posted image

smile.gif 4u.gif labai grazu, thumbup.gif tik nesuprantu kaip cia daroma,man neikandama doh.gif
Atsakyti
Labai paprastai daroma-turi medžiagą,stiklinių burbulių, gumyčių arba siūlo. Sėdi ir kruopščiai raišioji. O paskui verdi puode.
Perskaitykit nuo pradžių temą- merginos nuoširdžiai, nuodugniai išaiškino.
Atsakyti
Paskutiniai mano darbeliai, pakaba ne aš mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Medžiagos 120 cm, plotis 140 cm. trumpeja apie 1,5 kart.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 01 07, 13:30)
Paskutiniai mano darbeliai, pakaba ne aš mirksiukas.gif
Medžiagos 120 cm, plotis 140 cm. trumpeja apie 1,5 kart.

Va čia tai kantrybė va čia tai darbas user posted image
Atsakyti
tavi jau pagyrų puode gyriau mirksiukas.gif , bet tsakant pagyrų niekad nebūna per daug, tai ir dar čia kartoju G R A Ž U ploja.gif
O kuom ten papaišialiota blush2.gif ?
Atsakyti