Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

Nu tai va smile.gif
Atsakyti
Ar či yra burbulinančių šalius klaipėdiečių? Nusižiūrėjau organzos atraižą pigiai, bet ta "atraiža" 3x3 m Gal kas nori dalintis su manim? 1m kaina 15 Lt Spalva - samanų.
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2007 06 17, 08:25)
Ar či yra burbulinančių šalius klaipėdiečių? Nusižiūrėjau organzos atraižą pigiai, bet ta "atraiža" 3x3 m Gal kas nori dalintis su manim? 1m kaina 15 Lt Spalva - samanų.



as burbulinu drinks_cheers.gif
o ta organza nera labai "kieta" ? as naudojo sifona, jis man minkstesnis, mielesnis prie kaklo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 06 17, 09:04)
as burbulinu  drinks_cheers.gif
o ta organza nera labai "kieta"  ? as naudojo sifona, jis man  minkstesnis, mielesnis prie kaklo smile.gif


Na ne šifono minkštumo aišku. Aš mat tą organzą perku suknelės pasijoniuo, bet galvoju likusį suburbulinti, bet vis tiek man kaip ir per daug. Pasijoniui sunaudosiu tik 1 m., o ten plotis 3 m.
Na jei netingi pasižiūrėk Avitelos 4 a. (atrodo) kur užuolaidų skyrius, ten mačiau.
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2007 06 18, 14:14)
Na ne šifono minkštumo aišku. Aš mat tą organzą perku suknelės pasijoniuo, bet galvoju likusį suburbulinti, bet vis tiek man kaip ir per daug. Pasijoniui sunaudosiu tik 1 m., o ten plotis 3 m.
Na jei netingi pasižiūrėk Avitelos 4 a. (atrodo) kur užuolaidų skyrius, ten mačiau.


na vargu ar benueisiu as su savo nestuke.gif paziureti blush2.gif
tai sunaudosi gal kur, sali paprasta pasiusi smile.gif Neprapuls ta medziagyte manau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudaakė: 18 birželio 2007 - 14:33
aciu uz patarimus g.gif
Atsakyti
Nu mamkos , jūs ir šaunuolės. Smagu, kad dalinatės idėjom, o tai kitos daro ir pavydi , kad kitos neišmoktų ir nepasidarytų. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
nematyta ir originalu thumbup.gif reiks ir man kada prisest ir pagamint tokia dovanele mamai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saldybe @ 2007 07 28, 18:06)
nematyta ir originalu  thumbup.gif reiks ir man kada prisest ir pagamint tokia dovanele mamai  bigsmile.gif


Mano mama kai tik pamatė bigsmile.gif burbulines skaras šioje tėmelėje, tai iš karto buvo pasakyta NORIU flirt.gif . Mano pirmoji nesigavo verysad.gif , bet pati ir klaidą padariau, t.y. neleidus išdžiūti blush2.gif išvyniojau burbuliukus, o paskui džiovinau doh.gif .
Atsakyti
Keliu tema i virsu!

Kauno tekstili.gildijoje tokios burbulines skareles kainuoja nuo 40 lt ir daugiau. Kazkada maza isigijau ir vedavau ekskursijas. Viena turiste eme ir nuriso...(apsikeitem, tiksliau). Kursai del sios technikos visai nemazai kainuoja: berods, 100 lt pusdienis.(Bizniuku galite uzsiimti, jei ka... cool.gif ) ar per Kaziuko muge "dasidurti" bigsmile.gif

Begsiu ir as i Jysk'a stikliniu burbulu, nes megeja esu visokiu skareliu.

Palinkesiu viena kitoms sekmes besiburbuluojant 4u.gif
Atsakyti
Prie stiklinių rutuliukų -neužmirškit ir gumyčių nusipirkti- su jom baisiai patogu ir greit raišiojasi. Aš per 1,5 hsurišau virš 300 rutuliukų. Bet va su medžiaga nepataikiau ir išplovus tikrai išsileis. Ir tokią dukra nešiojo, nešioja patenkijnta labai spalvų gražių. Išplausiu ir vė surišiu biggrin.gif
Atsakyti
aga, gerai del gumyciu. Buciau su siulu siulinavus... Turiu laiko, kol gims dukryte bigsmile.gif O kokiu gumyciu reiktu? Mazu plonu? Ar guminio siulo ar kaip ten? Jei mazu plonu, kur gauti? Ar kokia pipete karpyti? Nelabai isivaizduoju... g.gif
Atsakyti