Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

QUOTE(MELDA @ 2007 06 05, 09:13)
reikėjo pirma apsiūti



Tai kad ji ir apsiūta, tik aš galus specialiai tokius palikau su kutais 4u.gif Gal tik nematyti apsiuvimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 06 05, 09:50)
ko čia juokiatės iš vargšės moteriškės  umn.gif  lotuliukas.gif


Tai mes greičiau jau ne iš moteriškės juokiamės, o iš kažkieno vargšo kuolo mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O skarelės tai fainos thumbup.gif Aš tai tingėčiau baisiai taip viską raišioti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilka: 05 birželio 2007 - 10:50
Labai panasiai isgaunamas kreš efektas. As dariau saliko panasiai tik norejau ne tik liniju, bet , kad jis siek tiek butu susisikes. Tai darymas buvo mano toks kad suslapinau sintetine medziaga ir labai smarkiai ja susukau kaip virve ir sirisai is to viso dalyko mazga. Tada viskas dziuvo.
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 06 05, 14:17)
Labai panasiai isgaunamas kreš efektas. As dariau saliko panasiai tik norejau ne tik liniju, bet , kad jis siek tiek butu susisikes. Tai darymas buvo mano toks kad suslapinau sintetine medziaga ir labai smarkiai ja susukau kaip virve ir sirisai is to viso dalyko mazga. Tada viskas dziuvo.


O surista virti reikejo ar nebe? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 06 04, 19:40)
Na jas taip sudaigstyti galima arba rišt ant kokio kuolo ir susmaukti. Nemoku paaiškinti  doh.gif o linko, kur būtent apie tokias skarytes skaičiau, neberandu  doh.gif  doh.gif



QUOTE(MELDA @ 2007 06 04, 22:51)
o po to su visu kuolu virti ax.gif

šimtas procentų MB greitąją iškviestų lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Labai grąžūs visų burbulai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo P@nter@: 05 birželio 2007 - 13:53
Butent tokio efekto drabuziu ir saliku virti nereikia, kadangi issklabus vel taip pat surisi ir dziovini 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 06 05, 12:34)
Butent tokio efekto drabuziu ir saliku virti nereikia, kadangi issklabus vel taip pat surisi ir dziovini 4u.gif


ash turiu viena palaidine tokia. Bet ji ryshkiai virta, nes neishsitiesina. Arba neskalbiau dar jos niekad unsure.gif , ba ji, tipo, shventine...gal kokius 2 kartus buvau uzsidejus kaip max
Atsakyti
Jau ir aš turiu skarelę su spuogais flirt.gif nail.gif
Eina sau, koks grožis smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Daivaa @ 2007 06 16, 18:28)
Jau ir aš turiu skarelę su spuogais  flirt.gif  nail.gif
Eina sau, koks grožis smile.gif)


O kada mums parodysi ax.gif mirksiukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2007 06 05, 14:40)
šimtas procentų MB greitąją iškviestų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O kame virti...kuolą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2007 06 16, 20:40)
O kada mums parodysi  ax.gif  mirksiukas.gif ?


Man uupsa padovanojo, tai gal jau rodė?smile.gif
Jei ne, ryt nufotkinsiu:)
Atsakyti
QUOTE(Daivaa @ 2007 06 16, 20:09)
Man uupsa padovanojo, tai gal jau rodė?smile.gif
Jei ne, ryt nufotkinsiu:)


rode, rode...tik nepamenu ar butent ta pacia, nes dvi tokias pacias padariau smile.gif ir dar turbut trecia darysiu blink.gif
Atsakyti